EVIASPORTS Β΄ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Β’ ΕΠΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Πισσώνας-ΠΑΟ Πολιτικών 1-1

Ο Πισσώνας αναδείχτηκε ισόπαλος 1-1 με τον ΠΑΟ Πολιτικών, για τη δέκατη τρίτη αγωνιστική του βορείου ομίλου της β’ κατηγορίας του ευβοϊκού ποδοσφαίρου.

Οι φιλοξενούμενοι άνοιξαν το σκορ στο ένατο λεπτό με τέρμα του Ξυνογαλά, με τον Χρυσό να σκοράρει δύο λεπτά μετά για τη ‘Φορτούνα’, ισοφαρίζοντας 1-1, που δεν άλλαξε ως το φινάλε της αναμέτρησης.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ντούρας/Ντόβολης Ι.-Παππάς.

ΓΚΟΛ: 11′ Χρυσός-9′ Ξυνογαλάς.

ΠΙΣΣΩΝΑΣ (Θανάσης Τζάθας): Γιαμάς, Ε. Τρίκκας, Γρίβας, Μακρής, Βαλκάνος, Χρυσός, Σίμος (76′ Νιάρχος), Φεϊζόλη, Τιόπουλος (57′ Καρράς), Σ. Σταθαράς (35′ Τσαλμάς), Κροκόδειλος (76′ Ευαγγελινός).

ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ (Αντώνης Μπισμπικόπουλος): Αλεξόπουλος, Βότσης, Ζάμπος, Ρουμπής, Παύλου, Χρυσικός, Καραγκούνης, Φρυγανάς, Δουρμούσογλου (90’+1′ Τζαμίχας), Ξυνογαλάς (90’+5′ Βούλγαρης), Ορφανός (86′ Ράζος).

Α’ ΕΠΣΕ: Απόλλων Ερέτριας-Κάρυστος 1-1