EVIASPORTS ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣΕ: Σκόρερς (19/4)

Οι σκόρερς του κυπέλλου Εύβοιας 2022-23, μετά την ολοκλήρωση της τέταρτης (προημιτελικής) φάσης.

7 ΓΚΟΛ

Κυριακού (Αιδηψός), Μαναρίτσας (Μαντούδι).

6 ΓΚΟΛ

Κατσίμπρας (Ελλήσποντος), Τσούμαρης (2 Ελλήσποντος-4 Ταμυναϊκός).

5 ΓΚΟΛ

Γ. Τόρα (Αρτάκη), Ε. Αντωνάκης (Ερμήλιος), Καράβολας (Κάρυστος).

4 ΓΚΟΛ

Χ. Φώτου (Αιδηψός), Ε. Ντεγιάννης (Αλάτσατα), Βεζιρτζόγλου (Αμαρυνθιακός), Γκιόκας (Αρτάκη), Λάζρι (Αρτάκη), Μπουγατσιάς (Δόξα Προκοπίου), Ν. Μαστροκώστας (Δροσιά), Πάνου (Ελλήσποντος), Θ. Μπασινάς (Ερμήλιος), Μαρνέζος (Ιστιαία), Στεργίου (Ιστιαία), Κούκα (Μακρυκάπα), Τσούτσης (Σταυρός), Σταματούκος (Ταμυναϊκός).

3 ΓΚΟΛ

Π. Ζαχαριάδης (Αλάτσατα), Μανής (Αμαρυνθιακός), Μεγάλος (Αρτάκη), Σακκάς (Αρτάκη), Σολάκου (Αυλωνάρι), Μ. Αποστόλου (Καλοχώρι/Παντείχι), Γκιόσι (Προποντίδα), Μουτουσίδης (Σταυρός), Κ. Πέππας (Ταμυναϊκός), Πιλάτης (Ταμυναϊκός).

2 ΓΚΟΛ

Ιωσήφ (Αγδίνες), Ντούντι (Άγιος Λουκάς), Λαλανίτης (ΑΕ Χαλκίδας), Ι. Μπιμπάι (Αιδηψός), Ι. Σουλιάδης (Αιδηψός), Δουρμούσογλου (Αλάτσατα), Σιγανός (Αλάτσατα), Η. Δήμου (Αμαρυνθιακός), Κοτόφ (Αμαρυνθιακός), Ζαχαρόπουλος (Αρτάκη), Λούκας (Αρτάκη), Τσούπρος (Αρτάκη), Γιαννακάρας (Ατρόμητος Βασιλικών), Μπάρδι (Αυλωνάρι), Τριάντης (Δόξα Προκοπίου), Καλαμαράς (Ερμήλιος), Γαβριήλ (Ερμής Πηλίου), Μακρής (Ηρακλής Ψαχνών), Α. Γοργομάτης (Ιστιαία), Ν. Γοργομάτης (Ιστιαία), Πετής (Ιστιαία), Κούκουρας (Καθενοί), Θαλασσινός (Κήρινθος), Ισαλλάρι (Κήρινθος), Σαμπάνης (Λουκίσια), Βουρδάνος (Μακρυκάπα), Μήτρου (Μακρυκάπα), Ζουζουλής (Μαντούδι), Ντεγιάννης (Μαντούδι), Τσούμαρης (Μαντούδι), Σούλας (Μαρμάρι), Τσιλίκης (Μαρμάρι), Δ. Χασάνδρας (Παντριαδικός), Στούπας (Προποντίδα), Τσιαρβούλας (Προποντίδα), Χατζηαντωνίου (Σταυρός), Τρεπεκλής (Ταμυναϊκός).

