EVIASPORTS Α' ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Α’ ΕΠΣΕ: Πανόραμα (26/2)

Το πανόραμα της Α’ ΕΠΣΕ, μετά τη διεξαγωγή της εικοστής αγωνιστικής στις 25-26/2.

1η αγωνιστική

Λουκίσια-Απόλλων Ερέτριας 2-2

Αρτάκη-Ταμυναϊκός 2-2

Κάρυστος-Μαντούδι 2-0

Αλάτσατα-Ελλήσποντος 0-0

Μακρυκάπα-Αυλωνάρι 5-0

Σταυρός-Δροσιά 2-0

Νηλέας Νεοχωρίου-Αιδηψός 1-1

Αμαρυνθιακός-Ηρακλής Ψαχνών 4-0

2η αγωνιστική

Αρτάκη-Λουκίσια 9-0

Απόλλων Ερέτριας-Κάρυστος 3-3

Ταμυναϊκός-Αλάτσατα 4-0

Μαντούδι-Μακρυκάπα 1-5

Ελλήσποντος-Σταυρός 0-1

Αυλωνάρι-Νηλέας Νεοχωρίου 1-1

Δροσιά-Ηρακλής Ψαχνών 3-1

Αιδηψός-Αμαρυνθιακός 1-3

3η αγωνιστική

Λουκίσια-Κάρυστος 0-2

Αλάτσατα-Αρτάκη 0-3

Μακρυκάπας-Απόλλων Ερέτριας 6-1

Σταυρός-Ταμυναϊκός 0-2

Νηλέας Νεοχωρίου-Μαντούδι 1-4

Ηρακλής Ψαχνών-Ελλήσποντος 2-1

Αμαρυνθιακός-Αυλωνάρι 3-0

Δροσιά-Αιδηψός 2-1

4η αγωνιστική

Αλάτσατα-Λουκίσια 2-2

Κάρυστος-Μακρυκάπα 1-1

Αρτάκη-Σταυρός 2-0

Απόλλων Ερέτριας-Νηλέας Νεοχωρίου 1-0

Ταμυναϊκός-Ηρακλής Ψαχνών 6-2

Μαντούδι-Αμαρυνθιακός 2-4

Ελλήσποντος-Αιδηψός 0-0

Αυλωνάρι-Δροσιά 0-2

5η αγωνιστική

Λουκίσια-Μακρυκάπα 1-1

Σταυρός-Αλάτσατα 3-0

Νηλέας Νεοχωρίου-Κάρυστος 1-1

Ηρακλής Ψαχνών-Αρτάκη 0-4

Αμαρυνθιακός-Απόλλων Ερέτριας 7-0

Αιδηψός-Ταμυναϊκός 0-1

Δροσιά-Μαντούδι 2-1

Ελλήσποντος-Αυλωνάρι 1-1

6η αγωνιστική

Σταυρός-Λουκίσια 0-0

Μακρυκάπα-Νηλέας Νεοχωρίου 1-0

Αλάτσατα-Ηρακλής Ψαχνών 0-1

Κάρυστος-Αμαρυνθιακός 0-2

Αρτάκη-Αιδηψός 5-0

Απόλλων Ερέτριας-Δροσιά 1-1

Ταμυναϊκός-Αυλωνάρι 4-2

Μαντούδι-Ελλήσποντος 5-0

7η αγωνιστική

Λουκίσια-Νηλέας Νεοχωρίου 1-1

Ηρακλής Ψαχνών-Σταυρός 0-2

Αμαρυνθιακός-Μακρυκάπα 4-1

Αιδηψός-Αλάτσατα 5-0

Δροσιά-Κάρυστος 1-0

Αυλωνάρι-Αρτάκη 0-3

Ελλήσποντος-Απόλλων Ερέτριας 1-0

Ταμυναϊκός-Μαντούδι 5-1

8η αγωνιστική

Ηρακλής Ψαχνών-Λουκίσια 0-1

Σταυρός-Αιδηψός 0-2

Μακρυκάπα-Δροσιά 0-1

Αλάτσατα-Αυλωνάρι 0-3

Κάρυστος-Ελλήσποντος 1-0

