EVIASPORTS Γ' ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Γ’ ΕΠΣΕ: Σκόρερς (18/12)

Οι σκόρερς στη Γ’ ΕΠΣΕ, μετά τη διεξαγωγή αγώνων στις 17-18/12.

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

9 ΓΚΟΛ

Κούκουρας (Πανηλιακός).

5 ΓΚΟΛ

Β. Αλεξίου (Ακράτητος Κεχριών).

4 ΓΚΟΛ

Μαργκεγκάι (Πανηλιακός).

3 ΓΚΟΛ

Δ. Γερογιάννης (Ακράτητος Κεχριών), Μανδέλος (ΟΠΑ Αιδηψού).

2 ΓΚΟΛ

Ιωσήφ (Αγδίνες), Βασιλείου (Ευβοϊκός Γουβών), Τσούτσικας (Ευβοϊκός Γουβών), Γαρυφάλλου (Ολυμπιακός Λίμνης), Χρυσόπαιδος (Ολυμπιακός Λίμνης), Αγγελόπουλος (Πανηλιακός).

1 ΓΚΟΛ

Μπαρμπούνης (Αγδίνες), Κ. Πετράκος (Αγδίνες), Ι. Σταματέλος (Αγδίνες), Γεωργίου (Ακράτητος Κεχριών), Παπαδημητρίου (Ακράτητος Κεχριών), Δημουλάκης (Ευβοϊκός Γουβών), Κουβέλης (Ευβοϊκός  Γουβών), Ζούτσος (Ολυμπιακός Λίμνης), Χ. Μακαντάσης (Ολυμπιακός Λίμνης), Μαστρογιάννης (Ολυμπιακός Λίμνης), Παλάντζας (Ολυμπιακός Λίμνης), Παναγιώτου (Ολυμπιακός Λίμνης), Τζιντοντάι (Ολυμπιακός Λίμνης), Ν. Αναγνώστου (ΟΠΑ Αιδηψού), Βασιλείου (ΟΠΑ Αιδηψού), Μ. Γκοζίνα (ΟΠΑ Αιδηψού), Πετεβές (ΟΠΑ Αιδηψού), Δ. Σουλιάδης (ΟΠΑ Αιδηψού), Αλεξίου (Πανηλιακός), Κατσάρης (Πανηλιακός), Κούβαρης (Πανηλιακός), Βάρσαμος (ΠΑΟ Λιχάς), Η. Λαμπόπουλος (ΠΑΟ Λιχάς).

 

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

8 ΓΚΟΛ

Σ.-Φ. Μήτρου (Άγιοι Ανάργυροι), Σόλιας (Έραπος).

7 ΓΚΟΛ

Τοκατλίδης (Κύζικος Αρτάκης).

6 ΓΚΟΛ

Πόγκας (ΠΑΟ Κανήθου).

4 ΓΚΟΛ

Ι. Μουτουσίδης (Έραπος), Ρήγας (Έραπος), Βουγιούκας (Κύζικος Αρτάκης), Ζυρούκου (ΠΑΟ Κανήθου), Ντουλαβέρης (ΠΑΟ Κανήθου).

3 ΓΚΟΛ

Θαν. Μήτρου (Άγιοι Ανάργυροι), Ταυρής (Θύελλα Κοντοδεσποτίου), Μήτρου (Κύζικος Αρτάκης), Παύλου (Μεσσοποταμία), Βαταμίδης (ΠΑΟ Κανήθου).

2 ΓΚΟΛ

Κ. Λουκάς (Άγιοι Ανάργυροι), Γ. Μήτρου (Άγιοι Ανάργυροι), Τότσι (Ακαδημία Ψαχνών), Χουλιάρας (Ακαδημία Ψαχνών), Τυχάλας (Έραπος), Μεταξάς (Έραπος), Χαλαστάρας (Θύελλα Κοντοδεσποτίου), Γκοϊντέσι (Κύζικος Αρτάκης), Ρωμιόπουλος (Κύζικος Αρτάκης), Γυφτόδημος (Μέσσαπος), Μ.Σ. Μπενίσης (Μεσσοποταμία), Ι. Κανάνι (Πάλιουρας).

