EVIASPORTS Γ' ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Γ’ ΕΠΣΕ: Σκόρερς (5/3)

Οι σκόρερς στη Γ’ ΕΠΣΕ, μετά τη διεξαγωγή αγώνων στις 5/3.

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

14 ΓΚΟΛ

Κούκουρας (Πανηλιακός).

8 ΓΚΟΛ

Β. Αλεξίου (Ακράτητος Κεχριών), Δ. Γερογιάννης (Ακράτητος Κεχριών).

5 ΓΚΟΛ

Μανδέλος (ΟΠΑ Αιδηψού), Αγγελόπουλος (Πανηλιακός), Μαργκεγκάι (Πανηλιακός).

4 ΓΚΟΛ

Βασιλείου (Ευβοϊκός Γουβών), Γαρυφάλλου (Ολυμπιακός Λίμνης), Κούβαρης (ΠΑΟ Λιχάς).

3 ΓΚΟΛ

Ιωσήφ (Αγδίνες), Βάρσαμος (ΠΑΟ Λιχάς), Κ. Πετράκος (Αγδίνες).

2 ΓΚΟΛ

Σ. Αθανασίου (Αγδίνες), Χ. Στραφιώτης (Ευβοϊκός Γουβών), Τσούτσικας (Ευβοϊκός Γουβών), Παλάντζας (Ολυμπιακός Λίμνης), Παναγιώτου (Ολυμπιακός Λίμνης), Χρυσόπαιδος (Ολυμπιακός Λίμνης), Παπαδόπουλος (ΟΠΑ Αιδηψού), Δ. Σουλιάδης (ΟΠΑ Αιδηψού), Κατσάρης (Πανηλιακός).

1 ΓΚΟΛ

Μπαρμπούνης (Αγδίνες), Ι. Σταματέλος (Αγδίνες), Γεωργίου (Ακράτητος Κεχριών), Κάβουρας (Ακράτητος Κεχριών), Παπαδημητρίου (Ακράτητος Κεχριών), Αλμπάνης (Ευβοϊκός Γουβών), Δημουλάκης (Ευβοϊκός Γουβών), Ιωαννίδης (Ευβοϊκός Γουβών), Κουβέλης (Ευβοϊκός  Γουβών), Μαργέτης (Ευβοϊκός Γουβών), Ραβανός (Ευβοϊκός Γουβών), Ζούτσος (Ολυμπιακός Λίμνης), Χ. Μακαντάσης (Ολυμπιακός Λίμνης), Μαστρογιάννης (Ολυμπιακός Λίμνης), Τζιντοντάι (Ολυμπιακός Λίμνης), Ν. Αναγνώστου (ΟΠΑ Αιδηψού), Βασιλείου (ΟΠΑ Αιδηψού), Μ. Γκοζίνα (ΟΠΑ Αιδηψού), Μαυροζούμης (ΟΠΑ Αιδηψού), Πετεβές (ΟΠΑ Αιδηψού), Αλεξίου (Πανηλιακός), Κούβαρης (Πανηλιακός), Ξυδερός (Πανηλιακός), Γαλιατσάτος (ΠΑΟ Λιχάς), Παπαχρήστου (ΠΑΟ Λιχάς), Η. Λαμπόπουλος (ΠΑΟ Λιχάς).

 

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

17 ΓΚΟΛ

Σ.-Φ. Μήτρου (Άγιοι Ανάργυροι)

8 ΓΚΟΛ

Σόλιας (Έραπος), Τοκατλίδης (Κύζικος Αρτάκης).

6 ΓΚΟΛ

Βουγιούκας (Κύζικος Αρτάκης), Παύλου (Μεσσοποταμία), Πόγκας (ΠΑΟ Κανήθου).

5 ΓΚΟΛ

Γ. Μήτρου (Άγιοι Ανάργυροι), Ι. Μουτουσίδης (Έραπος), Ρήγας (Έραπος), Ταυρής (Θύελλα Κοντοδεσποτίου), Μ.Σ. Μπενίσης (Μεσσοποταμία).

