Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ Γ' ΕΠΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 18/2 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 19/2.

Α’ ΕΠΣΕ

Νηλέας Νεοχωρίου-Απόλλων Ερέτριας 1-2

Σταυρός-Αρτάκη 1-3

Λουκίσια-Αλάτσατα 1-0

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Καθενοί-ΠΑΟ Πολιτικών 1-1

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Μιαούλης Φύλλων-Σκύρος 1-0

Καλοχώρι/Παντείχι-Λήλας Βασιλικού 4-0

Όλυμπος Γυμνού-Κεραυνός Χαλκίδας 1-1

 

Κ14 ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Μαντούδι/Ερμής Πηλίου-ΟΠΑ Αιδηψού 1-3

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕΚ Χαλκίδας/Κάνηθος-Κύζικος Αρτάκης 1-0

Ερμήλιος-Αθλόπολις 2-0

Ακαδημία Ψαχνών-Προποντίδα 8-0

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ληλάντιο-Ακαδημία Ερέτριας 2-0

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Άτλαντας Κύμης-Ατρόμητος Αλιβερίου 2-1

Άγιος Λουκάς-Αίολος 6-1

 

Κ12 ΕΠΣΕ

ΠΕΜΠΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Άγιος Λουκάς-Αίολος 5-4

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/2

Α’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

1 μ.μ.

Αβαντίδες-Άρης (γήπεδο ΕΠΣ Ευβοίας, Σιμιτζής (Ανατολικής Αττικής)/Αλεξόπουλου (Ανατολικής Αττικής-Τσέλιος (Ανατολικής Αττικής), παρατηρητής: Φώτης (Εύβοιας))

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

3 μ.μ.

Αστέρας Πετρίτη-ΑΟ Χαλκίς (γήπεδο ΕΠΣ Κέρκυρας, Πέτσας (Τρικάλων)/Παπαγεωργόπουλος (Τρικάλων)-Νούσιας (Άρτας), παρατηρητής: Κομίνης (Θεσπρωτίας)

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

2 μ.μ.

Λαμία-Αστέρας Χαλκίδας (γήπεδο Δημοτικό Ανθήλης, Αγγέλου Ε. (Φωκίδας)/Καραγιάννη (Φωκίδας)-Αγγέλου Α. (Φωκίδας))

3 μ.μ.

Ταμυναϊκός-Απολλωνίδες Ερέτριας (γήπεδο Αλιβερίου, Κοτταρά (Εύβοιας)/Γιδάρη (Εύβοιας)-Ιωάννου Μ. (Εύβοιας))

ΠΓΑΟ Χαλκίδας-Νηρήιδες Φθίας (γήπεδο Βούρκου, Τσιακμακούδης (Βοιωτίας)/Φλώτσιος (Βοιωτίας)-Καραθανάσης (Βοιωτίας))

 

Α’ ΕΠΣΕ

3.30 μ.μ.

Δροσιά-Αυλωνάρι (γήπεδο Δροσιάς, Κούκουρα/Πασχαλίδης-Καραδήμος)

Αιδηψός-Ελλήσποντος (γήπεδο Λαμψάκου, Βελέντζας/Σταύρου-Ρούσσης)

Αμαρυνθιακός-Μαντούδι (γήπεδο Αμαρύνθου, Ιωάννου Α./Πριόνας-Τζότζολης)

Ηρακλής Ψαχνών-Ταμυναϊκός (γήπεδο Ψαχνών, Γκάτσος/Παππάς-Ιωάννου Ι.)

Μακρυκάπα-Κάρυστος (γήπεδο Μακρυκάπας, Ντούρας/Δάλλας-Κελεπούρης)

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3.30 μ.μ.

Ατρόμητος Βασιλικών-Παντριαδικός (γήπεδο Γουβών, Σιαπλαούρας/Κοντογιαννίδης-Παυλάτος)

Ερμής Πηλίου-Ταξιάρχης (γήπεδο Πηλίου, Δέλχας/Νέγρης-Ντόβολης Ε.)

