Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ Γ' ΕΠΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 21/1 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 22/1.

Α’ ΕΠΣΕ

Σταυρός-Αμαρυνθιακός 0-2

Αλάτσατα-Δροσιά 1-1

Αρτάκη-Ελλήσποντος 5-1

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Πισσώνας-ΠΑΟ Πολιτικών 1-1

Δόξα Προκοπίου-Ερμής Πηλίου 3-1

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ερμήλιος-Μονόδρυ 3-1

Όλυμπος Γυμνού-Άγιος Λουκάς 3-2

Κεραυνός Χαλκίδας-Δύστος 1-0

Λήλας Βασιλικού-Προποντίδα 0-4

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κονίστρες-Άρης Αγίου Ιωάννη 2-1

 

Κ16 ΕΠΣΕ

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κάνηθος-Νεάπολη/Ολυμπιακός Χαλκίδας 0-6

 

Κ14 ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ταξιάρχης-Ολυμπιακός Λίμνης 1-1

 

Κ12 ΕΠΣΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ακαδημία Ψαχνών-Καμάρες 8-0

Κύζικος Αρτάκης-Τίγρεις 2-2

Ξηρόπολη Β-Αρτάκη 0-3 α.α.

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αριστοτέλειος-Ερμήλιος 1-5

Προποντίδα-Αθλόπολις 1-2

Ακαδημία Ψαχνών Β-Ληλάντιο Β 5-3

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ακαδημία Ερέτριας-Νεάπολη ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Λήλας Βασιλικού-Ξηρόπολη ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΠΕΜΠΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Στύρα-Αίολος 1-5

Άγιος Λουκάς-Ατρόμητος Αλιβερίου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Κονίστρες-Άτλαντας Κύμης 4-0

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 22/1

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

3 μ.μ.

Διγενής Νεοχωρίου-ΑΟ Χαλκίς (γήπεδο Νεοχωρίου (Οιχαλίας), Δεληγιάννη (Λάρισας)/Διγρής (Λάρισας)-Παπαγεωργίου (Λάρισας), παρατηρητής: Παπαμίχος (Φθιωτίδας))

 

Γ’  ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

3 μ.μ.

Αστέρας Χαλκίδας-Απολλωνίδες Ερέτριας (γήπεδο Πάρκο Λαού, Μανουράς (Δυτικής Αττικής)/Τσάλλα (Δυτικής Αττικής)-Κορέστη (Δυτικής Αττικής))

Ταμυναϊκός-ΠΓΑΟ Χαλκίδας (γήπεδο Αλιβερίου, Κοτταρά (Εύβοιας)/Τσιτουρίδης (Εύβοιας)-Τουλίτση (Εύβοιας))

 

Α’ ΕΠΣΕ

3.15 μ.μ.

Μακρυκάπα-Αιδηψός (γήπεδο Μακρυκάπας, Δανιηλίδης/Πριόνας-Γιδάρη)

Κάρυστος-Αυλωνάρι (γήπεδο Καρύστου, Βελέντζας/Δούκας-Ρούσσης)

Απόλλων Ερέτριας-Μαντούδι (γήπεδο Ερέτριας, Γκάτσος/Πασχαλίδης-Ρουμπής)

Λουκίσια-Ταμυναϊκός (γήπεδο Λουκισίων, Τσακός/Παππάς-Τζότζολης)

Νηλέας Νεοχωρίου-Ηρακλής Ψαχνών (γήπεδο Κριεζών, Παπακυριάκος/Δελχάς-Ιωάννου Ι.)

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3.15 μ.μ.

Αρτεμησιακός-Παντριαδικός (γήπεδο Αρτεμησίου, Σιαπλαούρας/Λιαγκάκης-Σταύρου)

Ιστιαία-Καθενοί (γήπεδο Ιστιαίας, Κασομούλης/Καραβά-Παυλάτος)

Καστέλλα-Ατρόμητος Βασιλικών (γήπεδο Καστέλλας, Κούκουρα/Κελεπούρης-Τσόπας)

Ταξιάρχης-ΑΕ Χαλκίδας (γήπεδο Νέου Πύργου, Κοντογιαννίδης/Δάλλας-Αντωνίου Γ.)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1 μ.μ.

Σκύρος-Μαρμάρι (γήπεδο Σκύρου, Χουλιαράς/Καραδήμος-Πασχώνης)

3.15 μ.μ.

Ζάρακες-Καλοχώρι/Παντείχι (γήπεδο Ζαράκων, Ντούρας/Δασκαλόπουλος-Παλούμπης)

Μιαούλης Φύλλων-Αυλίδα 3-0 α.α.

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

ΟΠΑ Αιδηψού-Αγδίνες (γήπεδο Αιδηψού, Κασομούλης/Καραβά-Παυλάτος)

Ολυμπιακός Λίμνης-Πανηλιακός (γήπεδο Σκεπαστής, Δάλλας/Κοντογιαννίδης-Αντωνίου Γ.)

Ευβοϊκός Γουβών-ΠΑΟ Λιχάς (γήπεδο Γουβών, Λιαγκάκης/Σιαπλαούρας-Σταύρου)

ΑΕΚ Νέου Πύργου-Ακράτητος Κεχριών 0-3 α.α.

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

10.30 π.μ.

Θύελλα Κοντοδεσποτίου-Ακαδημία Ψαχνών (γήπεδο Μακρυκάπας, Αντωνίου Χ./Κακαβάς-Σταμούλης)

11 π.μ.

Κύζικος Αρτάκης-Μεσσοποταμία (γήπεδο Βατώντα, Πόγκας/Σέρρας-Νικολάου Σ.)

Άγιοι Ανάργυροι-Έραπος (γήπεδο Τσαλίκη-Παπίλα, Καρβελάς/Τζότζολης-Γκρίτζας)

ΠΑΟ Κανήθου-Μέσσαπος 3-0 α.α.

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Ανάποδος-Αθλόπολις (γήπεδο Πάρκο Λαού, Κούκουρα/Τσόπας-Ιωάννου Μ.)

ΑΕΚ Χαλκίδας-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου (γήπεδο Ενωσιακό, Μπούρικας/Γιδάρη-Μαυρομμάτης)

3.15 μ.μ.

Ληλάντιο-Αφράτι (γήπεδο Αγίου Νικολάου, Αντωνίου Χ./Μπούρικας-Καρβελάς)

Ρομαϊκός-Απόλλων Παραλίας (γήπεδο Αλεξάνδρου, Πόγκας/Σέρρας-Γεωργαράς)

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Κριεζά-Κύμη (γήπεδο Κριεζών, Δελχάς/Παπακυριάκος-Ιωάννου Ι.)

11.30 π.μ.

Στύρα-Άρτεμις Αγίου Γεωργίου (γήπεδο Στύρων, Ντούρας/Παλούμπης-Δασκαλόπουλος)

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Θανάσης Κούτος: Παρακμή… ηθικός ξεπεσμός και η κυριάρχος Βία

Θανάσης Κούτος

DERNEKI (ΜΗ ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ): La Pasa De Goale-Ευβοιώτες 6-9

Κώστας Λαγός

Αρτεμησιακός: Επιστροφή Γ. Βασιλόπουλου

Κώστας Λαγός