EVIASPORTS Β΄ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Β’ ΕΠΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Όλο το πρόγραμμα της σεζόν 2023-24

Αναλυτικά το πρόγραμμα του δεύτερου (νοτίου) ομίλου της Β’ ΕΠΣΕ 2023-24.

1η αγωνιστική

Λήλας Βασιλικών-Στύρα

Μονόδρυ-ΠΑΟ Κανήθου

Ερμήλιος-Δύστος

Αυλωνάρι-Όλυμπος Γυμνού

Ζάρακες-Νηλέας Νεοχωρίου

Μεσσοποταμία-Καλοχώρι/Παντείχι

Σκύρος-Μιαούλης Φύλλων

2η αγωνιστική

Δύστος-ΠΑΟ Κανήθου

Όλυμπος Γυμνού-Μονόδρυ

Νηλέας Νεοχωρίου-Ερμήλιος

Καλοχώρι/Παντείχι-Αυλωνάρι

Μιαούλης Φύλλων-Ζάρακες

Στύρα-Μεσσοποταμία

Σκύρος-Λήλας Βασιλικού

3η αγωνιστική

Δύστος-Όλυμπος Γυμνού

ΠΑΟ Κανήθου-Νηλέας Νεοχωρίου

Μονόδρυ-Μεσσοποταμία

Ερμήλιος-Μιαούλης Φύλλων

Αυλωνάρι-Στύρα

Ζάρακες-Σκύρος

Λήλας Βασιλικού-Μεσσοποταμία

4η αγωνιστική

Νηλέας Νεοχωρίου-Όλυμπος Γυμνού

Καλοχώρι/Παντείχι-Δύστος

Μιαούλης Φύλλων-ΠΑΟ Κανήθου

Στύρα-Μονόδρυ

Σκύρος-Ερμήλιος

Μεσσοποταμία-Αυλωνάρι

Ζάρακες-Λήλας Βασιλικού

5η αγωνιστική

Νηλέας Νεοχωρίου-Καλοχώρι/Παντείχι

Όλυμπος Γυμνού-Μιαούλης Φύλλων

Δύστος-Στύρα

ΠΑΟ Κανήθου-Σκύρος

Μονόδρυ-Μεσσοποταμία

Ερμήλιος-Ζάρακες

Λήλας Βασιλικών-Αυλωνάρι

6η αγωνιστική

Μιαούλης Φύλλων-Καλοχώρι/Παντείχι

Στύρα-Νηλέας Νεοχωρίου

Σκύρος-Όλυμπος Γυμνού

Μεσσοποταμία-Δύστος

Ζάρακες-ΠΑΟ Κανήθου

Αυλωνάρι-Μονόδρυ

Ερμήλιος-Λήλας Βασιλικού

7η αγωνιστική

Μιαούλης Φύλλων-Στύρα

Καλοχώρι/Παντείχι-Σκύρος

Νηλέας Νεοχωρίου-Μεσσοποταμία

Όλυμπος Γυμνού-Ζάρακες

Δύστος-Αυλωνάρι

ΠΑΟ Κανήθου-Ερμήλιος

Λήλας Βασιλικού-Μονόδρυ

8η αγωνιστική

Σκύρος-Στύρα

Μεσσοποταμία-Μιαούλης Φύλλων

Ζάρακες-Καλοχώρι/Παντείχι

Αυλωνάρι-Νηλέας Νεοχωρίου

Ερμήλιος-Όλυμπος Γυμνού

Μονόδρυ-Δύστος

ΠΑΟ Κανήθου-Λήλας Βασιλικού

9η αγωνιστική

Μεσσοποταμία-Σκύρος

Στύρα-Ζάρακες

Μιαούλης Φύλλων-Αυλωνάρι

Καλοχώρι/Παντείχι-Ερμήλιος

Νηλέας Νεοχωρίου-Μονόδρυ

Όλυμπος Γυμνού-ΠΑΟ Κανήθου

Λήλας Βασιλικού-Δύστος

10η αγωνιστική

Ζάρακες-Μεσσοποταμία

Αυλωνάρι-Σκύρος

Ερμήλιος-Στύρα

Μονόδρυ-Μιαούλης Φύλλων

ΠΑΟ Κανήθου-Καλοχώρι/Παντείχι

Δύστος-Νηλέας Νεοχωρίου

Όλυμπος Γυμνού-Λήλας Βασιλικού

11η αγωνιστική

Αυλωνάρι-Ζάρακες

Μεσσοποταμία-Ερμήλιος

Σκύρος-Μονόδρυ

Στύρα-ΠΑΟ Κανήθου

Μιαούλης Φύλλων-Δύστος

Καλοχώρι/Παντείχι-Όλυμπος Γυμνού

Λήλας Βασιλικού-Νηλέας Νεοχωρίου

12η αγωνιστική

Ερμήλιος-Αυλωνάρι

Μονόδρυ-Ζάρακες

ΠΑΟ Κανήθου-Μεσσοποταμία

Δύστος-Σκύρος

Όλυμπος Γυμνού-Στύρα

Νηλέας Νεοχωρίου-Μιαούλης Φύλλων

Καλοχώρι/Παντείχι-Λήλας Βασιλικού

13η αγωνιστική

Αυλωνάρι-ΠΑΟ Κανήθου

Ζάρακες-Δύστος

Μεσσοποταμία-Όλυμπος Γυμνού

Σκύρος-Νηλέας Νεοχωρίου

Στύρα-Καλοχώρι/Παντείχι

Λήλας Βασιλικού-Μιαούλης Φύλλων

Μονόδρυ-Ερμήλιος

14η αγωνιστική

Στύρα-Λήλας Βασιλικού

