EVIASPORTS Β΄ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Β’ ΕΠΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Όλο το πρόγραμμα της σεζόν 2023-24

Αναλυτικά το πρόγραμμα του πρώτου (βόρειου) ομίλου της Β’ ΕΠΣΕ 2023-24.

1η αγωνιστική

Δόξα Προκοπίου-Καθενοί

Πανηλιακός-Καστέλλα

Αρτεμησιακός-ΑΕ Χαλκίς

Κύζικος Αρτάκης-Ερμής Πηλίου

ΠΑΟ Πολιτικών-Απόλλων Παραλίας

Κεραυνός Χαλκίδας-Πισσώνας

Κήρινθος-Ατρόμητος Βασιλικών

2η αγωνιστική

ΑΕ Χαλκίδας-Καστέλλα

Ερμής Πηλίου-Πανηλιακός

Απόλλων Παραλίας-Αρτεμησιακός

Πισσώνας-Κύζικος Αρτάκης

Ατρόμητος Βασιλικών-ΠΑΟ Πολιτικών

Καθενοί-Κεραυνός Χαλκίδας

Κήρινθος-Δόξα Προκοπίου

3η αγωνιστική

ΑΕ Χαλκίδας-Ερμής Πηλίου

Καστέλλα-Απόλλων Παραλίας

Πανηλιακός-Πισσώνας

Αρτεμησιακός-Ατρόμητος Βασιλικών

Κύζικος Αρτάκης-Καθενοί

ΠΑΟ Πολιτικών-Κήρινθος

Δόξα Προκοπίου-Κεραυνός Χαλκίδας

4η αγωνιστική

Απόλλων Παραλίας-Ερμής Πηλίου

Πισσώνας-ΑΕ Χαλκίδας

Ατρόμητος Βασιλικών-Καστέλλα

Καθενοί-Πανηλιακός

Κήρινθος-Αρτεμησιακός

Κεραυνός Χαλκίδας-Κύζικος Αρτάκης

ΠΑΟ Πολιτικών-Δόξα Προκοπίου

5η αγωνιστική

Απόλλων Παραλίας-Πισσώνας

Ερμής Πηλίου-Ατρόμητος Βασιλικών

ΑΕ Χαλκίδας-Καθενοί

Καστέλλα-Κήρινθος

Πανηλιακός-Κεραυνός Χαλκίδας

Αρτεμησιακός-ΠΑΟ Πολιτικών

Δόξα Προκοπίου-Κύζικος Αρτάκης

6η αγωνιστική

Ατρόμητος Βασιλικών-Πισσώνας

Καθενοί-Απόλλων Παραλίας

Κήρινθος-Ερμής Πηλίου

Κεραυνός Χαλκίδας-ΑΕ Χαλκίδας

ΠΑΟ Πολιτικών-Καστέλλα

Κύζικος Αρτάκης-Πανηλιακός

Αρτεμησιακός-Δόξα Προκοπίου

7η αγωνιστική

Ατρόμητος Βασιλικών-Καθενοί

Πισσώνας-Κήρινθος

Απόλλων Παραλίας-Κεραυνός Χαλκίδας

Ερμής Πηλίου-ΠΑΟ Πολιτικών

ΑΕ Χαλκίδας-Κύζικος Αρτάκης

Καστέλλα-Αρτεμησιακός

Δόξα Προκοπίου-Πανηλιακός

8η αγωνιστική

Κήρινθος-Καθενοί

Κεραυνός Χαλκίδας-Ατρόμητος Βασιλικών

ΠΑΟ Πολιτικών-Πισσώνας

Κύζικος Αρτάκης-Απόλλων Παραλίας

Αρτεμησιακός-Ερμής Πηλίου

Πανηλιακός-ΑΕ Χαλκίδας

Καστέλλα-Δόξα Προκοπίου

9η αγωνιστική

Κεραυνός Χαλκίδας-Κήρινθος

Καθενοί-ΠΑΟ Πολιτικών