Αρτάκη-Μαντούδι 5-0

Απόλλων Ερέτριας-Ταμυναϊκός 1-4

9η αγωνιστική

Λουκίσια-Αμαρυνθιακός 0-1

Αιδηψός-Ηρακλής Ψαχνών 1-0

Δροσιά-Νηλέας Νεοχωρίου 2-2

Αυλωνάρι-Σταυρός 1-1

Ελλήσποντος-Μακρυκάπα 1-0

Μαντούδι-Αλάτσατα 2-0

Ταμυναϊκός-Κάρυστος 2-0

Απόλλων Ερέτριας-Αρτάκη 0-6

10η αγωνιστική

Αιδηψός-Λουκίσια 3-1

Αμαρυνθιακός-Δροσιά 3-0

Ηρακλής Ψαχνών-Αυλωνάρι 2-0

Νηλέας Νεοχωρίου-Ελλήσποντος 1-1

Σταυρός-Μαντούδι 0-3

Μακρυκάπα-Ταμυναϊκός 1-0

Αλάτσατα-Απόλλων Ερέτριας 3-0

Κάρυστος-Αρτάκη 0-3

11η αγωνιστική

Λουκίσια-Δροσιά 3-3

Αυλωνάρι-Αιδηψός 1-1

Ελλήσποντος-Αμαρυνθιακός 0-2

Μαντούδι-Ηρακλής Ψαχνών 0-0

Ταμυναϊκός-Νηλέας Νεοχωρίου 3-0

Απόλλων Ερέτριας-Σταυρός 0-3

Αρτάκη-Μακρυκάπα 4-2

Κάρυστος-Αλάτσατα 4-2

12η αγωνιστική

Αυλωνάρι-Λουκίσια 1-0

Δροσιά-Ελλήσποντος 1-2

Αιδηψός-Μαντούδι 3-0

Αμαρυνθιακός-Ταμυναϊκός 2-0

Ηρακλής Ψαχνών-Απόλλων Ερέτριας 3-0

Νηλέας Νεοχωρίου-Αρτάκη 0-4

Σταυρός-Κάρυστος 4-1

Μακρυκάπα-Αλάτσατα 2-0

13η αγωνιστική

Λουκίσια-Ελλήσποντος 1-3

Μαντούδι-Αυλωνάρι 5-0

Ταμυναϊκός-Δροσιά 4-0

Απόλλων Ερέτριας-Αιδηψός 1-1

Αρτάκη-Αμαρυνθιακός 1-0

Κάρυστος-Ηρακλής Ψαχνών 1-0

Αλάτσατα-Νηλέας Νεοχωρίου 3-2

Μακρυκάπα-Σταυρός 0-0

14η αγωνιστική

Μαντούδι-Λουκίσια 3-0

Ελλήσποντος-Ταμυναϊκός 0-2

Αυλωνάρι-Απόλλων Ερέτριας 1-1

Δροσιά-Αρτάκη 0-4

Αιδηψός-Κάρυστος 4-1

Αμαρυνθιακός-Αλάτσατα 6-0

Ηρακλής Ψαχνών-Μακρυκάπα 1-0

Νηλέας Νεοχωρίου-Σταυρός 1-4

15η αγωνιστική

Λουκίσια-Ταμυναϊκός 1-2

Απόλλων Ερέτριας-Μαντούδι 1-2

Αρτάκη-Ελλήσποντος 5-1

Κάρυστος-Αυλωνάρι 2-1

Αλάτσατα-Δροσιά 1-1

Μακρυκάπα-Αιδηψός 1-1

Σταυρός-Αμαρυνθιακός 0-2

Νηλέας Νεοχωρίου-Ηρακλής Ψαχνών 2-1

16η αγωνιστική

Απόλλων Ερέτριας-Λουκίσια 0-0

Ταμυναϊκός-Αρτάκη 0-2

Μαντούδι-Κάρυστος 3-0

Ελλήσποντος-Αλάτσατα 1-0

Αυλωνάρι-Μακρυκάπα 1-2

Δροσιά-Σταυρός 1-1

Αιδηψός-Νηλέας Νεοχωρίου 6-0

Ηρακλής Ψαχνών-Αμαρυνθιακός 0-1

17η αγωνιστική

Λουκίσια-Αρτάκη 0-5