1 ΓΚΟΛ

Δ. Μήτρου (Άγιοι Ανάργυροι), Β. Βασιλόπουλος (Άγιοι Ανάργυροι), Θωμ. Μήτρου (Άγιοι Ανάργυροι), Γεωργουσόπουλος (Ακαδημία Ψαχνών), Καλαβρής (Ακαδημία Ψαχνών), Α. Ματράκας (Ακαδημία Ψαχνών), Καραμουζάς (Έραπος), Λεοντής (Έραπος), Μωυσίδης (Έραπος), Μπαρσάκης (Θύελλα Κοντοδεσποτίου), Π. Ράζος (Θύελλά Κοντοδεσποτίου), Τσοκάνης (Θύελλα Κοντοδεσποτίου), Φαλάγγης (Θύελλα Κοντοδεσποτίου), Αδαμόπουλος (Κύζικος Αρτάκης), Αλαφάκης (Κύζικος Αρτάκης), Νγκέλα (Κύζικος Αρτάκης), Ντρέκης (Κύζικος Αρτάκης), Γεωργουσόπουλος (Μέσσαπος), Νούνε (Μέσσαπος), Θεοδώρου (Μεσσοποταμία), Κικίδης (Μεσσοποταμία), Σπανός (Μεσσοποταμία), Καράμπελας (Πάλιουρας), Κουρκούλης (Πάλιουρας), Αντωνίου (ΠΑΟ Κανήθου), Γιαννακός (ΠΑΟ Κανήθου), Κάσα (ΠΑΟ Κανήθου), Μπαμπίν (ΠΑΟ Κανήθου), Σιαράπης (ΠΑΟ Κανήθου).

 

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

9 ΓΚΟΛ

Λεοντάρης (Απόλλων Παραλίας).

6 ΓΚΟΛ

Τζάνος (Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου), Κρεμασμένος (Ληλάντιο).

5 ΓΚΟΛ

Δ. Μήτρου (Ρομαϊκός).

4 ΓΚΟΛ

Ι. Κατσαρής (Ρομαϊκός), Π. Νικολάου (Ρομαϊκός), Χ. Παρίσσης (Ρομαϊκός).

3 ΓΚΟΛ

Τσαμούρας (Αθλόπολις), Π. Μαραγκός (Αφράτι), Λάμπρου (Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου), Ν. Κατσαρής (Ρομαϊκός).

2 ΓΚΟΛ

Θεολόγης (Αθλόπολις), Νταλιάνης (Αθλόπολις), Δαυίδ Οικονόμου (Αθλόπολις), Αντίοχος (Ανάποδος), Κυράνας (Ανάποδος), Πανουργιάς (Ανάποδος), Λουκατζίκος (Απόλλων Παραλίας), Α. Τάφα (Απόλλων Παραλίας), Κονανάς (Αφράτι), Γεωργίου (Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου), Νάνος (Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου), Μάρκου (Ληλάντιο), Γιαννάκης (Ολυμπιακός Χαλκίδας), Γ. Λιατίφης (Ρομαϊκός), Δ. Νικολάου (Ρομαϊκός).