Δόξα Προκοπίου-Αρτεμησιακός (γήπεδο Προκοπίου, Ρούμπης/Καρβέλας-Ακριώτης)

Καστέλλα-Πισσώνας (γήπεδο Καστέλλας, Παπακύριακος/Αντωνίου Γ.-Αντωνίου Κ.)

Ιστιαία-Κηρίνθος (γήπεδο Ιστιαίας, Αντωνίου Χ./Λιαγκάκης-Καράβα)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

2 μ.μ.

Άγιος Λουκάς-Μαρμάρι (γήπεδο Αγίου Λουκά, Κασομούλης/Δασκαλόπουλος-Παλούμπης)

3.30 μ.μ.

Δύστος-Προποντίδα (γήπεδο Δύστου, Τσάκος/Ντόβολης Ι.-Τσόπας)

Ζάρακες-Ερμήλιος (γήπεδο Ζαράκων, Δανιηλίδης/Μαυρομμάτης-Γκρίτζας)

Αυλίδα-Μονόδρυ 0-3 α.α.

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Πανηλιακός-Ακράτητος Κεχριών (γήπεδο Ιστιαίας, Βελέντζας/Σταύρου-Ρούσσης)

Αγδίνες-ΠΑΟ Λιχάς (γήπεδο Αρτεμησίου, Κοντογιαννίδης/Σιαπλαούρας-Παυλάτος)

ΟΠΑ Αιδηψού-Ολυμπιακός Λίμνης (γήπεδο Αιδηψού, Λιαγκάκης/Αντωνίου Χ.-Καραβά)

ΑΕΚ Νέου Πύργου-Ευβοϊκός Γουβών 0-3 α.α.

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Άγιοι Ανάργυροι-Ακαδημία Ψαχνών (γήπεδο Τσαλίκη-Παπίλα, Καρβελάς/Καραδήμος-Σταμούλης)

ΠΑΟ Κανήθου-Κύζικος Αρτάκης (γήπεδο Κανήθου, Χουλιάρας/Πασχαλίδης-Λειβαδιτάκης)

4.15 μ.μ.

Πάλιουρας-Θύελλα Κοντοδεσποτίου (γήπεδο Ενωσιακό, Δούκας/Γάτος-Σταμούλης)

Μεσσοποταμία-Μέσσαπος 3-0 α.α.

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Απόλλων Παραλίας-Αφράτι (γήπεδο Παραλίας, Ντούρας/Σέρρας-Ακριώτης)

ΑΕΚ Χαλκίδας-Αθλόπολις (γήπεδο Πάρκο Λαού, Δούκας/Γάτος-Νικολάου Σ.)

12 μ.μ.

Ληλάντιο-Ρομαϊκός (γήπεδο Αγίου Νικολάου, Παπακυριάκος/Αντωνίου Γ.-Αντωνίου Κ.)

3.30 μ.μ.

Ολυμπιακός Χαλκίδας-Ανάποδος (γήπεδο Πάρκο Λαού, Μπούρικας/Νικολάου Σ.-Κακαβάς)

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Άρης Αγίου Ιωάννη-Άρτεμις Αγίου Γεωργίου (γήπεδο Αγίου Ιωάννη, Κασομούλης/Παλούμπης-Δασκαλόπουλος)

Κύμη-Αιγέας Πετριών (γήπεδο Βρύσης, Ιωάννου Α./Πριόνας-Τζότζολης)

Κριεζά-Κονίστρες (γήπεδο Κριεζών, Δανιηλίδης/Γκρίτζας-Μαυρομμάτης)

 

Κ14 ΕΠΣΕ

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Λήλας Βασιλικού-Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου (γήπεδο Αφρατίου, Δάλλας)

1.30 μ.μ.

Αθλόπολις Β-Νεάπολη (γήπεδο Πάρκο Λαού, Μπούρικας)

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Κάρυστος-Όλυμπος Γυμνού (γήπεδο Καρύστου, Ντόβολης Ι.)

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Photo album απ’ το Ταμυναϊκός-Παντριαδικός

Κώστας Λαγός

Πέρσι… σαν σήμερα (4/3/2020)

eviasports

Η τραγωδία της «Grande Torino» και το μεγαλύτερο fair play της ιστορίας

koubanezos.gr