4 ΓΚΟΛ

Κ. Λουκάς (Άγιοι Ανάργυροι), Αντωνίου (ΠΑΟ Κανήθου), Ζυρούκου (ΠΑΟ Κανήθου), Ντουλαβέρης (ΠΑΟ Κανήθου).

3 ΓΚΟΛ

Β. Βασιλόπουλος (Άγιοι Ανάργυροι), Θαν. Μήτρου (Άγιοι Ανάργυροι), Τυχάλας (Έραπος), Μήτρου (Κύζικος Αρτάκης), Κουρκούλης (Πάλιουρας), Βαταμίδης (ΠΑΟ Κανήθου), Ι. Κανάνι (ΠΑΟ Κανήθου 1+Πάλιουρας 2), Κάσα (ΠΑΟ Κανήθου), Σιαράπης (ΠΑΟ Κανήθου).

2 ΓΚΟΛ

Θωμ. Μήτρου (Άγιοι Ανάργυροι), Ν. Ντάνος (Άγιοι Ανάργυροι), Γκούρι (Ακαδημία Ψαχνών), Γυφτόδημος (Ακαδημία Ψαχνών), Α. Ματράκας (Ακαδημία Ψαχνών), Τότσι (Ακαδημία Ψαχνών), Χουλιάρας (Ακαδημία Ψαχνών), Μεταξάς (Έραπος), Τσοκάνης (Θύελλα Κοντοδεσποτίου), Χαλαστάρας (Θύελλα Κοντοδεσποτίου), Γκοϊντέσι (Κύζικος Αρτάκης), Ρωμιόπουλος (Κύζικος Αρτάκης), Γυφτόδημος (Μέσσαπος), Κικίδης (Μεσσοποταμία), Δ. Σπανός (Μεσσοποταμία), Θεοφίλου (Πάλιουρας), Σούλκα (ΠΑΟ Κανήθου), Τοτός (ΠΑΟ Κανήθου).

1 ΓΚΟΛ

Π. Κατσαρής (Άγιοι Ανάργυροι), Α. Κατσιμπουρνάς (Άγιοι Ανάργυροι), Π. Λιατύφης (Άγιοι Ανάργυροι), Δ. Μήτρου (Άγιοι Ανάργυροι), Γεωργουσόπουλος (Ακαδημία Ψαχνών), Εμιλιάνο (Ακαδημία Ψαχνών), Καλαβρής (Ακαδημία Ψαχνών), Χουλιάρας (Ακαδημία Ψαχνών), Καραμουζάς (Έραπος), Λεοντής (Έραπος), Μωυσίδης (Έραπος), Κεραμιδάς (Θύελλα Κοντοδεσποτίου), Μπαρσάκης (Θύελλα Κοντοδεσποτίου), Π. Ράζος (Θύελλά Κοντοδεσποτίου), Φαλάγγης (Θύελλα Κοντοδεσποτίου), Αδαμόπουλος (Κύζικος Αρτάκης), Αλαφάκης (Κύζικος Αρτάκης), Νγκέλα (Κύζικος Αρτάκης), Ντρέκης (Κύζικος Αρτάκης), Σκούρος (Κύζικος Αρτάκης), Γεωργουσόπουλος (Μέσσαπος), Νούνε (Μέσσαπος), Θεοδώρου (Μεσσοποταμία), Ν. Μπενίσης (Μεσσοποταμία), Καράμπελας (Πάλιουρας), Α. Ρουμπής (Πάλιουρας), Βάθης (ΠΑΟ Κανήθου), Γιαννακός (ΠΑΟ Κανήθου), Κηρύκος (ΠΑΟ Κανήθου), Μπαμπίν (ΠΑΟ Κανήθου), Παυλίδης (ΠΑΟ Κανήθου), Στούρας (ΠΑΟ Κανήθου), Χαμάτι (ΠΑΟ Κανήθου).

