Α' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (7-8/1)

Επανέναρξη στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ μετά τις γιορτές, με αγώνες το διήμερο 7-8 Ιανουαρίου στην Α’ ΕΣΚΑΣΕ, στη Β’ κατηγορία και στους δύο ομίλους, αλλά και στα πρωταθλήματα υποδομής.

Δείτε παρακάτω το πρόγραμμα των αγώνων και τον ορισμό διαιτητών:

ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Τελεθριακός (Κατσέλη-Χατζής)

17:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Κένταυρος Λιβαδειάς (Τσάλας Ι.-Τσάλας Γ.)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΧΒΑ (Ουσταμπασίδης-Μπον ΕΣΚΑ)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Κοτσιμπός-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-ΑΓΕ Χαλκίδας (Πατάγιας-Ζαφείρη)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Άρης Θήβας (Σπυρόπουλος-Μασλατζίδης)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Τελεθριακός (Χριστοδούλου-Βιορές)

14:30 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Αλίαρτος (Χριστοδούλου-Βιορές)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Δ’ ΟΜΙΛΟΣ)

11:30 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Πρωτέας Λαμίας (Ζαφείρη-Πανουργιά)

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Άτλας Καρπενησίου (Κόλα)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΑΓΕ Χαλκίδας (Μυτιληνάκης)

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Αίας Αλιβερίου (Αρτσίτας-Γιαπλές)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (B’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Κάδμος (Σπυρόπουλος-Μασλατζίδης)

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Έσπερος Λαμίας (Αποστόλου Δημ.)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Ορχομενός (Τσάλας Ι.-Γιαπλές)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Γ.Σ. Αυλίδας (Τσάλας Ι.-Γιαπλές)

19:00 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-Κονίστρες (Τσάλας Γ.-Αρτσίτας)

19:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Αλίαρτος (Καραμπιτσάκος-Μυτιληνάκης)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Λαμίας Αναγ. Λαμίας-Μπούκαλη (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

17:00 Κλειστό Αντικύρων Μεδεών-Μαλεσίνα (Γερονικολός-Χριστοδούλου)

18:00 Κλειστό Μώλου Μώλος-ΑΠΣ Λαμίας (Ζάχος-Χουσιάδας)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Αίας Αλιβερίου (Χατζής)

17:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Αποστόλου Δημ.-Αποστόλου Αντ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Απόλλων Χαλκίδας (Καραμπιτσάκος-Καπάνταης)

15:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-ΠΑΠΕΛ (Αποστόλου-Λαζόπουλος)

16:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Κάδμος (Σπυρόπουλος-Μασλατζίδης)

19:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Πρωτέας Σχηματαρίου (Μυτιληνάκης-Παντελίδης Αντ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Δ’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-Γ.Σ. Ιτέας (Πατάγιας)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (B’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Κάδμος (Γκογκορώσης)

Πηγή: stereabasket.gr

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

‘Πύρρειος νίκη’ Μελετίου στην ΕΣΚΑΣΕ! Η επόμενη μέρα στην Ένωση

Παναγιώτης Νικολάου

Ο Νίκος Περσίδης πέτυχε 9 πόντους και το Λαύριο απέκλεισε την Α.Ε.Κ.!

Παναγιώτης Νικολάου

Τελικός κοριτσιών: Το κύπελλο στην Αιδηψό! (1ο ΓΕΛ Αλιβερίου-ΓΕΛ Αιδηψού 19-35)

Παναγιώτης Νικολάου