Κάρυστος-Απόλλων Ερέτριας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Αλάτσατα-Ταμυναϊκός ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Μακρυκάπα-Μαντούδι ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Σταυρός-Ελλήσποντος 1-1

Νηλέας Νεοχωρίου-Αυλωνάρι 2-2

Ηρακλής Ψαχνών-Δροσιά 2-0

Αμαρυνθιακός-Αιδηψός 4-0

18η αγωνιστική

Κάρυστος-Λουκίσια 2-1

Αρτάκη-Αλάτσατα 6-0

Απόλλων Ερέτριας-Μακρυκάπα 0-1

Ταμυναϊκός-Σταυρός 2-1

Μαντούδι-Νηλέας Νεοχωρίου 8-0

Ελλήσποντος-Ηρακλής Ψαχνών 0-1

Αυλωνάρι-Αμαρυνθιακός 1-2

Αιδηψός-Δροσιά ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

19η αγωνιστική

Λουκίσια-Αλάτσατα 1-0

Μακρυκάπα-Κάρυστος 1-2

Σταυρός-Αρτάκη 1-3

Νηλέας Νεοχωρίου-Απόλλων Ερέτριας 1-2

Ηρακλής Ψαχνών-Ταμυναϊκός 0-2

Αμαρυνθιακός-Μαντούδι 6-0

Αιδηψός-Ελλήσποντος 4-0

Δροσιά-Αυλωνάρι 4-0

20η αγωνιστική

Μακρυκάπα-Λουκίσια 0-1

Αλάτσατα-Σταυρός 1-1

Κάρυστος-Νηλέας Νεοχωρίου 2-1

Αρτάκη-Ηρακλής Ψαχνών 7-0

Απόλλων Ερέτριας-Αμαρυνθιακός 0-2

Ταμυναϊκός-Αιδηψός 2-0

Μαντούδι-Δροσιά 1-1

Αυλωνάρι-Ελλήσποντος 2-0

  1. Αρτάκη 58
  2. Αμαρυνθιακός 57
  3. Ταμυναϊκός 46
  4. Κάρυστος 30
  5. Αιδηψός 29
  6. Μαντούδι 29
  7. Μακρυκάπα 28
  8. Σταυρός 27
  9. Δροσιά 27
  10. Ηρακλής Ψαχνών 22
  11. Ελλήσποντος 20
  12. Λουκίσια 16
  13. Αυλωνάρι 15
  14. Απόλλων Ερέτριας 12
  15. Νηλέας Νεοχωρίου 10
  16. Αλάτσατα 10

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (21η, 4-5/3)

Λουκίσια-Σταυρός

Νηλέας Νεοχωρίου-Μακρυκάπα

Ηρακλής Ψαχνών-Αλάτσατα

Αμαρυνθιακός-Κάρυστος

Αιδηψός-Αρτάκη

Δροσιά-Απόλλων Ερέτριας

Αυλωνάρι-Ταμυναϊκός

Ελλήσποντος-Μαντούδι

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Κ14 ΕΠΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ): Νεάπολη-Ακαδημία Ερέτριας 2-2

Κώστας Λαγός

Το Σάββατο 4 Ιουλίου οι δύο ημιτελικοί των εφήβων

Παναγιώτης Νικολάου

ΑΟΝ Αρτάκης: 9 ανανεώσεις & 1 μεταγραφή

Κώστας Λαγός