 

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

15 ΓΚΟΛ

Λεοντάρης (Απόλλων Παραλίας).

12 ΓΚΟΛ

Κρεμασμένος (Ληλάντιο).

9 ΓΚΟΛ

Τζάνος (Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου).

8 ΓΚΟΛ

Γιαννάκης (Ολυμπιακός Χαλκίδας).

6 ΓΚΟΛ

Δαυίδ Οικονόμου (Αθλόπολις), Λάμπρου (Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου), Γ. Λιατίφης (Ρομαϊκός), Δ. Μήτρου (Ρομαϊκός).

5 ΓΚΟΛ

Τσαμούρας (Αθλόπολις), Αντίοχος (Ανάποδος), Ν. Κατσαρής (Ρομαϊκός), Π. Νικολάου (Ρομαϊκός), Χ. Παρίσσης (Ρομαϊκός).

4 ΓΚΟΛ

Μαρτσούκος (Ληλάντιο), Ι. Κατσαρής (Ρομαϊκός), Λ. Μήτρου (Ολυμπιακός Χαλκίδας), Χ.-Α. Μήτρου (Ολυμπιακός Χαλκίδας).

3 ΓΚΟΛ

Α. Τάφα (Απόλλων Παραλίας), Π. Μαραγκός (Αφράτι), Νερούτσος (Αφράτι), Νάνος (Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου), Λ. Σκάρλας (Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου), Γ. Νικολάου (Ρομαϊκός).

2 ΓΚΟΛ

Μάντσε (ΑΕΚ Χαλκίδας), Θεολόγης (Αθλόπολις), Μπαλατσός (Αθλόπολις), Μπάρδης (Αθλόπολις), Νταλιάνης (Αθλόπολις), Κυράνας (Ανάποδος), Πανουργιάς (Ανάποδος), Δεληγιάννης (Απόλλων Παραλίας), Λουκατζίκος (Απόλλων Παραλίας), Κονανάς (Αφράτι), Γεωργίου (Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου), Μπαρίτας (Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου), Μάρκου (Ληλάντιο), Μπαρώνος (Ληλάντιο), Κυράνας (Ολυμπιακός Χαλκίδας), Μποχωρίτης (Ολυμπιακός Χαλκίδας), Δ. Νικολάου (Ρομαϊκός).

1 ΓΚΟΛ

Βουρδάνος (ΑΕΚ Χαλκίδας), Γκιόσι (ΑΕΚ Χαλκίδας), Θεολόγης (ΑΕΚ Χαλκίδας), Καρεγλής (ΑΕΚ Χαλκίδας), Ν. Μητακίδης (ΑΕΚ Χαλκίδας), Τυλιγάδης (ΑΕΚ Χαλκίδας), Φιόρι (ΑΕΚ Χαλκίδας), Π. Χάλιος (ΑΕΚ Χαλκίδας), Λέων (Αθλόπολις), Μπαλάνος (Αθλόπολις), Δημήτρης Οικονόμου (Αθλόπολις), Τσουπέης (Αθλόπολις), Βέττας (Ανάποδος), Βισβίνης (Ανάποδος), Καρφής (Ανάποδος), Παύλου (Ανάποδος), Αρκάς (Απόλλων Παραλίας), Βλάχος (Απόλλων Παραλίας), Νταμπαλέτσιος (Απόλλων Παραλίας), Χατζηστάμου (Απόλλων Παραλίας), Ζαχαριάς (Αφράτι), Κυτίνος (Αφράτι), Μακρής (Αφράτι), Μπαρόλας (Αφράτι), Μπρέλος (Αφράτι), Παυλίδης (Αφράτι), Τζαχόλλι (Αφράτι), Ανδρέου (Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου), Α. Σκάρλας (Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου), Λ. Σκάρλας (Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου), Παπαμηνάς (Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου), Ασπρογέρακας (Ληλάντιο), Λαμπρόπουλος (Ληλάντιο), Μπαρόλας (Ληλάντιο), Νικόλαρος (Ληλάντιο), Στεργίου (Ληλάντιο), Αλεξανδράκης (Ολυμπιακός Χαλκίδας), Γιαπράκης (Ολυμπιακός Χαλκίδας), Παπαδημητρίου (Ολυμπιακός Χαλκίδας), Ράνα (Ολυμπιακός Χαλκίδας), Χ. Καλαμιώτης (Ρομαϊκός), Σ. Κατσαρής (Ρομαϊκός), Π. Λιατύφης (Ρομαϊκός).

