EVIASPORTS Β΄ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Β’ ΕΠΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Πανόραμα (12/3)

Το πανόραμα του βορείου ομίλου της Β’ ΕΠΣΕ, μετά τη διεξαγωγή της δέκατης όγδοης αγωνιστικής στις 11-12/3 (+εξ αναβολής αγώνας 11ης αγωνιστικής).

1η αγωνιστική

Κήρινθος-Δόξα Προκοπίου 1-1

Ιστιαία-Ερμής Πηλίου 4-1

Πισσώνας-Ατρόμητος Βασιλικών 1-3

Αρτεμησιακός-Καθενοί 1-3

ΑΕ Χαλκίδας-ΠΑΟ Πολιτικών 4-2

Ταξιάρχης-Παντριαδικός 0-6

Ρεπό: Καστέλλα

2η αγωνιστική

Καστέλλα-Κήρινθος 3-3

Δόξα Προκοπίου-Ιστιαία 0-1

Ερμής Πηλίου-Αρτεμησιακός 1-0

Ατρόμητος Βασιλικών-ΑΕ Χαλκίδας 0-4

Καθενοί-Ταξιάρχης 9-0

ΠΑΟ Πολιτικών-Παντριαδικός 0-4

Ρεπό: Πισσώνας

3η αγωνιστική

Κήρινθος-Ιστιαία 0-1

Πισσώνας-Καστέλλα 4-0

Αρτεμησιακός-Δόξα Προκοπίου 1-3

Ταξιάρχης-Ερμής Πηλίου 1-3

Παντριαδικός-Ατρόμητος Βασιλικών 4-0

ΠΑΟ Πολιτικών-Καθενοί 0-4

Ρεπό: ΑΕ Χαλκίδας

4η αγωνιστική

Πισσώνας-Κήρινθος 0-0

Ιστιαία-Αρτεμησιακός 0-0

Καστέλλα-ΑΕ Χαλκίδας 0-5

Δόξα Προκοπίου-Ταξιάρχης 3-0

Ερμής Πηλίου-ΠΑΟ Πολιτικών 4-3

Ατρόμητος Βασιλικών-Καθενοί 0-4

Ρεπό: Παντριαδικός

5η αγωνιστική

Κήρινθος-Αρτεμησιακός 1-1

ΑΕ Χαλκίδας-Πισσώνας 8-0

Ταξιάρχης-Ιστιαία 0-2

Παντριαδικός-Καστέλλα 4-0

ΠΑΟ Πολιτικών-Δόξα Προκοπίου 2-4

Ατρόμητος Βασιλικών-Ερμής Πηλίου 1-1

Ρεπό: Καθενοί

6η αγωνιστική

ΑΕ Χαλκίδας-Κήρινθος 1-0

Αρτεμησιακός-Ταξιάρχης 2-2

Πισσώνας-Παντριαδικός 0-2

Ιστιαία-ΠΑΟ Πολιτικών 6-1

Καστέλλα-Καθενοί 0-3

Δόξα Προκοπίου-Ατρόμητος Βασιλικών 6-0

Ρεπό: Ερμής Πηλίου

7η αγωνιστική

Κήρινθος-Ταξιάρχης 2-1

Παντριαδικός-ΑΕ Χαλκίδας 3-1

ΠΑΟ Πολιτικών-Αρτεμησιακός 1-4

Καθενοί-Πισσώνας 3-0

Ατρόμητος Βασιλικών-Ιστιαία 0-6

Ερμής Πηλίου-Καστέλλα 5-0

Ρεπό: Δόξα Προκοπίου

8η αγωνιστική

Παντριαδικός-Κήρινθος 4-0

Ταξιάρχης-ΠΑΟ Πολιτικών 0-3

ΑΕ Χαλκίδας-Καθενοί 0-1

Αρτεμησιακός-Ατρόμητος Βασιλικών 0-1

Πισσώνας-Ερμής Πηλίου 4-2

Καστέλλα-Δόξα Προκοπίου 0-2

Ρεπό: Ιστιαία

9η αγωνιστική

Κήρινθος-ΠΑΟ Πολιτικών 2-1

Καθενοί-Παντριαδικός 0-0

Ατρόμητος Βασιλικών-Ταξιάρχης 2-1

Ερμής Πηλίου-ΑΕ Χαλκίδας 1-1

Δόξα Προκοπίου-Πισσώνας 1-1

Ιστιαία-Καστέλλα 3-0 α.α.

