Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ Γ' ΕΠΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 7/1 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 8/1.

Α’ ΕΠΣΕ

Μακρυκάπα-Σταυρός 0-0

Απόλλων Ερέτριας-Αιδηψός 1-1

Λουκίσια-Ελλήσποντος 1-3

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κήρινθος-Ατρόμητος Βασιλικών 0-2

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ερμήλιος-Σκύρος 4-0

Μιαούλης Φύλλων-Λήλας Βασιλικού 0-1

Ζάρακες-Μονόδρυ 3-0

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αιγέας Πετριών-Στύρα 0-3

 

Κ12 ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΠΑ Αιδηψού-Ταξιάρχης 11-0

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Τίγρεις-Ακαδημία Ψαχνών 2-1

Κύζικος Αρτάκης-Ξηρόπολη Β 3-0 α.α.

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ερμήλιος-Ληλάντιο Β 11-0

Αθλόπολις-Αριστότελειος 2-1

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ξηρόπολη-Ληλάντιο 4-5

Νεάπολη-Λήλας Βασιλικού 1-3

ΠΕΜΠΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κονίστρες-Άγιος Λουκάς 3-1

Αίολος-Ατρόμητος Αλιβερίου 3-2

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 8/1

Α’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

3 μ.μ.

ΠΑΟΚ-Αβαντίδες (γήπεδο Νέας Μεσημβρίας, Κακουλής (Χαλκιδικής)/Τσιρώνας (Χαλκιδικής)-Χρυσαΐδης (Χαλκιδικής), παρατηρητής: Μπάρας (Μακεδονίας))

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

3 μ.μ.

Τηλυκράτης Λευκάδας-ΑΟ Χαλκίς (γήπεδο Δημοτικό Λευκάδας ‘Πλατών Γρηγόρης’, Αντωνιάδης (Κεφαλληνίας-Ιθάκης)/Τάκος (Αιτωλοακαρνανίας)-Ροκοπάνος (Αιτωλοακαρνανίας), παρατηρήτης: Κωνσταντίνου (Άρτας))

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

3 μ.μ.

Αστέρας Χαλκίδας-Ταμυναϊκός (γήπεδο Πάρκο Λαού, Κοτταρά (Εύβοιας)/Γιδάρη (Εύβοιας)-Αντωνίου Κ. (Εύβοιας))

Απολλωνίδες Ερέτριας-Νηρηίδες Φθίας (γήπεδο Ερέτριας, Βουδούρης (Ανατολικής Αττικής)/Ζαννίκος (Ανατολικής Αττικής)-Κώτσαινας (Ανατολικής Αττικής))

Λαμία-ΠΓΑΟ Χαλκίδας (γήπεδο Δημοτικό Μ. Βρύσης, Μπούνος (Φωκίδας)/Σμαραγδής (Φωκίδας)-Σκούτας (Φωκίδας))

 

Α’ ΕΠΣΕ

3 μ.μ.

Αλάτσατα-Νηλέας Νεοχωρίου (γήπεδο  ‘Αλεξάνδρου’, Γκάτσος/Κοντογιαννίδης-Δούκας)

Κάρυστος-Ηρακλής Ψαχνών (γήπεδο Καρύστου, Κουκούλης/Ντόβολης Ι.-Αλεξίου)

Αρτάκη-Αμαρυνθιακός (γήπεδο Αρτάκης, Χουλιαράς/Πριόνας-Δελχάς)

Ταμυναϊκός-Δροσιά (γήπεδο Αλιβερίου, Παπακυριάκος/Δάλλας-Ιωάννου)

Μαντούδι-Αυλωνάρι (γήπεδο Μαντουδίου, Κασομούλης/Λιαγκάκης-Τζότζολης)

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Αρτεμησιακός-Πισσώνας (γήπεδο Αρτεμησίου, Πόγκας/Λειβαδιτάκης-Καραβά)

Ιστιαία-ΑΕ Χαλκίδας (γήπεδο Ιστιαίας, Κούκουρα/Παυλάτος-Αντωνίου Γ.)