Ατρόμητος Βασιλικών-Κύζικος Αρτάκης

Πισσώνας-Αρτεμησιακός

Απόλλων Παραλίας-Πανηλιακός

Ερμής Πηλίου-Καστέλλα

Δόξα Προκοπίου-ΑΕ Χαλκίδας

10η αγωνιστική

ΠΑΟ Πολιτικών-Κεραυνός Χαλκίδας

Κύζικος Αρτάκης-Κήρινθος

Αρτεμησιακός-Καθενοί

Πανηλιακός-Ατρόμητος Βασιλικών

Καστέλλα-Πισσώνας

ΑΕ Χαλκίδας-Απόλλων Παραλίας

Ερμής Πηλίου-Δόξα Προκοπίου

11η αγωνιστική

Κύζικος Αρτάκης-ΠΑΟ Πολιτικών

Κεραυνός Χαλκίδας-Αρτεμησιακός

Κήρινθος-Πανηλιακός

Καθενοί-Καστέλλα

Ατρόμητος Βασιλικών-ΑΕ Χαλκίδας

Πισσώνας-Ερμής Πηλίου

Δόξα Προκοπίου-Απόλλων Παραλίας

12η αγωνιστική

Αρτεμησιακός-Κύζικος Αρτάκης

Πανηλιακός-ΠΑΟ Πολιτικών

Καστέλλα-Κεραυνός Χαλκίδας

ΑΕ Χαλκίδας-Κήρινθος

Ερμής Πηλίου-Καθενοί

Απόλλων Παραλίας-Ατρόμητος Βασιλικών

Πισσώνας-Δόξα Προκοπίου

13η αγωνιστική

Κύζικος Αρτάκης-Καστέλλα

ΠΑΟ Πολιτικών-ΑΕ Χαλκίδας

Κεραυνός Χαλκίδας-Ερμής Πηλίου

Κήρινθος-Απόλλων Παραλίας

Καθενοί-Πισσώνας

Δόξα Προκοπίου-Ατρόμητος Βασιλικών

Πανηλιακός-Αρτεμησιακός

14η αγωνιστική

Καθενοί-Δόξα Προκοπίου

Καστέλλα-Πανηλιακός

ΑΕ Χαλκίδας-Αρτεμησιακός

Ερμής Πηλίου-Κύζικος Αρτάκης

Απόλλων Παραλίας-ΠΑΟ Πολιτικών

Πισσώνας-Κεραυνός Χαλκίδας

Ατρόμητος Βασιλικών-Κήρινθος

15η αγωνιστική

Καστέλλα-ΑΕ Χαλκίδας

Πανηλιακός-Ερμής Πηλίου

Αρτεμησιακός-Απόλλων Παραλίας

Κύζικος Αρτάκης-Πισσώνας

ΠΑΟ Πολιτικών-Ατρόμητος Βασιλικών

Κεραυνός Χαλκίδας-Καθενοί

Δόξα Προκοπίου-Κήρινθος

16η αγωνιστική

Ερμής Πηλίου-ΑΕ Χαλκίδας

Απόλλων Παραλίας-Καστέλλα

Πισσώνας-Πανηλιακός

Ατρόμητος Βασιλικών-Αρτεμησιακός

Καθενοί-Κύζικος Αρτάκης

Κήρινθος-ΠΑΟ Πολιτικών

Κεραυνός Χαλκίδας-Δόξα Προκοπίου

17η αγωνιστική

Ερμής Πηλίου-Απόλλων Παραλίας

ΑΕ Χαλκίδας-Πισσώνας

Καστέλλα-Ατρόμητος Βασιλικών

Πανηλιακός-Καθενοί

Αρτεμησιακός-Κήρινθος

Κύζικος Αρτάκης-Κεραυνός Χαλκίδας

Δόξα Προκοπίου-ΠΑΟ Πολιτικών

18η αγωνιστική

Πισσώνας-Απόλλων Παραλίας

Ατρόμητος Βασιλικών-Ερμής Πηλίου

Καθενοί-ΑΕ Χαλκίδας

Κήρινθος-Καστέλλα

Κεραυνός Χαλκίδας-Πανηλιακός

ΠΑΟ Πολιτικών-Αρτεμησιακός