Ρεπό: Αρτεμησιακός

10η αγωνιστική

Καθενοί-Κήρινθος 0-2

ΠΑΟ Πολιτικών-Ατρόμητος Βασιλικών 2-2

Παντριαδικός-Ερμής Πηλίου 3-0

ΑΕ Χαλκίδας-Δόξα Προκοπίου 3-0

Αρτεμησιακός-Καστέλλα 5-0

Πισσώνας-Ιστιαία 0-3

Ρεπό: Ταξιάρχης

11η αγωνιστική

Κήρινθος-Ατρόμητος Βασιλικών 0-2

Ερμής Πηλίου-Καθενοί 1-2

Δόξα Προκοπίου-Παντριαδικός 1-2

Καστέλλα-Ταξιάρχης 6-1

Ιστιαία-ΑΕ Χαλκίδας 1-0

Αρτεμησιακός-Πισσώνας 2-1

Ρεπό: ΠΑΟ Πολιτικών

12η αγωνιστική

Ερμής Πηλίου-Κήρινθος 0-1

Καθενοί-Δόξα Προκοπίου 3-2

ΠΑΟ Πολιτικών-Καστέλλα 4-1

Παντριαδικός-Ιστιαία 1-1

Ταξιάρχης-Πισσώνας 0-1

ΑΕ Χαλκίδας-Αρτεμησιακός 3-0

Ρεπό: Ατρόμητος Βασιλικών

13η αγωνιστική

Δόξα Προκοπίου-Ερμής Πηλίου 3-1

Καστέλλα-Ατρόμητος Βασιλικών 2-1

Ιστιαία-Καθενοί 2-1

Πισσώνας-ΠΑΟ Πολιτικών 1-1

Αρτεμησιακός-Παντριαδικός 1-2

Ταξιάρχης-ΑΕ Χαλκίδας 0-3

Ρεπό: Κήρινθος

14η αγωνιστική

Δόξα Προκοπίου-Κήρινθος 1-0

Ερμής Πηλίου-Ιστιαία 1-3

Ατρόμητος Βασιλικών-Πισσώνας 1-3

Καθενοί-Αρτεμησιακός 2-1

ΠΑΟ Πολιτικών-ΑΕ Χαλκίδας 1-1

Παντριαδικός-Ταξιάρχης 5-0

Ρεπό: Καστέλλα

15η αγωνιστική

Κήρινθος-Καστέλλα 3-2

Ιστιαία-Δόξα Προκοπίου 4-0

Αρτεμησιακός-Ερμής Πηλίου 2-1

ΑΕ Χαλκίδας-Ατρόμητος Βασιλικών 1-2

Ταξιάρχης-Καθενοί 1-1

Παντριαδικός-ΠΑΟ Πολιτικών 2-0

Ρεπό: Πισσώνας

16η αγωνιστική

Ιστιαία-Κήρινθος 1-0

Καστέλλα-Πισσώνας 2-1

Δόξα Προκοπίου-Αρτεμησιακός 2-1

Ερμής Πηλίου-Ταξιάρχης 3-0

Ατρόμητος Βασιλικών-Παντριαδικός 1-0

Καθενοί-ΠΑΟ Πολιτικών 1-1

Ρεπό: ΑΕ Χαλκίδας

17η αγωνιστική

Κήρινθος-Πισσώνας 1-2

Αρτεμησιακός-Ιστιαία 3-2

ΑΕ Χαλκίδας-Καστέλλα 1-2

Ταξιάρχης-Δόξα Προκοπίου 1-6

ΠΑΟ Πολιτικών-Ερμής Πηλίου 2-2

Καθενοί-Ατρόμητος Βασιλικών 2-3

Ρεπό: Παντριαδικός

18η αγωνιστική

Αρτεμησιακός-Κήρινθος 4-3

Πισσώνας-ΑΕ Χαλκίδας 0-3

Ιστιαία-Ταξιάρχης 1-0

Καστέλλα-Παντριαδικός 0-4

Δόξα Προκοπίου-ΠΑΟ Πολιτικών 2-0

Ερμής Πηλίου-Ατρόμητος Βασιλικών 2-1

Ρεπό: Καθενοί

  1. Ιστιαία 44
  2. Παντριαδικός 41
  3. Καθενοί 33
  4. Δόξα Προκοπίου 32
  5. ΑΕ Χαλκίδας 29
  6. Ατρόμητος Βασιλικών 23
  7. Αρτεμησιακός 21
  8. Ερμής Πηλίου 21
  9. Κήρινθος 19
  10. Πισσώνας 18
  11. Καστέλλα 13
  12. ΠΑΟ Πολιτικών 11
  13. Ταξιάρχης 2

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (19η, 18-19/3)

Κήρινθος-ΑΕ Χαλκίδας

Ταξιάρχης-Αρτεμησιακός

Παντριαδικός-Πισσώνας

ΠΑΟ Πολιτικών-Ιστιαία

Καθενοί-Καστέλλα

Ατρόμητος Βασιλικών-Δόξα Προκοπίου

Ρεπό: Ερμής Πηλίου

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

EVIASPORTS LIVE SCORE (ΚΥΡΙΑΚΗ 25/9)

eviasports

‘Evia Regatta 2022’: 3η-4η ημέρα (photos+video)

Κώστας Λαγός

Γ’ ΕΠΣΕ (Α’ Όμιλος): Πανόραμα (5/1)

eviasports