Καστέλλα-Ταξιάρχης (γήπεδο Καστέλλας, Μπούρικας/Ακριώτης-Δασκαλόπουλος)

Δόξα Προκοπίου-Παντριαδικός (γήπεδο Προκοπίου, Δανιηλίδης/Ρούσσης-Ντόβολης Ε.)

Ερμής Πηλίου-Καθενοί (γήπεδο Πηλίου, Ντούρας/Νέγρης-Παλούμπης) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Όλυμπος Γυμνού-Προποντίδα (γήπεδο Γυμνού, Τσάκος/Αντωνίου Χ.-Σέρρας)

Δύστος-Μαρμάρι (γήπεδο Δύστου, Βελέντζας/Περούλιας-Γάτος)

Καλοχώρι/Παντείχι-Άγιος Λουκάς (γήπεδο Καλοχωρίου/Παντειχίου, Ρουμπής/Πασχαλίδης-Καρράς)

Κεραυνός Χαλκίδας-Αυλίδα 3-0 α.α.

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Ολυμπιακός Λίμνης-Ακράτητος Κεχριών (γήπεδο Σκεπαστής, Ντούρας/Νέγρης-Παλούμπης)

Ευβοϊκός Γουβών-ΟΠΑ Αιδηψού (γήπεδο Γουβών, Πόγκας/Λειβαδιτάκης-Καραβά)

Πανηλιακός-Αγδίνες (γήπεδο Ιστιαίας, Κούκουρα/Παυλάτος-Αντωνίου Γ.)

ΠΑΟ Λιχάς-ΑΕΚ Νέου Πύργου 3-0 α.α.

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Άγιοι Ανάργυροι-Θύελλα Κοντοδεσποτίου (γήπεδο Τσαλίκη-Παπίλα, Κασομούλης/Τζότζολης-Ιωάννου)

ΠΑΟ Κανήθου-Πάλιουρας (γήπεδο Κανήθου, Καρράς/Πασχαλίδης-Ρουμπής

3.30 μ.μ.

Μεσσοποταμία-Ακαδημία Ψαχνών (γήπεδο Ενωσιακό, Καρβελάς/Σταμούλης-Μαυρομμάτης)

Μέσσαπος-Έραπος 0-3 α.α.

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Απόλλων Παραλίας-Αθλόπολις (γήπεδο Παραλίας, Κοντογιαννίδης/Καρβελάς-Δούκας)

ΑΕΚ Χαλκίδας-Ανάποδος (γήπεδο Πάρκο Λαού, Δανιηλίδης/Ρούσσης-Κακαβάς)

Ληλάντιο-Ολυμπιακός Χαλκίδας (γήπεδο Αγίου Νικολάου, Μπούρικας/Ακριώτης-Νικολάου Σ.)

Αφράτι-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου (γήπεδο Αφρατίου, Αντωνίου Χ./Σέρρας-Αντωνίου Ν.)

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Κονίστρες-Άρτεμις Αγίου Γεωργίου (γήπεδο Βρύσης, Βελέντζας/Γάτος-Περούλιας)

Άρης Αγίου Ιωάννη-Κύμη (γήπεδο Αγίου Ιωάννη, Δάλλας/Παπακυριάκος-Ιωάννου)

 

Κ12 ΕΠΣΕ

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Προποντίδα-Ακαδημία Ψαχνών Β (γήπεδο Βούρκου, Κοτταρά) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΠΕΜΠΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

10.30 π.μ.

Άτλαντας Κύμης-Στύρα (γήπεδο Κύμης, Ντόβολης Ι.)

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Αμαρυνθιακός: Συγχαρητήρια ανακοίνωση για τον ΑΟ Πισσώνα

Κώστας Λαγός

Π. Ελευθερίου: ‘Πρώτο βήμα φέτος για να μετρήσουμε τις δυνάμεις μας στην ΑΕΧ’

Κώστας Λαγός

Οι σχέσεις (στ)οργής Ζοσέ και Λίβερπουλ!

koubanezos.gr