1 ΓΚΟΛ

Μάντσε (ΑΕΚ Χαλκίδας), Τυλιγάδης (ΑΕΚ Χαλκίδας), Φιόρι (ΑΕΚ Χαλκίδας), Π. Χάλιος (ΑΕΚ Χαλκίδας), Μπαλάνος (Αθλόπολις), Τσουπέης (Αθλόπολις), Βέττας (Ανάποδος), Βισβίνης (Ανάποδος), Παύλου (Ανάποδος), Αρκάς (Απόλλων Παραλίας), Βλάχος (Απόλλων Παραλίας), Δεληγιάννης (Απόλλων Παραλίας), Νταμπαλέτσιος (Απόλλων Παραλίας), Χατζηστάμου (Απόλλων Παραλίας), Ζαχαριάς (Αφράτι), Κυτίνος (Αφράτι), Μακρής (Αφράτι), Μπαρόλας (Αφράτι), Ανδρέου (Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου), Α. Σκάρλας (Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου), Λ. Σκάρλας (Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου), Παπαμηνάς (Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου), Ασπρογέρακας (Ληλάντιο), Λαμπρόπουλος (Ληλάντιο), Μπαρόλας (Ληλάντιο), Μπαρώνος (Ληλάντιο), Αλεξανδράκης (Ολυμπιακός Χαλκίδας), Γιαπράκης (Ολυμπιακός Χαλκίδας), Κυράνας (Ολυμπιακός Χαλκίδας), Μποχωρίτης (Ολυμπιακός Χαλκίδας), Παπαδημητρίου (Ολυμπιακός Χαλκίδας), Χ. Καλαμιώτης (Ρομαϊκός), Σ. Κατσαρής (Ρομαϊκός), Γ. Λιατίφης (Ρομαϊκός), Γ. Νικολάου (Ρομαϊκός).

 

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

5 ΓΚΟΛ

Καράπας (Κύμη), Αούρ. Αλιάι (Στύρα).

4 ΓΚΟΛ

Β. Τσαλιαγκός (Αιγέας Πετριών), Ψαρούλης (Άρτεμις Αγίου Γεωργίου), Ο. Χαϊράνι (Κονίστρες), Χ. Λαθουράς (Κριεζά), Περιβολάρης (Κριεζά), Αντ. Αλιάι (Στύρα).

3 ΓΚΟΛ

Δ. Ρίγκος (Κονίστρες).

2 ΓΚΟΛ

Γκόρος (Αιγέας Πετριών), Μωραΐτης (Άρτεμις Αγίου Γεωργίου), Πίγκος (Κονίστρες), Σ. Αθανασίου (Κριεζά), Γ. Τσαρούμης (Κριεζά), Λ. Ντέντια (Κύμη).

1 ΓΚΟΛ

Ι. Βυργιώτης (Αιγέας Πετριών), Κ. Βυργιώτης (Αιγέας Πετριών), Σ. Βυργιώτης (Αιγέας Πετριών), Καβαλάρης (Αιγέας Πετριών), Κούρτης (Αιγέας Πετριών), Κωσταράς (Αιγέας Πετριών), Γ. Τσαλιαγκός (Αιγέας Πετριών), Μέξι (Άρης Αγίου Ιωάννη), Μπέλμπα (Άρης Αγίου Ιωάννη), Καντάρης (Άρτεμις Αγίου Γεωργίου), Κούκος (Άρτεμις Αγίου Γεωργίου), Λουκάς (Άρτεμις Αγίου Γεωργίου), Μπρεγκανάκου (Άρτεμις Αγίου Γεωργίου), Τσαούσης (Άρτεμις Αγίου Γεωργίου), Μεγαρίτης (Κριεζά), Πάλλης (Κριεζά), Σ. Τσαρούμης (Κριεζά), Κριτσιμηλιός (Κύμη), Μπενέτος (Κύμη), Μ. Ντέντια (Κύμη), Πεταχτής (Κύμη), Τουμπάνος (Κύμη), Φραγγής (Κύμη), Αντώνενας (Στύρα), Ευφροσύνης (Στύρα), Κρέστας (Στύρα), Ματζώρος (Στύρα), Μανώλης (Στύρα).

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Λ. Αραβανής: ‘Πάμε για νέες προκλήσεις & εμπειρίες!’

Κώστας Λαγός

ΜΙΚΤΕΣ ΕΠΣΕ (Κ15-Κ17): Ορισμός προημιτελικών αγώνων με Θεσσαλία

Κώστας Λαγός

Αρχίζουν οι προπονήσεις σε μεγάλα γκρουπ στην Ισπανία

eviasports