ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Βαθμολογία & σκόρερς (εξ αναβολής-28/12)

Δείτε πως διαμορφώθηκε η βαθμολογία και ο πίνακας των σκόρερς στον β’ όμιλο της κατηγορίας παίδων μετά τους τρεις εξ αναβολής αγώνες που πραγματοποιήθηκαν την Τετάρτη 28 Δεκεμβρίου.

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

Πρωτέας Σχηματαρίου-ΑΓΕ Χαλκίδας 37-63

ΠΑΠΕΛ-Άρης Θήβας 23-90

Απόλλων Χαλκίδας-Κάδμος 37-55

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (11η-7 & 8/1)

ΑΓΕ Χαλκίδας-ΠΑΠΕΛ

Άρης Θήβας-Απόλλων Χαλκίδας

Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Κάδμος

Ερμής Σχηματαρίου-Πρωτέας Σχηματαρίου

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Υ-Κ Ν-Η
1 Α.Ε.Ν. Αρτάκης 10 20 671-457 10-0
2 ΑΓΕ Χαλκίδας 10 18 674-407 8-2
3 Κάδμος 10 18 726-511 8-2
4 Άρης Θήβας 10 16 706-457 6-4
5 Απόλλων Χαλκίδας 10 15 606-423 5-5
6 Πρωτέας Σχηματ. 10 12 489-688 2-8
7 Ερμής Σχηματ. 10 11 423-894 1-9
8 ΠΑΠΕΛ 10 9 287-829 0-10
  • Η ΠΑΠΕΛ έχει ένα μηδενισμό. 

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Βλαχογιάννης (Ερμής Σχηματαρίου) 183
  2. Παπαευθυμίου (Άρης Θήβας) 168
  3. Δάγκουλας Κ. (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 166
  4. Πανάγου (Άρης Θήβας) 160
  5. Αναστασίου (Κάδμος) 149
  6. Τζίνης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 144
  7. Παπαλιόλιος Α. (ΑΓΕ Χαλκίδας) 137
  8. Σούτας (Άρης Θήβας) 133
  9. Δάγκουλας Γ. (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 127
  10. Θανάσαινας (Κάδμος) 112
  11. Στεφανίδης (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 96
  12. Κονοσπύρης (Πρωτέας Σχηματαρίου) 92
  13. Λιάκος (Απόλλων Χαλκίδας) 92
  14. Κατσιμήτρος (Πρωτέας Σχηματαρίου) 89
  15. Χαντζής Γ. (Πρωτέας Σχηματαρίου) 87
  16. Λώλος (Κάδμος) 85
  17. Γιακουμάκης (ΠΑΠΕΛ) 80
  18. Χαραλαμπίδης (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 76
  19. Γαβαλάς (ΑΓΕ Χαλκίδας) 76
  20. Χάρλας Ν. (Απόλλων Χαλκίδας) 70
  21. Τόγιας (ΑΓΕ Χαλκίδας) 70
  22. Μπέλλος (Απόλλων Χαλκίδας) 67
  23. Ντανάσης (Πρωτέας Σχηματαρίου) 67
  24. Αλεβίζος (ΑΓΕ Χαλκίδας) 65
  25. Καρανάσιος (Κάδμος) 64

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Τζίνης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 14
  2. Κατσιμήτρος (Πρωτέας Σχηματαρίου) 14
  3. Μπέλλος (Απόλλων Χαλκίδας) 11
  4. Ευαγγελούλης (Ερμής Σχηματαρίου) 10
  5. Λιάκος (Απόλλων Χαλκίδας) 10
  6. Αρβανίτης (Κάδμος) 9
  7. Σούτας (Άρης Θηβας) 9
  8. Στεφανίδης (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 9
  9. Καρανάσιος (Κάδμος) 6
  10. Καράπας (ΠΑΠΕΛ) 5
  11. Χαραλαμπίδης (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 5
  12. Βλαχογιάννης (Ερμής Σχηματαρίου) 5
  13. Πέππας (Ερμής Σχηματαρίου) 5
  14. Δάγκουλας Γ. (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 4
  15. Μπόλκας (Απόλλων Χαλκίδας) 4
  16. Γκιοκέζας (Ερμής Σχηματαρίου) 4
  17. Κουκουσούλας (Ερμής Σχηματαρίου) 4
  18. Αναστασίου (Κάδμος) 4
  19. Δροσίδης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 4
  20. Βλάχος (ΑΓΕ Χαλκίδας) 4
  21. Θανάσαινας (Κάδμος) 4
  22. Παπαλιόλιος Α. (ΑΓΕ Χαλκίδας) 3
  23. Θεοδωρόπουλος (Απόλλων Χαλκίδας) 3
  24. Παπαευθυμίου (Άρης Θήβας) 3
  25. Μπόγρης (Άρης Θήβας) 3
  26. Ηλιάδης (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 3
  27. Χάρλας Γ. (Απόλλων Χαλκίδας) 3
  28. Χάρλας Ν. (Απόλλων Χαλκίδας) 3
  29. Βογιατζής (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 3
  30. Τόγιας (ΑΓΕ Χαλκίδας) 3

Πηγή: stereabasket.gr

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Φιλικό ντέρμπι! (Λοκρός-ΧΒΑ 81-79)

Κώστας Λαγός

Να ανοίξουν οι Ακαδημίες και ο ερασιτεχνικός αθλητισμός

eviasports

ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΦΑΣΗ): Βαθμολογίες & σκόρερς (1η αγωνιστική)

Παναγιώτης Νικολάου