EVIASPORTS Α' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΕΣΚΑΣΕ Γ' ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (21-23/4)

Με αγωνιστική δράση στις τρεις κατηγορίες Ανδρών αλλά και στα πρωταθλήματα υποδομής κορασίδων, παμπαίδων και Γαλανόλευκα Αστέρια, συνεχίζονται τα τοπικά πρωταθλήματα το τριήμερο 21-23 Απριλίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.) (Ζαφείρη-Χουσιάδας)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 22 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Κοτσιμπός-Πατάγιας)

16:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Λοκρός (Ντάνος-Τσάλας Γ.)

16:00 Κλειστό Αλιάρτου Κένταυρος Λιβαδειάς-Α.Ε. Καρύστου (Καραμπιτσάκος-Ζαφείρη)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΓΑΣ Βασιλικού (Παπαδόπουλος Χρ.-Σκουλαρίκης-ΕΣΚΑ)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Γ.Σ. Ιτέας (Τσάλας Ι.-Αρτσίτας)

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Απόλλων Λιβαδειάς (Χαϊνά-Σπυρόπουλος)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (PLAYOFFS)

15:30 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Αστέρας Αλιβερίου (Τσάλας Ι.-Αρτσίτας)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Δόξα Ψαχνών (Χριστοδούλου-Βιορές)

20:30 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Αίολος Χαλκίδας (Καραμπιτσάκος-Γιαπλές)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Β’ ΦΑΣΗ) 

15:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΓΑΣ Βασιλικού (Χριστοδούλου-Βιορές)

16:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Κάδμος (Χαϊνά-Σπυρόπουλος)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

12:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ζάχος)

13:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Απόλλων Χαλκίδας (Γαϊτανάρος)

15:00 Κλειστό Μώλος Μώλος-Άτλας Καρπενησίου (Πανουργιά)

20:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ Χαλκίδας-Αίαντας Αυλίδας (Αποστόλου Αντ.)

 

ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Πρωτέας Σχηματαρίου (Γιαπλές)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (PLAYOFFS)

15:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-ΑΠΣ Λαμίας (Ντάνος-Σπυρόπουλος)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο. Κύμης-Ληλάντιο (Τσάλας Ι.-Χατζής)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής Φιλαθλητικός-Μαυρομάτι (Αρτσίτας-Γιαπλές)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

12:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Λοκρός (Καπάνταης)

13:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Μπούκαλη (Χουσιάδας)

14:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού Β’ (Τσάλας Ι.-Χατζής)

15:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Αλίαρτος (Σπυρόπουλος)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού Α’ (Παντελίδης Αντ.)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 

15:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Ερμής Σχηματαρίου (Αποστόλου Αντ.)

15:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Άρης Θήβας (Γιαπλές)

Πηγή: stereabasket.gr

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Α’ ΕΠΣΕ: Ελλήσποντος-Αλάτσατα 1-0 (video)

eviasports

ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ (FINAL 4): Αποτελέσματα & σκόρερς

Παναγιώτης Νικολάου

DERNEKI (ΜΗ ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ): Ιχθυόσκαλα FC-Intertan 2-5

Κώστας Λαγός