Α' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΕΣΚΑΣΕ Γ' ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (19-22/1)

Με αγωνιστική δράση σε Α’ ΕΣΚΑΣΕ, Β’ ΕΣΚΑΣΕ (β’ όμιλος), με την πρεμιέρα στη Γ’ ΕΣΚΑΣΕ αλλά και αγώνες στα πρωταθλήματα υποδομής, συνεχίζονται οι διοργανώσεις της ΕΣΚΑΣΕ το  Σαββατοκύριακο 21-22 Ιανουαρίου.

Δείτε παρακάτω το πρόγραμμα αγώνων και τους διαιτητές:

ΠΕΜΠΤΗ 19 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Χαϊνά)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

13:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Τελεθριακός (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

16:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Πρωτέας Σχηματαρίου (Σπυρόπουλος-Αρτσίτας)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΧΒΑ (Γερονικολός-Πατάγιας)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΓΕ Χαλκίδας (Παπαγεωργίου-Παπαδόπουλος-ΕΣΚΑ)

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Άρης Θήβας (Τσάλας Ι.-Ζάχος)

19:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Απόλλων Λιβαδειάς (Κατσέλη-Ντάνος)

 

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Πανευβοϊκός-Α.Ο. Κύμης (Μυτιληνάκης-Γκαράς)

 

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:15 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Δόξα Ψαχνών (Αποστόλου-Γκογκορώσης)

 

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Μπούκαλη (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

 

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Αίας Αλιβερίου (Γκογκορώσης-Παντελίδης Αντ.)

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Κατσέλη-Ντάνος)

 

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Σύλλας (Βιορές)

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ) 

12:30 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Μαλεσίνα (Κοτσιμπός-Ζάχος)

14:30 Κλειστό Λαμίας ΑΠΣ Λαμίας-Μεδεών (Κοτσιμπός-Ζάχος)

16:30 Κλειστό Μώλου Μώλος-Σύλλας (Γερονικολός-Βιορές)

19:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Αναγέννηση Λαμίας (Κοτσιμπός-Ζάχος)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΠΑΕ Ληλαντίων (Μυτιληνάκης-Γκαράς)

 

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Κανήθου Αίολος Χαλκίδας-Μαυρομάτι (Καραμπιτσάκος-Γιαπλές)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Φιλαθλητικός Χαλκίδας (Ντάνος-Κόλα)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.) (Πατάγιας-Ζαφείρη)

16:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Πρωτέας Λαμίας (Πατάγιας-Ζαφείρη)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Α.Σ. Καρυστίας (Καραμπιτσάκος-Γιαπλές)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Πρωτέας Σχηματαρίου (Μυτιληνάκης-Γκαράς)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Λοκρός (Τσάλας Ι.-Γκογκορώσης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας (Γερονικολός-Βιορές)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Μυτιληνάκης-Γκαράς)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Αποστόλου Δ.-Αποστόλου Α.)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Απόλλων Λιβαδειάς (Τσάλας Ι.-Γκογκορώσης)

Πηγή: stereabasket.gr

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Πέρσι… σαν σήμερα (6/1/2020)

eviasports

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): ΑΓΕ Χαλκίδας-Δροσιά 80-62

Παναγιώτης Νικολάου

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (4-7/1)

Παναγιώτης Νικολάου