ΠΑΟ Κανήθου-Μονόδρυ

Δύστος-Ερμήλιος

Όλυμπος Γυμνού-Αυλωνάρι

Νηλέας Νεοχωρίου-Ζάρακες

Καλοχώρι/Παντείχι-Μεσσοποταμία

Μιαούλης Φύλλων-Σκύρος

15η αγωνιστική

ΠΑΟ Κανήθου-Δύστος

Μονόδρυ-Όλυμπος Γυμνού

Ερμήλιος-Νηλέας Νεοχωρίου

Αυλωνάρι-Καλοχώρι/Παντείχι

Ζάρακες-Μιαούλης Φύλλων

Μεσσοποταμία-Στύρα

Λήλας Βασιλικών-Σκύρος

16η αγωνιστική

Όλυμπος Γυμνού-Δύστος

Νηλέας Νεοχωρίου-ΠΑΟ Κανήθου

Καλοχώρι/Παντείχι-Μονόδρυ

Μιαούλης Φύλλων-Ερμήλιος

Στύρα-Αυλωνάρι

Σκύρος-Ζάρακες

Μεσσοποταμία-Λήλας Βασιλικού

17η αγωνιστική

Όλυμπος Γυμνού-Νηλέας Νεοχωρίου

Δύστος-Καλοχώρι/Παντείχι

ΠΑΟ Κανήθου-Μιαούλης Φύλλων

Μονόδρυ-Στύρα

Ερμήλιος-Σκύρος

Αυλωνάρι-Μεσσοποταμία

Λήλας Βασιλικού-Ζάρακες

18η αγωνιστική

Καλοχώρι/Παντείχι-Νηλέας Νεοχωρίου

Μιαούλης Φύλλων-Όλυμπος Γυμνού

Στύρα-Δύστος

Σκύρος-ΠΑΟ Κανήθου

Μεσσοποταμία-Μόνοδρυ

Ζάρακες-Ερμήλιος

Αυλωνάρι-Λήλας Βασιλικού

19η αγωνιστική

Καλοχώρι/Παντείχι-Μιαούλης Φύλλων

Νηλέας Νεοχωρίου-Στύρα

Όλυμπος Γυμνού-Σκύρος

Δύστος-Μεσσοποταμία

ΠΑΟ Κανήθου-Ζάρακες

Μονόδρυ-Αυλωνάρι

Λήλας Βασιλικού-Ερμήλιος

20η αγωνιστική

Στύρα-Μιαούλης Φύλλων

Σκύρος-Καλοχώρι/Παντείχι

Μεσσοποταμία-Νηλέας Νεοχωρίου

Ζάρακες-Όλυμπος Γυμνού

Αυλωνάρι-Δύστος

Ερμήλιος-ΠΑΟ Κανήθου

Μονόδρυ-Λήλας Βασιλικού

21η αγωνιστική

Στύρα-Σκύρος

Μιαούλης Φύλλων-Μεσσοποταμία

Καλοχώρι/Παντείχι-Ζάρακες

Νηλέας Νεοχωρίου-Αυλωνάρι

Όλυμπος Γυμνού-Ερμήλιος

Δύστος-Μονόδρυ

Λήλας Βασιλικού-ΠΑΟ Κανήθου

22η αγωνιστική

Σκύρος-Μεσσοποταμία

Ζάρακες-Στύρα

Αυλωνάρι-Μιαούλης Φύλλων

Ερμήλιος-Καλοχώρι/Παντείχι

Μονόδρυ-Νηλέας Νεοχωρίου

ΠΑΟ Κανήθου-Όλυμπος Γυμνού

Δύστος-Λήλας Βασιλικού

23η αγωνιστική

Μεσσοποταμία-Ζάρακες

Σκύρος-Αυλωνάρι

Στύρα-Ερμήλιος

Μιαούλης Φύλλων-Μονόδρυ

Νηλέας Νεοχωρίου-Δύστος

Λήλας Βασιλικού-Όλυμπος Γυμνού

Καλοχώρι/Παντείχι-ΠΑΟ Κανήθου

24η αγωνιστική

Ζάρακες-Αυλωνάρι

Ερμήλιος-Μεσσοποταμία

Μονόδρυ-Σκύρος

ΠΑΟ Κανήθου-Στύρα

Δύστος-Μιαούλης Φύλλων

Όλυμπος Γυμνού-Καλοχώρι/Παντείχι

Νηλέας Νεοχωρίου-Λήλας Βασιλικού

25η αγωνιστική

Αυλωνάρι-Ερμήλιος

Ζάρακες-Μονόδρυ

Μεσσοποταμία-ΠΑΟ Κανήθου

Σκύρος-Δύστος

Στύρα-Όλυμπος Γυμνού

Μιαούλης Φύλλων-Νηλέας Νεοχωρίου

Λήλας Βασιλικού-Καλοχώρι/Παντείχι

26η αγωνιστική

ΠΑΟ Κανήθου-Αυλωνάρι

Δύστος-Ζάρακες

Όλυμπος Γυμνού-Μεσσοποταμία

Νηλέας Νεοχωρίου-Σκύρος

Καλοχώρι/Παντείχι-Στύρα

Μιαούλης Φύλλων-Λήλας Βασιλικού

Ερμήλιος-Μονόδρυ

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Β’ ΕΠΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ-ΜΑΝΤΟΥΔΙ 0-4

Δημήτρης Νικολάου

Προγνωστικά μπάσκετ: Διπλασιάζουν τα σημεία στη Euroleague

koubanezos.gr

Επταμελής επιτροπή για το Αναπτυξιακό πρόγραμμα της ΕΣΚΑΣΕ!

Παναγιώτης Νικολάου