EVIASPORTS Β΄ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Β’ ΕΠΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Οι σκόρερς μετά την 11η αγωνιστική (8/1)

Οι σκόρερς στον νότιο όμιλο της Β’ ΕΠΣΕ, μετά τη διεξαγωγή αγώνων της ενδέκατης αγωνιστικής στις 7-8/1.

23 ΓΚΟΛ

Γκιόσι (Προποντίδα).

12 ΓΚΟΛ

Θ. Μπασινάς (Ερμήλιος).

9 ΓΚΟΛ

Φ. Ποδαράς (Μαρμάρι).

7 ΓΚΟΛ

Β. Αντωνάκης (Ερμήλιος), Τσιλίκης (Μαρμάρι), Στούπας (Προποντίδα).

6 ΓΚΟΛ

Κατσαρής (Μιαούλης Φύλλων), Τσιαμπαλής (Προποντίδα).

5 ΓΚΟΛ

Κιάτος (Άγιος Λουκάς), Ι. Αποστόλου (Καλοχώρι/Παντείχι), Κ. Τρίκκας (Μιαούλης Φύλλων).

4 ΓΚΟΛ

Γ. Αργύρης (Κεραυνός Χαλκίδας), Σούλας (Μαρμάρι), Τσακιρίδης (Μαρμάρι).

3 ΓΚΟΛ

Παχής (Κεραυνός Χαλκίδας), Καψούλης (Μονόδρυ), Μπαρώτας (Όλυμπος Γυμνού).

2 ΓΚΟΛ

Α. Πηλιχός (Άγιος Λουκάς), Π. Ηλίας (Δύστος), Κιούσης (Δύστος), Σίμωσης (Δύστος), Στουραΐτης (Δύστος), Καλαμαράς (Ερμήλιος), Μαντασάς (Ζάρακες), Σπανός (Ζάρακες), Σταμέλος (Ζάρακες), Μ. Αποστόλου (Καλοχώρι/Παντείχι), Κονόμι (Καλοχώρι/Παντείχι), Ντούρμας (Καλοχώρι/Παντείχι), Παπαχρήστος (Καλοχώρι/Παντείχι), Καρκαλής (Κεραυνός Χαλκίδας), Σαμαρτζής (Λήλας Βασιλικού), Μπάνος (Μαρμάρι), Π. Κοτρόζος (Μονόδρυ), Αλάμπεης (Όλυμπος Γυμνού), Θ. Πάλλης (Προποντίδα), Ζαχαριάς (Σκύρος), Ξανθούλης (Σκύρος), Τσελεπής (Σκύρος).

1 ΓΚΟΛ

Κωτσής (Άγιος Λουκάς), Γ. Πηλιχός (Άγιος Λουκάς), Κόλλιας (Δύστος), Μακρής (Δύστος), Παναγιάρης (Δύστος), Α. Πιλάτης (Δύστος), Αντωνόπουλος (Ερμήλιος), Μπανάσης (Ερμήλιος), Κ. Μπουρνάζος (Ερμήλιος), Ι. Ηλίας (Ζάρακες), Ντόιμας (Ζάρακες), Σύρμας (Ζάρακες), Κραβαρίτης (Καλοχώρι/Παντείχι), Καλέντζης (Κεραυνός Χαλκίδας), Κουβατσίδης (Κεραυνός Χαλκίδας), Πατερίτσας (Κεραυνός Χαλκίδας), Αρτσίτας (Λήλας Βασιλικού), Βαγγέλη (Λήλας Βασιλικού), Β. Γκούμας (Λήλας Βασιλικού), Καρβελάς (Λήλας Βασιλικού), Κατσαούνης (Λήλας Βασιλικού), Κουσερής (Λήλας Βασιλικού), Λύκος (Λήλας Βασιλικού), Μικράκης (Λήλας Βασιλικού), Μυλωνάς (Λήλας Βασιλικού), Τζαφέρος (Λήλας Βασιλικού), Αγουρίδας (Μαρμάρι), Μπεσδικιάν (Μαρμάρι), Τούρλας (Μαρμάρι), Χελιώτης (Μαρμάρι), Γεωργίου (Μιαούλης Φύλλων), Δάδινας (Μιαούλης Φύλλων), Πρασσάς (Μιαούλης Φύλλων), Γ. Κοτρόζος (Μονόδρυ), Πεταχτής (Μονόδρυ), Πετρογιάννης (Μονόδρυ), Πόγκας (Μονόδρυ), Αργύρης (Όλυμπος Γυμνού), Κ. Ζιζόλι (Όλυμπος Γυμνού), Λ. Ζιζόλι (Όλυμπος Γυμνού), Μωραΐτης (Όλυμπος Γυμνού), Πουλιπούλης (Όλυμπος Γυμνού), Ρουμπής (Όλυμπος Γυμνού), Τσουμάνης (Όλυμπος Γυμνού), Τσούμαρης (Όλυμπος Γυμνού), Αθανασίου (Προποντίδα), Μανδράκας (Προποντίδα), Σουρτζής (Προποντίδα), Σπύρου (Προποντίδα), Αλ. Συνοδάκης (Προποντίδα), Τ. Συνοδάκης (Προποντίδα), Ευσταθίου (Σκύρος), Λύκος (Σκύρος).

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Κύπελλο ΕΠΣΕ: Οι σκόρερς μετά το ξεκίνημα της 2ης φάσης (20/9)

eviasports

Α’ ΕΠΣΕ: Πρόγραμμα & διαιτητές (4-5/2)

Κώστας Λαγός

DERNEKI (40+): Πανόραμα (24/7)

Κώστας Λαγός