EVIASPORTS ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

Κ12 ΕΠΣΕ: Πανόραμα (2/6)

Το πανόραμα του πρωταθλήματος Κ12 ‘Γεραμάνης Νικόλαος’ της ΕΠΣΕ, μετά τη διεξαγωγή αγώνων ως τις 2/6.

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Τροπαιοφόρος-ΟΠΑ Αιδηψού 0-3 α.α.

Ρεπό: Ταξιάρχης

2η αγωνιστική

Ταξιάρχης-Τροπαιοφόρος 3-0 α.α.

Ρεπό: ΟΠΑ Αιδηψού

3η αγωνιστική

ΟΠΑ Αιδηψού-Ταξιάρχης 11-0

Ρεπό: Τροπαιοφόρος

4η αγωνιστική

ΟΠΑ Αιδηψού-Τροπαιοφόρος 3-0 α.α.

Ρεπό: Ταξιάρχης

5η αγωνιστική

Τροπαιοφόρος-Ταξιάρχης 0-3 α.α.

Ρεπό: ΟΠΑ Αιδηψού

6η αγωνιστική

Ταξιάρχης-ΟΠΑ Αιδηψού 0-3 α.α.

Ρεπό: Τροπαιοφόρος

  1. ΟΠΑ Αιδηψού 12
  2. Τροπαιοφόρος 6
  3. Ταξιάρχης 0

 

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Κύζικος Αρτάκης-Ακαδημία Αρτάκης 14-1

Τίγρεις-Καμάρες 8-0

Ακαδημία Ψαχνών-ΑΟ Χαλκίς 7-0

2η αγωνιστική

ΑΟ Χαλκίς-Καμάρες 5-1

Ακαδημία Ψαχνών-Κύζικος Αρτάκης 0-1

Ακαδημία Αρτάκης-Τίγρεις 0-5

3η αγωνιστική

Καμάρες-Ακαδημία Αρτάκης ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ

Τίγρεις-Ακαδημία Ψαχνών 2-1

Κύζικος Αρτάκης-ΑΟ Χαλκίς 3-0 α.α.

4η αγωνιστική

ΑΟ Χαλκίς-Ακαδημία Αρτάκης ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ

Ακαδημία Ψαχνών-Καμάρες 8-0

Κύζικος Αρτάκης-Τίγρεις 2-2

5η αγωνιστική

Καμάρες-Κύζικος Αρτάκης 2-6

Τίγρεις-ΑΟ Χαλκίς 7-3

Ακαδημία Αρτάκης-Ακαδημία Ψαχνών 1-7

6η αγωνιστική

ΑΟ Χαλκίς-Ακαδημία Ψαχνών 1-9

Ακαδημία Αρτάκης-Κύζικος Αρτάκης 1-6

Καμάρες-Τίγρεις 1-11

7η αγωνιστική

Καμάρες-ΑΟ Χαλκίς 2-7

Κύζικος Αρτάκης-Ακαδημία Ψαχνών 2-1

Τίγρεις-Ακαδημία Αρτάκης 7-0

8η αγωνιστική

Ακαδημία Αρτάκης-Καμάρες 0-0

Ακαδημία Ψαχνών-Τίγρεις 1-6

ΑΟ Χαλκίς-Κύζικος Αρτάκης 0-10

9η αγωνιστική

Καμάρες-Ακαδημία Ψαχνών 1-6

Τίγρεις-Κύζικος Αρτάκης 0-2

Ακαδημία Αρτάκης-ΑΟ Χαλκίς 9-4

10η αγωνιστική

Ακαδημία Ψαχνών-Ακαδημία Αρτάκης 8-0

Κύζικος Αρτάκης-Καμάρες 5-2

ΑΟ Χαλκίς-Τίγρεις 2-3

  1. Κύζικος Αρτάκης 28
  2. Τίγρεις 25
  3. Ακαδημία Ψαχνών 18
  4. ΑΟ Χαλκίς 6
  5. Ακαδημία Αρτάκης 4
  6. Καμάρες 1

 

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Προποντίδα-Ληλάντιο Β 2-2

Αθλόπολις-Ερμήλιος 0-2

Αριστοτέλειος-Ακαδημία Ψαχνών Β 6-3

2η αγωνιστική

Αριστοτέλειος-Προποντίδα 8-0

Ληλάντιο Β-Αθλόπολις 2-7

Ακαδημία Ψαχνών Β-Ερμήλιος 4-5

3η αγωνιστική

Ερμήλιος-Ληλάντιο Β 11-0

Αθλόπολις-Αριστοτέλειος 2-1

Προποντίδα-Ακαδημία Ψαχνών Β ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ

4η αγωνιστική

Αριστοτέλειος-Ερμήλιος 1-5

Προποντίδα-Αθλόπολις 1-2

Ακαδημία Ψαχνών Β-Ληλάντιο Β 5-3

5η αγωνιστική

Ληλάντιο Β-Αριστοτέλειος 0-9

Ερμήλιος-Προποντίδα 4-1

Αθλόπολις-Ακαδημία Ψαχνών 3-1

6η αγωνιστική

Ληλάντιο Β-Προποντίδα 0-6

Ερμήλιος-Αθλόπολις 2-1

Ακαδημία Ψαχνών Β-Αριστοτέλειος 1-2

7η αγωνιστική

Αθλόπολις-Ληλάντιο Β 8-1

Προποντίδα-Αριστοτέλειος 1-4

Ερμήλιος-Ακαδημία Ψαχνών Β 9-2

8η αγωνιστική

Αριστοτέλειος-Αθλόπολις 3-1

Ακαδημία Ψαχνών Β-Προποντίδα 4-1

Ληλάντιο Β-Ερμήλιος 1-7

9η αγωνιστική

Ερμήλιος-Αριστοτέλειος 5-0

Ληλάντιο Β-Ακαδημία Ψαχνών Β 2-5

Αθλόπολις-Προποντίδα 7-1

10η αγωνιστική

Αριστοτέλειος-Ληλάντιο Β 12-0

Προποντίδα-Ερμήλιος 0-6

Ακαδημία Ψαχνών Β-Αθλόπολις 1-7

  1. Ερμήλιος 30
  2. Αριστοτέλειος 21
  3. Αθλόπολις 21
  4. Ακαδημία Ψαχνών Β 9
  5. Προποντίδα 4
  6. Ληλάντιο Β 1

 

 

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Ακαδημία Ερέτριας-Ληλάντιο 4-6

Νεάπολη-Ξηρόπολη 0-3 α.α.

Ρεπό: Λήλας Βασιλικού

2η αγωνιστική

Λήλας Βασιλικού-Ακαδημία Ερέτριας 1-4

Ληλάντιο-Νεάπολη 9-3

Ρεπό: Ξηρόπολη

3η αγωνιστική

Ξηρόπολη-Ληλάντιο 4-5

Νεάπολη-Λήλας Βασιλικού 1-3

Ρεπό: Ακαδημία Ερέτριας

4η αγωνιστική

Ακαδημία Ερέτριας-Νεάπολη 3-0 α.α.

Λήλας Βασιλικού-Ξηρόπολη 2-3

Ρεπό: Ληλάντιο

5η αγωνιστική

Ληλάντιο-Λήλας Βασιλικού 8-2

Ξηρόπολη-Ακαδημία Ερέτριας 0-1

Ρεπό: Νεάπολη

6η αγωνιστική

Ξηρόπολη-Νεάπολη 5-2

Ληλάντιο-Ακαδημία Ερέτριας 3-4

Ρεπό: Λήλας Βασιλικού

7η αγωνιστική

Ακαδημία Ερέτριας-Λήλας Βασιλικού 0-3

Νεάπολη-Ληλάντιο 2-10

Ρεπό: Ξηρόπολη

8η αγωνιστική

Ληλάντιο-Ξηρόπολη 2-0

Λήλας Βασιλικού-Νεάπολη 8-0

Ρεπό: Ακαδημία Ερέτριας

9η αγωνιστική

Ξηρόπολη-Λήλας Βασιλικού 0-0

Νεάπολη-Ακαδημία Ερέτριας 1-10

Ρεπό: Ληλάντιο

10η αγωνιστική

Ακαδημία Ερέτριας-Ξηρόπολη 2-6

Λήλας Βασιλικού-Ληλάντιο 3-2

Ρεπό: Νεάπολη

  1. Ληλάντιο 18
  2. Ακαδημία Ερέτριας 15
  3. Ξηρόπολη 13
  4. Λήλας Βασιλικού 13
  5. Νεάπολη 0

 

ΠΕΜΠΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Κονίστρες-Ατρόμητος Αλιβερίου 0-0

