Α' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (14-15/1)

Με αγώνες σε όλες τις κατηγορίες και με το ντέρμπι κορυφής στην Α’ ΕΣΚΑΣΕ μεταξύ Κένταυρου Λιβαδειάς-Κάδμου αλλά και την έναρξη της β’ φάσης εφήβων να ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα, συνεχίζονται οι διοργανώσεις της ΕΣΚΑΣΕ το διήμερο 14-15 Ιανουαρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Λοκρός

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Α.Ε. Καρύστου

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Κάδμος

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Γ.Σ. Ιτέας

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

20:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΓΑΣ Βασιλικού

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Γ.Σ. Στύρων

20:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Αστέρας Αλιβερίου

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Αστέρας Αλιβερίου

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας

15:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Άρης Θήβας

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Ακαδημία Ιστιαίας

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Έσπερος Λαμίας

12:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)

14:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Απόλλων Λιβαδειάς

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Απόλλων Χαλκίδας

15:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Αστέρας Αλιβερίου

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Απόλλων Λιβαδειάς

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:30 Κλειστό Ορχομενού Ορχομενός-Απόλλων Χαλκίδας

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Γ.Σ. Αυλίδας

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:30 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Αστέρας Αλιβερίου

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:30 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Έσπερος Λαμίας

18:30 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Κάδμος

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-ΧΒΑ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Α.Ε.Ν. Αρτάκης

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Ερμής Σχηματαρίου

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Λοκρός

11:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Μαλεσίνα

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Μπούκαλη

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Πρωτέας Σχηματαρίου

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Άρης Θήβας

13:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Κάδμος

Πηγή: stereabasket.gr

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Το 7ο τουρνουά ‘Γ. Τσομάκας’ στις 26-27/9 από τον Γ.Σ. Αυλίδας!

Παναγιώτης Νικολάου

Πέρσι… σαν σήμερα (2/8/2020)

eviasports

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ: ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. 32-87

Παναγιώτης Νικολάου