 

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

9 ΓΚΟΛ

Καράπας (Κύμη), Αούρ. Αλιάι (Στύρα).

8 ΓΚΟΛ

Χ. Λαθουράς (Κριεζά), Αντ. Αλιάι (Στύρα).

6 ΓΚΟΛ

Β. Τσαλιαγκός (Αιγέας Πετριών), Περουτσέας (Στύρα).

5 ΓΚΟΛ

Περιβολάρης (Κριεζά).

4 ΓΚΟΛ

Ι. Γκόρος (Αιγέας Πετριών), Ψαρούλης (Άρτεμις Αγίου Γεωργίου), Πίγκος (Κονίστρες), Ο. Χαϊράνι (Κονίστρες), Τουμπάνος (Κύμη).

3 ΓΚΟΛ

Μωραΐτης (Άρτεμις Αγίου Γεωργίου), Δ. Ρίγκος (Κονίστρες), Δήμου (Στύρα).

2 ΓΚΟΛ

Σ. Βυργιώτης (Αιγέας Πετριών), Καβαλάρης (Αιγέας Πετριών), Κούρτης (Αιγέας Πετριών), Μπέλμπα (Άρης Αγίου Ιωάννη), Σ. Αθανασίου (Κριεζά), Γ. Τσαρούμης (Κριεζά), Σ. Τσαρούμης (Κριεζά), Λ. Ντέντια (Κύμη), Τζωρτζής (Στύρα).

1 ΓΚΟΛ

Ι. Βυργιώτης (Αιγέας Πετριών), Κ. Βυργιώτης (Αιγέας Πετριών), Κωσταράς (Αιγέας Πετριών), Γ. Τσαλιαγκός (Αιγέας Πετριών), Κοτέλης (Άρης Αγίου Ιωάννη), Κοτολλάκου (Άρης Αγίου Ιωάννη), Μέξι (Άρης Αγίου Ιωάννη), Μπάνος (Άρης Αγίου Ιωάννη), Ποδαράς (Άρης Αγίου Ιωάννη), Βουμβλινόπουλος (Άρτεμις Αγίου Γεωργίου), Καντάρης (Άρτεμις Αγίου Γεωργίου), Κούκος (Άρτεμις Αγίου Γεωργίου), Λουκάς (Άρτεμις Αγίου Γεωργίου), Μπρεγκανάκου (Άρτεμις Αγίου Γεωργίου), Τσαούσης (Άρτεμις Αγίου Γεωργίου), Μεγαρίτης (Κριεζά), Μυτάφης (Κριεζά), Πάλλης (Κριεζά), Τσόκας (Κριεζά), Κριτσιμηλιός (Κύμη), Μπενέτος (Κύμη), Μ. Ντέντια (Κύμη), Πεταχτής (Κύμη), Φραγγής (Κύμη), Χουλιαράς (Κύμη), Αντώνενας (Στύρα), Ευφροσύνης (Στύρα), Καραγιάννης (Στύρα), Κρέστας (Στύρα), Ματζώρος (Στύρα), Μανώλης (Στύρα), Μπατσόλας (Στύρα).

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Α’ ΕΠΣΕ: Μακρυκάπα-Αμαρυνθιακός 1-0

Κώστας Λαγός

Προπόνηση για τους παίδες του Απόλλωνα Χαλκίδας! (pics)

Παναγιώτης Νικολάου

Β’ ΕΠΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ): Σκύρος-Μαρμάρι 1-0

Κώστας Λαγός