Β' ΕΣΚΑΣΕ Γ' ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (6-7/5)

Με τη διεξαγωγή του final-4 παίδων, την 5η αγωνιστική των Playoffs της Β’ ΕΣΚΑΣΕ, τη 2η αγωνιστική της β’ φάσης της Γ’ ΕΣΚΑΣΕ καθώς και με αγώνες για το αναπτυξιακό πρωτάθλημα, συνεχίζεται η αγωνιστική δράση του διημέρου 6-7 Μαΐου στις τοπικές διοργανώσεις.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 6 ΜΑΪΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (PLAYOFFS)

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Απόλλων Χαλκίδας (Χαϊνά-Τσάλας Ι.)

 

ΠΑΙΔΩΝ FINAL-4

16:30 Κλειστό Αταλάντης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Απόλλων Λιβαδειάς (Κοτσιμπός-Χατζής)

18:30 Κλειστό Αταλάντης ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Γ.Σ. Ιτέας (Καραμπιτσάκος-Γερονικολός)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

14:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-Άτλας Καρπενησίου (Βιορές)

13:30 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδ. Ιστιαίας-Πρωτέας (Μασλατζίδης)

15:30 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Γκογκορώσης) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

16:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού Α’ (Γαϊτανάρος)

17:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Κένταυρος Λιβαδειάς (Πανουργιά)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού Β’-Αίαντας Αυλίδας (Μυτιληνάκης)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

15:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Ερμής Σχηματαρίου (Καραμπιτσάκος)

 

ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Πρωτέας Λαμίας (Κοτσιμπός)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 7 ΜΑΪΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (PLAYOFFS)

15:00 Κλειστό Λαμίας ΑΠΣ Λαμίας-Αστέρας Αλιβερίου (Καραμπιτσάκος-Γερονικολός)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Ερέτρια (Καλαπόδης-Γκογκορώσης)

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας Αίολος Χαλκίδας-Άτλας Καρπενησίου (Μυτιληνάκης-Γιαπλές)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-Πρωτέας Λαμίας (Βιορές-Καπάνταης)

 

ΠΑΙΔΩΝ FINAL-4

16:30 Κλειστό Αταλάντης Μικρός Τελικός

18:30 Κλειστό Αταλάντης Μεγάλος Τελικός

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

13:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Απόλλων Λιβαδειάς (Πανουργιά)

15:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Λοκρός (Καρβούνης)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 

17:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΑΓΕ Χαλκίδας (Καρβούνης) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Πηγή: stereabasket.gr

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ): ΑΕΕΠ Χαλκίδας Β’-ΓΑΣ Βασιλικού Α’ 62-65

Κώστας Λαγός

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Πανευβοϊκός-Αίας Αλιβερίου 82-52

Παναγιώτης Νικολάου

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ: Τελεθριακός-Ακαδημία Ιστιαίας 67-43

Παναγιώτης Νικολάου