1 ΓΚΟΛ

Νικολάου (Αγδίνες), Αλαφάκης (ΑΕ Χαλκίδας), Καραχάλιος (ΑΕ Χαλκίδας), Νικολάου (ΑΕ Χαλκίδας), Θεολόγης (Αθλόπολις), Δημ. Οικονόμου (Αθλόπολις), Τσουπεής (Αθλόπολις), Δημητρίου (Αιδηψός), Μακρής (Αιδηψός), Β. Αλεξίου (Ακράτητος Κεχριών), Σταμούλος (Ακράτητος Κεχριών), Β. Ζαχαριάδης (Αλάτσατα), Μεταξάς (Αμαρυνθιακός), Μετοχιάτης (Αμαρυνθιακός), Μπαλαμπάνης (Αμαρυνθιακός), Μπατζέλης (Αμαρυνθιακός), Σ. Μυρτέζα (Αμαρυνθιακός), Σταματάκος (Αμαρυνθιακός), Τάγκας (Απόλλων Ερέτριας), Ζουρμπουλής (Αρτάκη), Ντουμάνης (Αρτάκη), Ταυταρίδης (Αρτάκη), Μεταξιώτης (Αρτεμησιακός), Παπανδρέου (Αρτεμησιακός), Σταματονικολός (Αρτεμησιακός), Συμεωνίδης (Αρτεμησιακός), Γαβριήλ (Ατρόμητος Βασιλικών), Μ. Μιχαλόπουλος (Ατρόμητος Βασιλικών), Γλυκός (Αυλωνάρι), Κοκκάλας (Αυλωνάρι), Ντραγκότι (Αυλωνάρι), Δανέλης (Δόξα Προκοπίου), Δημάκος (Δόξα Προκοπίου), Κανελλόπουλος (Δόξα Προκοπίου), Καρατζάς (Δόξα Προκοπίου), Τσούτσικας (Δόξα Προκοπίου), Ν. Διοκμετζίδης (Δροσιά), Ζαχαράκης (Δροσιά), Λάμπρου (Δροσιά), Πετράκης (Δροσιά), Στουραΐτης (Δύστος), Πέτσας (Ελλήσποντος), Ράζος (Ελλήσποντος), Ε. Τόρα (Ελλήσποντος), Δεληγιάννης (Ερμήλιος), Καπατσούλιας (Ερμήλιος), Μπανάσης (Ερμήλιος), Παλπάνης (Ερμήλιος), Πέντσιος (Ερμήλιος), Α. Ξυνογαλάς (Ερμής Πηλίου), Ρούσσος (Ερμής Πηλίου), Χ. Στραφιώτης (Ευβοϊκός Γουβών), Γκάβαλης (Ηρακλής Ψαχνών), Χατζηλάμπρου (Ηρακλής Ψαχνών), Δήμου (Ιστιαία), Θαλασσινός (Ιστιαία), Σταθαράς (Ιστιαία), Φλέβας (Ιστιαία), Λάμπρου (Καθενοί), Σκούρος (Καθενοί), Ευσταθίου (Καλοχώρι/Παντείχι), Ντούρμας (Καλοχώρι/Παντείχι), Γεωργιόπουλος (Κάρυστος), Καπόλας (Κάρυστος), Γ. Παπαδόπουλος (Καστέλλα), Καλογερόπουλος (Κήρινθος), Σταμούλος (Κήρινθος), Β. Γκούμας (Λήλας Βασιλικού), Καρβελάς (Λήλας Βασιλικού), Δούκας (Λουκίσια), Καπουρίτης (Λουκίσια), Κωνσταντάγκας (Λουκίσια), Τζάβρας (Λουκίσια), Τζέμος (Λουκίσια), Λειβαδίτης (Μακρυκάπα), Σπανός (Μακρυκάπα), Στούμπος (Μακρυκάπα), Βούλγαρης (Μαντούδι), Καντζούρας (Μαντούδι), Τηλιόπουλος (Μαντούδι), Τσούμαρης (Μαντούδι), Φ. Ποδαράς (Μαρμάρι), Βλάσσης (Μέσσαπος), Γιαγκίνης (Νηλέας Νεοχωρίου), Ewurum (Νηλέας Νεοχωρίου), Μ. Μαστροκώστας (Νηλέας Νεοχωρίου), Παλαιολόγος (Νηλέας Νεοχωρίου), Σμπιλήρης (Νηλέας Νεοχωρίου), Αργύρης (Όλυμπος Γυμνού), Παρασκευάς (Όλυμπος Γυμνού), Βάρσαμος (ΟΠΑ Αιδηψού), Κούβαρης (Πανηλιακός), Κούκουρας (Πανηλιακός), Μαργκεγκάι (Πανηλιακός), Σταθαράς (Πανηλιακός), Στεργίου (Πανηλιακός), Καλοχωρίδης (Παντριαδικός), Καραμπάς (Παντριαδικός), Κουζούλογλου (Παντριαδικός), Κ. Τσώκος (Παντριαδικός), Σ. Μπίτζος (ΠΑΟ Πολιτικών), Ορφανός (ΠΑΟ Πολιτικών), Στρατής (ΠΑΟ Πολιτικών), Γιαννουκάκος (Πισσώνας), Νιάρχος (Πισσώνας), Σ. Σταθαράς (Πισσώνας), Ντούμας (Σταυρός), Τζαμίχας (Σταυρός), Καρατζάς (Ταμυναϊκός), Ι. Μώρος (Ταμυναϊκός), Μπράχα (Ταμυναϊκός), Ντούρμας (Ταμυναϊκός), Γ. Πέππας (Ταμυναϊκός), Ποδαράς (Ταμυναϊκός).

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Ολυμπιακός Χαλκίδας (1962): Στο ξεκίνημα της μεγάλης πορείας προς την Α’ Εθνική!

eviasports

Γ’ ΕΠΣΕ (Δ’ ΟΜΙΛΟΣ): Όλο το πρόγραμμα της σεζόν 2022-23

Κώστας Λαγός

Η κλήρωση της Γ’ Εθνικής (2ος όμιλος Νότου) 2019-20

Παναγιώτης Νικολάου