Άτλαντας Κύμης-Αίολος Κριεζών 1-7

Στύρα-Άγιος Λουκάς 0-9

2η αγωνιστική

Στύρα-Κονίστρες 2-3

Ατρόμητος Αλιβερίου-Αίολος Κριεζών 13-0

Άγιος Λουκάς-Αίολος Κριεζών 5-4

3η αγωνιστική

Κονίστρες-Άγιος Λουκάς 3-1

Αίολος Κριεζών-Ατρόμητος Αλιβερίου 3-2

Άτλαντας Κύμης-Στύρα 0-2

4η αγωνιστική

Στύρα-Αίολος Κριεζών 1-5

Άγιος Λουκάς-Ατρόμητος Αλιβερίου 5-4

Κονίστρες-Άτλαντας Κύμης 4-0

5η αγωνιστική

Ατρόμητος Αλιβερίου-Στύρα 3-0 α.α.

Αίολος Κριεζών-Κονίστρες 2-5

Άτλαντας Κύμης-Άγιος Λουκάς 2-13

6η αγωνιστική

Αίολος Κριεζών-Άτλαντας Κύμης 10-1

Ατρόμητος Αλιβερίου-Κονίστρες 2-1

Άγιος Λουκάς-Στύρα 4-1

7η αγωνιστική

Άτλαντας Κύμης-Ατρόμητος Αλιβερίου 1-6

Αίολος Κριεζών-Άγιος Λουκάς 2-3

Κονίστρες-Στύρα 3-0 α.α.

8η αγωνιστική

Ατρόμητος Αλιβερίου-Αίολος Κριεζών 4-3

Άγιος Λουκάς-Κονίστρες 1-2

Στύρα-Άτλαντας Κύμης 2-0

9η αγωνιστική

Αίολος Κριεζών-Στύρα 8-0

Άτλαντας Κύμης-Κονίστρες 0-5

Ατρόμητος Αλιβερίου-Άγιος Λουκάς 4-5

10η αγωνιστική

Στύρα-Ατρόμητος Αλιβερίου 0-8

Κονίστρες-Αίολος Κριεζών 3-3

Άγιος Λουκάς-Άτλαντας Κύμης 10-2

  1. Άγιος Λουκάς 24
  2. Κονίστρες 23
  3. Ατρόμητος Αλιβερίου 19
  4. Αίολος Κριεζών 16
  5. Στύρα 6
  6. Άτλαντας Κύμης 0

 

ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΑΣΗ

1. ΟΠΑ Αιδηψού-Ακαδημία Ψαχνών 4-5 (πέν., κ.δ.: 2-2)

2. Ερμήλιος-Ξηρόπολη 1-0

3. Ληλάντιο-Αθλόπολις 3-0

4. Τίγρεις-Κονίστρες 0-3 α.α.

5. Αριστοτέλειος-Ταξιάρχης 3-0 α.α.

6. Ακαδημία Ερέτριας-Ατρόμητος Αλιβερίου 3-4

*Πρόκριση χωρίς αγώνα (μετά από κλήρωση): Κύζικος Αρτάκης, Άγιος Λουκάς

 

ΤΡΙΤΗ ΦΑΣΗ (ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ)

7. Κύζικος Αρτάκης-Ληλάντιο

8. Άγιος Λουκάς-Ερμήλιος

9. Ακαδημία Ψαχνών-Ατρόμητος Αλιβερίου

10. Κονίστρες-Αριστοτέλειος

 

ΤΕΤΑΡΤΗ ΦΑΣΗ (ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ)

11. Νικητής 7 (Κύζικος Αρτάκης ή Ληλάντιο)-Νικητής 9 (Ακαδημία Ψαχνών ή Ατρόμητος Αλιβερίου)

12. Νικητής 8 (Άγιος Λουκάς ή Ερμήλιος)-Νικητής 10 (Κονίστρες ή Αριστοτέλειος)

 

ΠΕΜΠΤΗ ΦΑΣΗ (ΤΕΛΙΚΗ)

ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

Νικητής 11-Νικητής 12

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

Ηττημένος 11-Ηττημένος 12

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Β’ ΕΠΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Κάρυστος-Ζάρακες 4-0

Κώστας Λαγός

Πέρσι… σαν σήμερα (1/4/2022)

eviasports

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Αλίαρτος-ΑΕΕΠ Χαλκίδας 45-62

Παναγιώτης Νικολάου