EVIASPORTS ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

Κ12 ΕΠΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ): Αθλόπολις-Αριστότελειος 2-1

Η Αθλόπολις νίκησε 2-1 την Αριστοτέλειο, για την τρίτη αγωνιστική του τρίτου ομίλου του πρωταθλήματος Κ12 ‘Γεραμάνης Νικόλαος’ της ΕΠΣΕ.

Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ στο 10ο λεπτό, με τον Κολτσινάκου να ισοφαρίζει επτά λεπτά μετά. Τρία λεπτά πριν την ανάπαυλα έδωσε και πάλι το προβάδισμα στην Αθλόπολις. Στην επανάληψη το ματς ήταν ανοιχτό και αμφίρροπο, με το 2-1 τελικά να μην αλλάζει ως το φινάλε.

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Μπούρικας.

ΓΚΟΛ: 10′ Κατσαρής, 27′ Γεωργουσόπουλος-17′ Κολτσινάκου.

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ (Παναγιώτης Αφράτης): Καράγκος, Π. Λάμπρου, Χρισταντώνης, Λουκάς, Γεωργουσόπουλος, Κατσαρής, Ι. Λάμπρου, Παππάς, Γιαννούλης. (Δεσποτάκης, Κωνσταντινάκης, Κρινάς, Μακρής, Μήτρου, Μπιτζανάκης, Μπεζιάνης).

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟΣ (Χρήστος Κούρτης-Βασίλης Ιωαννίδης): Ρήγας, Λουπάκης, Μπελιάς, Καπράλος, Κολοβός, Εστιάδης, Ταμπάκης, Κολτσινάκου, Τσάιτας. (Λιώρης, Σίμος, Κοτρογιάννη, Rushiti).

Γ. Ποδαράς: ‘Θα προσπαθήσω μ’ όλες μου τις δυνάμεις να βοηθήσω όσο αντέχω’