EVIASPORTS ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Κ14 ΕΠΣΕ: Πανόραμα (18/12)

Το πανόραμα του πρωταθλήματος Κ14 ‘Ποθητάκης Ιωάννης’ της ΕΠΣΕ, μετά τη διεξαγωγή αγώνων ως τις 18/12.

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

ΟΠΑ Αιδηψού-Μαντούδι/Ερμής Πηλίου 13-0

Ιστιαία/Πανηλιακός-Ολυμπιακός Λίμνης 9-0

Ρεπό: Ταξιάρχης

2η αγωνιστική

Ταξιάρχης-ΟΠΑ Αιδηψού 0-3

Μαντούδι/Ερμής Πηλίου-Ιστιαία/Πανηλιακός 0-5

Ρεπό: Ολυμπιακός Λίμνης

3η αγωνιστική

Ιστιαία/Πανηλιακός-Ταξιάρχης

Ολυμπιακός Λίμνης-Μαντούδι/Ερμής Πηλίου

Ρεπό: ΟΠΑ Αιδηψού

  1. Ιστιαία/Πανηλιακός 6
  2. ΟΠΑ Αιδηψού 6
  3. Ταξιάρχης 0
  4. Ολυμπιακός Λίμνης 0
  5. Μαντούδι/Ερμής Πηλίου 0

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (4η)

Ταξιάρχης-Ολυμπιακός Λίμνης

ΟΠΑ Αιδηψού-Ιστιαία/Πανηλιακός

Ρεπό: Μαντούδι/Ερμής Πηλίου

 

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Κύζικος Αρτάκης-ΑΕΚ Χαλκίδας/Κάνηθος 1-5

Προποντίδα-Ακαδημία Ψαχνών

Αθλόπολις-Ερμήλιος 0-3

2η αγωνιστική

Αθλόπολις-Κύζικος Αρτάκης 1-3

ΑΕΚ Χαλκίδας/Κάνηθος-Προποντίδα 2-0

Ερμήλιος-Ακαδημία Ψαχνών ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

3η αγωνιστική

Προποντίδα-Αθλόπολις

Ακαδημία Ψαχνών-Ερμήλιος

Κύζικος Αρτάκης-Ερμήλιος 0-2

  1. ΑΕΚ Χαλκίδας/Κάνηθος  6
  2. Ερμήλιος 6
  3. Κύζικος Αρτάκης 3
  4. Προποντίδα 0
  5. Ακαδημία Ψαχνών 0
  6. Αθλόπολις 0

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (4η)

Αθλόπολις-Ακαδημία Ψαχνών

Κύζικος Αρτάκης-Προποντίδα

Ερμήλιος-ΑΕΚ Χαλκίδας/Κάνηθος

 

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Νεάπολη-Αθλόπολις Β 3-2

Ακαδημία Ερέτριας-Ληλάντιο 0-3

Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Λήλας Βασιλικού 3-0

2η αγωνιστική

Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Νεάπολη 8-0

Αθλόπολις Β-Ακαδημία Ερέτριας 0-5

Λήλας Βασιλικού-Ληλάντιο 0-3

3η αγωνιστική

Ακαδημία Ερέτριας-Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου

Ληλάντιο-Αθλόπολις Β 4-0

Νεάπολη-Λήλας Βασιλικού

  1. Ληλάντιο 9
  2. Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 6
  3. Ακαδημία Ερέτριας 3
  4. Νεάπολη 3
  5. Λήλας Βασιλικού 0
  6. Αθλόπολις Β 0

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (4η)

Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Ληλάντιο

Νεάπολη-Ακαδημία Ερέτριας

Λήλας Βασιλικού-Αθλόπολις Β

 

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Αίολος Κριεζών-Άγιος Λουκάς

Ατρόμητος Αλιβερίου-Άτλαντας Κύμης 5-0

Όλυμπος Γυμνού-Κάρυστος

2η αγωνιστική

Όλυμπος Γυμνού-Αίολος Κριεζών 9-2

Άγιος Λουκάς-Ατρόμητος Αλιβερίου

Κάρυστος-Άτλαντας Κύμης

3η αγωνιστική

Ατρόμητος Αλιβερίου-Όλυμπος Γυμνού

Άτλαντας Κύμης-Άγιος Λουκάς 0-6

Αίολος Κριεζών-Κάρυστος 1-5

  1. Όλυμπος Γυμνού 3
  2. Άγιος Λουκάς 3
  3. Ατρόμητος Αλιβερίου 3
  4. Κάρυστος 3
  5. Αίολος Κριεζών 0
  6. Άτλαντας Κύμης 0

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (4η)

Όλυμπος Γυμνού-Άτλαντας Κύμης

Αίολος Κριεζών-Ατρόμητος Αλιβερίου

Κάρυστος-Άγιος Λουκάς

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Ξεκίνημα για παίδες και εφήβους της ΧΒΑ! (pics)

Παναγιώτης Νικολάου

Photo album απ’ το Έραπος-Θύελλα Κοντοδεσποτίου

Κώστας Λαγός

Πώς οι ιδιοκτήτες της Σίτι έφτασαν τις εννέα (συν δύο) ομάδες

koubanezos.gr