EVIASPORTS ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

Κ12 ΕΠΣΕ (Ε’ ΟΜΙΛΟΣ): Κονίστρες-Αίολος 3-3

Οι Κονίστρες αναδείχτηκαν ισόπαλες 3-3 με τον Αίολο, για τη δέκατη αγωνιστική του πέμπτου ομίλου του πρωταθλήματος Κ12 ‘Γεραμάνης Νικόλαος’.

Ο Λ. Αντωνίου άνοιξε το σκορ για τους γηπεδούχους, δύο λεπτά πριν την ανάπαυλα. Στο 42′ ο Σταύρου ισοφάρισε 1-1, με τον Καραμπούλη να ολοκληρώνει την ανατροπή στο σκορ, τρία λεπτά μετά, ενώ στο 50′ ο Ηλίας έκανε το 1-3. Οι Κονίστρες με τη σειρά τους έβγαλαν αντίδραση στο τελευταίο δεκάλεπτο της αναμέτρησης, με τον Στάμο να μειώνει 2-3 στο 54′ και τον Πίγκο να διαμορφώνει το τελικό 3-3, ένα δίλεπτο αργότερα.

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Ντούρας.

ΓΚΟΛ: 28′ Λ. Αντωνίου, 54′ Στάμος, 56′ Πίγκος-42′ Σταύρου, 45′ Καραμπούλης, 50′ Ηλίας.

ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ (Παύλος Βογιατζής): Φούτρας, Γανωτής, Κεπενέκος, Γ. Αντωνίου, Χ. Βογιατζής, Πίγκος, Αχμετμπέιο, Λ. Αντωνίου, Μπάνος. (Α. Αντωνίου, Μπάκο, Μαυρομάτης, Κωτσής, Γιέλαβιτς, Στάμος, Μαμουράνι).

ΑΙΟΛΟΣ (Βαγγέλης Ντόβολης): Καλλιοντζής, Τσαλιαγκός, Μιχάλης, Κωνσταντίνου, Μπονός, Σταύρου, Καραμπούλης, Ηλίας, Χροναίος. (Μουρικής, Πάλλη, Σταμελιάς, Κέκης, Δημολιάνης, Αργύρης).

2005: Πάλιουρας-Μίστρος 1-0

ΑΕ Ιστιαίας: Ευχαριστήρια ανακοίνωση προς Δ. Ζουπανιώτη

ΑΟ Μακρυκάπας: Ενίσχυση στα γκολπόστ με Γ. Μίχο