Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ Γ' ΕΠΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 14/1 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 15/1.

Α’ ΕΠΣΕ

Ηρακλής Ψαχνών-Μακρυκάπα 1-0

Αμαρυνθιακός-Αλάτσατα 6-0

Δροσιά-Αρτάκη 0-4

Αυλωνάρι-Απόλλων Ερέτριας 1-1

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ Πολιτικών-Καστέλλα 4-1

Ερμής Πηλίου-Κήρινθος 0-1

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Λήλας Βασιλικού-Σκύρος ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΊ

Προποντίδα-Ερμήλιος 2-4

Άγιος Λουκάς-Ζάρακες 1-1

Καλοχώρι/Παντείχι-Κεραυνός Χαλκίδας 0-0

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αθλόπολις-Ολυμπιακός Χαλκίδας 2-2

 

Κ14 ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΠΑ Αιδηψού-Ιστιαία/Πανηλιακός 0-3

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ερμήλιος-ΑΕΚ Χαλκίδας/Κάνηθος 2-0

Κύζικος Αρτάκης-Προποντίδα 3-4

Αθλόπολις-Ακαδημία Ψαχνών 0-2

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Νεάπολη-Ακαδημία Ερέτριας 2-2

Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Ληλάντιο 1-1

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Όλυμπος Γυμνού-Άτλαντας Κύμης 5-1

Αίολος-Ατρόμητος Αλιβερίου 5-2

Κάρυστος-Άγιος Λουκάς 0-2

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 15/1

Α’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

3 μ.μ.

Αβαντίδες-Άρης (γήπεδο ΕΠΣ Ευβοίας, Σιμιτζής (Ανατολικής Αττικής)/Παντελίδου (Ανατολικής Αττικής)-Κωστάκης (Ανατολικής Αττικής), παρατηρητής: Φώτης (Εύβοιας))

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

3 μ.μ.

ΑΟ Χαλκίς-Βύζας Μεγάρων (γήπεδο Δημοτικό Χαλκίδας, Θώμογλου (Αθηνών)/Ρούσσος (Αθηνών)-Παπαηλίας (Αθηνών), παρατηρήτρια: Γκούσαρη (Φωκίδας))

 

Α’ ΕΠΣΕ

3.15 μ.μ.

Νηλέας Νεοχωρίου-Σταυρός (γήπεδο Κριεζών, Βελέντζας/Κελεπούρης-Τζότζολης)

Αιδηψός-Κάρυστος (γήπεδο Αιδηψού, Πόγκας/Πριόνας-Δάλλας)

Ελλήσποντος-Ταμυναϊκός (γήπεδο Λαμψάκου, Σιαπλαούρας/Ρουμπής-Σέρρας)

Μαντούδι-Λουκίσια (γήπεδο Μαντουδίου, Κούκουρα/Αντωνίου Χ.-Σταύρου)

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3.15 μ.μ.

ΑΕ Χαλκίδας-Αρτεμησιακός (γήπεδο Τσαλίκη-Παπίλα, Μπούρικας/Λιαγκάκης-Τσόπας)

Ταξιάρχης-Πισσώνας (γήπεδο Νέου Πύργου, Παπακυριάκος/Καραβά-Αντωνίου Γ.)

Παντριαδικός-Ιστιαία (γήπεδο Τριάδας, Τουλούμης/Ιωάννου-Δελχάς)

Καθενοί-Δόξα Προκοπίου (γήπεδο Πάλιουρα, Ντούρας/Ντόβολης Ι.-Μπακατσέλος)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3.15 μ.μ.

Μονόδρυ-Όλυμπος Γυμνού (γήπεδο Μονοδρίου, Κασομούλης/Ρούσσης-Δασκαλόπουλος)

Μαρμάρι-Μιαούλης Φύλλων (γήπεδο Κάρυστος, Δανιηλίδης/Νέγρης-Ακριώτης)

Αυλίδα-Δύστος 0-3 α.α.

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

ΠΑΟ Λιχάς-Πανηλιακός (γήπεδο Αιδηψού, Δάλλας/Πριόνας-Πόγκας)

Αγδίνες-Ευβοϊκός Γουβών (γήπεδο Γουβών, Παπακυριάκος/Καραβά-Αντωνίου Γ.)

Ακράτητος Κεχριών-ΟΠΑ Αιδηψού, (γήπεδο Αιδηψού, Αντωνίου Χ./Κούκουρα-Σταύρου)

ΑΕΚ Νέου Πύργου-Ολυμπιακός Λίμνης 0-3 α.α.

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Έραπος-Κύζικος Αρτάκης (γήπεδο Βούρκου, Ρουμπής/Καμπούρης Α.-Κακαβάς)

Ακαδημία Ψαχνών-Πάλιουρας (γήπεδο Μακρυκάπας, Λιαγκάκης/Νικολάου Σ.-Ιωάννου Μ.)

11.30 π.μ.

Θύελλα Κοντοδεσποτίου-ΠΑΟ Κανήθου (γήπεδο Σταυρού, Τουλούμης/Ιωάννου Α.-Τσόπας)

Μέσσαπος-Άγιοι Ανάργυροι 0-3 α.α.

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Αφράτι-ΑΕΚ Χαλκίδας (γήπεδο Αφρατίου, Καρράς/Κοντογιαννίδης-Γκρίζας)

Ανάποδος-Ληλάντιο (γήπεδο Πάρκο Λαού, Καρβελάς/Ντούρας-Ντόβολης Ι.)

3.15 μ.μ.

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Ρομαϊκός (γήπεδο Αγίου Νικολάου, Κοντογιαννίδης/Γιδάρη-Παλούμπης)

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Αιγέας Πετριών-Άρης Αγίου Ιωάννη (γήπεδο Κριεζών, Τζότζολης/Βελέντζας-Κελεπούρης)

Στύρα-Κονίστρες (γήπεδο Στύρων, Δανιηλίδης/Νέγρης-Ακριώτης)

Άρτεμις Αγίου Γεωργίου-Κριεζά (γήπεδο Αυλωναρίου, Κασομούλης/Ρούσσης-Δασκαλόπουλος)

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Προπονητές: Επιμορφωτικό σεμινάριο στη Χαλκίδα την Τετάρτη 25/9

Κώστας Λαγός

Κεραυνός Χαλκίδας: Ανανέωσε με Δ. Βλασσόπουλο στην τεχνική ηγεσία

Κώστας Λαγός

Α’ ΕΠΣΕ: Οι σκόρερς μετά τη 16η αγωνιστική (29/1)

eviasports