EVIASPORTS Γ' ΕΠΣΕ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Γ’ ΕΠΣΕ: Πρόγραμμα & διαιτητές (21-22/1)

Συνεχίζεται το Σαββατοκύριακο 21-22/1 το πρωτάθλημα της Γ’ ΕΠΣΕ, με τη διεξαγωγή αγώνων και στους τέσσερις ομίλους.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)

Κυριακή 22/1-11 π.μ.

ΟΠΑ Αιδηψού-Αγδίνες (γήπεδο Αιδηψού, Κασομούλης/Καραβά-Παυλάτος)

Ολυμπιακός Λίμνης-Πανηλιακός (γήπεδο Σκεπαστής, Δάλλας/Κοντογιαννίδης-Αντωνίου Γ.)

Ευβοϊκός Γουβών-ΠΑΟ Λιχάς (γήπεδο Γουβών, Λιαγκάκης/Σιαπλαούρας-Σταύρου)

ΑΕΚ Νέου Πύργου-Ακράτητος Κεχριών 0-3 α.α.

 

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

Κυριακή 22/1

10.30 π.μ.

Θύελλα Κοντοδεσποτίου-Ακαδημία Ψαχνών (γήπεδο Μακρυκάπας, Αντωνίου Χ./Κακαβάς-Σταμούλης)

11 π.μ.

Κύζικος Αρτάκης-Μεσσοποταμία (γήπεδο Βατώντα, Πόγκας/Σέρρας-Νικολάου Σ.)

Άγιοι Ανάργυροι-Έραπος (γήπεδο Τσαλίκη-Παπίλα, Καρβελάς/Τζότζολης-Γκρίτζας)

ΠΑΟ Κανήθου-Μέσσαπος 3-0 α.α.

 

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)

Κυριακή 22/1

11 π.μ.

Ανάποδος-Αθλόπολις (γήπεδο Πάρκο Λαού, Κούκουρα/Τσόπας-Ιωάννου Μ.)

ΑΕΚ Χαλκίδας-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου (γήπεδο Ενωσιακό, Μπούρικας/Γιδάρη-Μαυρομμάτης)

3.15 μ.μ.

Ληλάντιο-Αφράτι (γήπεδο Αγίου Νικολάου, Αντωνίου Χ./Μπούρικας-Καρβελάς)

Ρομαϊκός-Απόλλων Παραλίας (γήπεδο Αλεξάνδρου, Πόγκας/Σέρρας-Γεωργαράς)

 

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)

Σάββατο 21/1-3.15 μ.μ.

Κονίστρες-Άρης Αγίου Ιωάννη (γήπεδο Βρύσης, Κοντογιαννίδης/Σταμούλης-Γκρίτζας)

Κυριακή 22/1

11 π.μ.

Κριεζά-Κύμη (γήπεδο Κριεζών, Δελχάς/Παπακυριάκος-Ιωάννου Ι.)

11.30 π.μ.

Στύρα-Άρτεμις Αγίου Γεωργίου (γήπεδο Στύρων, Ντούρας/Παλούμπης-Δασκαλόπουλος)

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Πέρσι… σαν σήμερα (18/4/2019)

eviasports

Κορονοϊός: Πόσες ημέρες ζει σε κάθε επιφάνεια – Πώς να τις απολυμαίνετε

eviasports

Κ12 ΕΠΣΕ (Δ’ ΟΜΙΛΟΣ): Όλυμπος Γυμνού-Άγιος Λουκάς 2-6

Κώστας Λαγός