EVIASPORTS Α' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (14-15/1)

Συνέχεια στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ το Σαββατοκύριακο 14-15 Ιανουαρίου, με αγώνες σε όλες τις κατηγορίες και με τους διαιτητές των αναμετρήσεων να είναι οι εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Λοκρός (Κοτσιμπός-Ζάχος)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Α.Ε. Καρύστου (Καραμπιτσάκος-Χατζής)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Κάδμος (Χαϊνά-Σπυρόπουλος)

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Γ.Σ. Ιτέας (Ντάνος-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Αργυρούδης-Χρηστίδης (ΕΣΚΑ)

20:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Κατσέλη-Τσάλας Γ.)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Γ.Σ. Στύρων (Ντάνος-Γερονικολός)

20:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Αστέρας Αλιβερίου (Μασλατζίδης-Αποστόλου Δ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Αστέρας Αλιβερίου (Μυτιληνάκης-Παντελίδης Αντ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας (Τσάλας- Γ.-Χατζής)

15:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Άρης Θήβας (Κατσέλη-Μασλατζίδης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Ακαδημία Ιστιαίας (Καραμπιτσάκος-Κόλα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Έσπερος Λαμίας (Χουσιάδας)

12:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.) (Ζαφείρη-Πανουργιά)

14:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Απόλλων Λιβαδειάς (Πατάγιας)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Απόλλων Χαλκίδας (Γκαράς-Μυτιληνάκης)

15:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Γκογκορώσης-Γαϊτανάρος)

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Αστέρας Αλιβερίου (Αποστόλου Δ.-Αποστόλου Α.)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Απόλλων Λιβαδειάς (Τσάλας Γ.-Αρτσίτας)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:30 Κλειστό Ορχομενού Ορχομενός-Απόλλων Χαλκίδας (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Γ.Σ. Αυλίδας (Χατζής-Αποστόλου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:30 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Αστέρας Αλιβερίου (Μασλατζίδης-Γκαράς)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Αρτσίτας-Μασλατζίδης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:30 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Έσπερος Λαμίας (Ντάνος-Γερονικολός)

18:30 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Κάδμος (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Μυτιληνάκης-Γκογκορώσης)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-ΧΒΑ (Χατζής-Αποστόλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Μυτιληνάκης-Γκογκορώσης)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Ερμής Σχηματαρίου (Τσάλας Ι.-Αποστόλου Αντ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Μαλεσίνα (Τσάλας Γ.-Αρτσίτας)

11:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Λοκρός (Ζάχος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Μπούκαλη (Ντάνος-Γερονικολός)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Πρωτέας Σχηματαρίου (Μυτιληνάκης-Γκογκορώσης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Άρης Θήβας (Ζάχος)

13:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Κάδμος (Πατάγιας-Πανουργιά)

Πηγή: stereabasket.gr

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Οι προτάσεις της ΑΕ Μοσχάτου για τη συνέχιση της Γ’ Εθνικής

eviasports

DERNEKI (ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ): Papari S.G.-Ακράτητος Μαλακώντα 5-9

Κώστας Λαγός

Σαν Σήμερα (21/11/2015): ΑΕΚ Χαλκίδας-Ελλήσποντος 3-0 (video)

Κώστας Λαγός