Κύζικος Αρτάκης-Δόξα Προκοπίου

19η αγωνιστική

Πισσώνας-Ατρόμητος Βασιλικών

Απόλλων Παραλίας-Καθενοί

Ερμής Πηλίου-Κήρινθος

ΑΕ Χαλκίδας-Κεραυνός Χαλκίδας

Καστέλλα-ΠΑΟ Πολιτικών

Πανηλιακός-Κύζικος Αρτάκης

Δόξα Προκοπίου-Αρτεμησιακός

20η αγωνιστική

Καθενοί-Ατρόμητος Βασιλικών

Κήρινθος-Πισσώνας

Κεραυνός Χαλκίδας-Απόλλων Παραλίας

ΠΑΟ Πολιτικών-Ερμής Πηλίου

Κύζικος Αρτάκης-ΑΕ Χαλκίδας

Αρτεμησιακός-Καστέλλα

Πανηλιακός-Δόξα Προκοπίου

21η αγωνιστική

Καθενοί-Κήρινθος

Ατρόμητος Βασιλικών-Κεραυνός Χαλκίδας

Πισσώνας-ΠΑΟ Πολιτικών

Απόλλων Παραλίας-Κύζικος Αρτάκης

Ερμής Πηλίου-Αρτεμησιακός

ΑΕ Χαλκίδας-Πανηλιακός

Δόξα Προκοπίου-Καστέλλα

22η αγωνιστική

Κήρινθος-Κεραυνός Χαλκίδας

ΠΑΟ Πολιτικών-Καθενοί

Κύζικος Αρτάκης-Ατρόμητος Βασιλικών

Αρτεμησιακός-Πισσώνας

Πανηλιακός-Απόλλων Παραλίας

Καστέλλα-Ερμής Πηλίου

ΑΕ Χαλκίδας-Δόξα Προκοπίου

23η αγωνιστική

Κεραυνός Χαλκίδας-ΠΑΟ Πολιτικών

Κήρινθος-Κύζικος Αρτάκης

Καθενοί-Αρτεμησιακός

Ατρόμητος Βασιλικών-Πανηλιακός

Πισσώνας-Καστέλλα

Απόλλων Παραλίας-ΑΕ Χαλκίδας

Δόξα Προκοπίου-Ερμής Πηλίου

24η αγωνιστική

ΠΑΟ Πολιτικών-Κύζικος Αρτάκης

Αρτεμησιακός-Κεραυνός Χαλκίδας

Πανηλιακός-Κήρινθος

Καστέλλα-Καθενοί

ΑΕ Χαλκίδας-Ατρόμητος Βασιλικών

Ερμής Πηλίου-Πισσώνας

Απόλλων Παραλίας-Δόξα Προκοπίου

25η αγωνιστική

Κύζικος Αρτάκης-Αρτεμησιακός

ΠΑΟ Πολιτικών-Πανηλιακός

Κεραυνός Χαλκίδας-Καστέλλα

Κήρινθος-ΑΕ Χαλκίδας

Καθενοί-Ερμής Πηλίου

Ατρόμητος Βασιλικών-Απόλλων Παραλίας

Δόξα Προκοπίου-Πισσώνας

26η αγωνιστική

Καστέλλα-Κύζικος Αρτάκης

ΑΕ Χαλκίδας-ΠΑΟ Πολιτικών

Ερμής Πηλίου-Κεραυνός Χαλκίδας

Απόλλων Παραλίας-Κήρινθος

Πισσώνας-Καθενοί

Ατρόμητος Βασιλικών-Δόξα Προκοπίου

Αρτεμησιακός-Πανηλιακός

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Ευβοϊκός ΓΑΣ: 14η η Π. Χατζηαλεξίου στο πανελλήνιο κορασίδων

Κώστας Λαγός

Photo album απ’ το Λήλας Βασιλικού-Όλυμπος Γυμνού

Κώστας Λαγός

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

eviasports