EVIASPORTS Α' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΕΣΚΑΣΕ Γ' ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (19-22/1)

Πλήρη αγωνιστική δράση και αυτό το Σαββατοκύριακο 21-22/1 καθώς σε εξέλιξη είναι τα πρωταθλήματα Α’ και Β’ ΕΣΚΑΣΕ, εφήβων (β’ φάση), παίδων, κορασίδων-νεανίδων. Επίσης, κάνει πρεμιέρα και η Γ’ ΕΣΚΑΣΕ που αναμένεται με ενδιαφέρον.

ΠΕΜΠΤΗ 19 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

13:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Τελεθριακός

16:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Πρωτέας Σχηματαρίου

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΧΒΑ

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΓΕ Χαλκίδας

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Άρης Θήβας

19:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Απόλλων Λιβαδειάς

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Πανευβοϊκός-Α.Ο. Κύμης

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Δόξα Ψαχνών

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Μπούκαλη

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-ΓΑΣ Άμφισσας

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Αίας Αλιβερίου

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Σύλλας

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ) 

12:30 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Μαλεσίνα

14:30 Κλειστό Λαμίας ΑΠΣ Λαμίας-Μεδεών

16:00 Κλειστό Μώλου Μώλος-Σύλλας

19:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Αναγέννηση Λαμίας

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΠΑΕ Ληλαντίων

 

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Κανήθου Αίολος Χαλκίδας-Μαυρομάτι

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Φιλαθλητικός Χαλκίδας

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)

16:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Πρωτέας Λαμίας

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Α.Σ. Καρυστίας

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Πρωτέας Σχηματαρίου

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Λοκρός

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Απόλλων Λιβαδειάς

Πηγή: stereabasket.gr

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Photo album απ’ το Αθλόπολις-Ρομαϊκός

Κώστας Λαγός

Κ12 ΕΠΣΕ: Σκόρερς (8/5)

eviasports

Ανάβαση Ριτσώνας 2021 (photo album)

Μιχάλης Πράσινος