EVIASPORTS Α' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΕΣΚΑΣΕ Γ' ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (10-12/3)

Με αγώνες σε όλες τις κατηγορίες συνεχίζονται τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ το τριήμερο 10-12 Μαρτίου και με τη διεξαγωγή μεταξύ άλλων των δύο ημιτελικών των εφήβων αλλά και των επαναληπτικών ημιτελικών της κατηγορίας νεανίδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10 ΜΑΡΤΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

19:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Κάδμος (Σπυρόπουλος-Χατζής)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

21:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Τσάλας Ι.-Γιαπλές)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΜΑΡΤΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Πρωτέας Σχηματαρίου (Τσάλας Γ.-Μασλατζίδης)

16:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Α.Ε. Καρύστου (Κοτσιμπός-Πατάγιας)

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-ΧΒΑ (Τσάλας Ι.-Χατζής)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-ΓΑΣ Βασιλικού (Καραμπιτσάκος-Γερονικολός)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Γ.Σ. Αυλίδας (Ζάχος-Ζαφείρη)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Γ.Σ. Στύρων (Αρτσίτας-Γιαπλές)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο. Κύμης-Πανευβοϊκός (Μυτιληνάκης-Γκογκορώσης)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Β’ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ)

12:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Ζάχος-Ζαφείρη)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ

14:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Κάδμος (Αποστόλου Δ.-Γκαράς)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ Χαλκίδας-Α.Σ. Καρυστίας (Χαϊνά-Σπυρόπουλος)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Αποστόλου-Γκαράς)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

11:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Μπούκαλη (Τσάλας Γ.-Μασλατζίδης)

21:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Κένταυρος Λιβαδειάς (Κοτσιμπός-Χουσιάδας)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΜΑΡΤΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Ορχομενού Ορχομενός-Κονίστρες (Αρτσίτας-Γιαπλές)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Βασιλικού Ερέτρια-Α.Σ. Καρυστίας (Χατζής-Γκαράς)

19:00 Κλειστό Βασιλικού Ληλάντιο-Αίας Αλιβερίου (Χατζής-Γκαράς)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Μαυροματίου Μαυρομάτι-Αίολος Χαλκίδας (Μασλατζίδης-Κόλα)

16:30 Κλειστό Πειραϊκής Φιλαθλητικός-ΠΑΠΕΛ (Αποστόλου Δ.-Αποστόλου Α.)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-Πανευρυτανική (Ζάχος-Πανουργιά)

 

ΕΦΗΒΩΝ (ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ)

16:30 Κλειστό Λιβαδειάς Μπούκαλη-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Ντάνος-Γερονικολός)

18:30 Κλειστό Λιβαδειάς Πρωτέας Σχηματαρίου-Έσπερος Λαμίας (Καραμπιτσάκος-Γερονικολός)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Β’ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ)

13:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Κάδμος (Καλαπόδης-Καπάνταης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Κάδμος (Μυτιληνάκης-Γκογκορώσης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Λοκρός (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

18:30 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Απόλλων Λιβαδειάς (Ντάνος-Μασλατζίδης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Γκογκορώσης-Μυτιληνάκης)

18:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Άρης Θήβας (Ζάχος-Πανουργιά)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 15 ΜΑΡΤΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

19:15 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Κάδμος

20:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Κένταυρος Λιβαδειάς

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

21:00 Κλειστό Αρτάκης Δόξα Ψαχνών-Α.Ε.Ν. Αρτάκης

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

Πηγή: stereabasket.gr

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Κύπελλο ΕΠΣΕ (Α’ Φάση): ΑΕ Χαλκίδας-Καλοχώρι/Παντείχι 3-4 (παρ., κ.δ.: 3-3)

Κώστας Λαγός

Τρίτων Χαλκίδας: Τρεις προσθήκες στο έμψυχο δυναμικό

Κώστας Λαγός

Στοίχημα: Με το combo του Ολυμπιακού και τα γκολ στο 2.30

eviasports