ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ

ΕΦΗΒΩΝ: Βαθμολογίες & σκόρερς (10η αγωνιστική)

Το πρωτάθλημα εφήβων συνεχίστηκε το Σαββατοκύριακο 17-18 Δεκεμβρίου με τα παιχνίδια της 10ης αγωνιστικής, της τελευταίας της α’ φάσης, αλλά και με εξ αναβολής αγώνες, με αναμετρήσεις σε όλους τους ομίλους.

Στον α’ όμιλο εκκρεμεί η απόφαση για τον αγώνα Α.Σ. Καρυστίας-Αστέρας Αλιβερίου όπου δεν εμφανίστηκαν οι ομάδες στο γήπεδο.

Στο β’ όμιλο, τον μοναδικό που έχει ολοκληρωθεί, ΑΕΕΠ Χαλκίδας και ΑΓΕ Χαλκίδας πήραν το εισιτήριο πρόκρισης για τη β’ φάση.

Στο γ’ όμιλο εκκρεμούν 4 εξ αναβολής αγώνες.

Στο δ’ όμιλο και ε’ όμιλο απομένει η διεξαγωγή της 10ης αγωνιστικής.

Δείτε παρακάτω αποτελέσματαβαθμολογίες και σκόρερς από τις αναμετρήσεις της 10ης αγωνιστικής:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (10η Αγωνιστική)

Α.Σ. Καρυστίας-Αστέρας Αλιβερίου Δεν διεξήχθη

Ρεπό: Γ.Σ. Στύρων & Αίας Αλιβερίου

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΕΣ)

Εκκρεμεί η απόφαση για τον αγώνα Α.Σ. Καρυστίας-Αστέρας Αλιβερίου

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Υ-Κ Ν-Η
1 Αστέρας Αλιβερίου 5 9 357-269 4-1
2 Γ.Σ. Στύρων 6 9 367-341 3-3
3 Α.Σ. Καρυστίας 5 8 329-303 3-2
4 Αίας Αλιβερίου 6 7 315-455 1-5
5 Κονίστρες

*Οι Κονίστρες έχουν αποχωρήσει από το πρωτάθλημα. 

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Χουλιαράς (Γ.Σ. Στύρων) 185
  2. Μακρής (Α.Σ. Καρυστίας) 113
  3. Βογιατζής (Αστέρας Αλιβερίου) 110
  4. Μοιρώτσος (Αίας Αλιβερίου) 101
  5. Καπόλας (Α.Σ. Καρυστίας) 91
  6. Σεφερλής (Αστέρας Αλιβερίου) 60
  7. Βασιλείου (Αστέρας Αλιβερίου) 58
  8. Παπακωνσταντίνου (Αστέρας Αλιβερίου) 53
  9. Σαμαράς (Αίας Αλιβερίου) 50
  10. Τσούλης (Γ.Σ. Στύρων) 46
  11. Τσάλας (Αίας Αλιβερίου) 46
  12. Μπάνος (Αστέρας Αλιβερίου) 41
  13. Φεϊζάϊ (Γ.Σ. Στύρων) 38
  14. Κοκοκύρης (Α.Σ. Καρυστίας) 38
  15. Ρουμελιώτης (Αίας Αλιβερίου) 36
  16. Καρακάσης (Γ.Σ. Στύρων) 28

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Χουλιαράς (Γ.Σ. Στύρων) 20
  2. Μακρής (Α.Σ. Καρυστίας) 14
  3. Καπόλας (Α.Σ. Καρυστίας) 10
  4. Κοκοκύρης (Α.Σ. Καρυστίας) 8
  5. Μπάνος (Αστέρας Αλιβερίου) 8
  6. Λυκούδης (Γ.Σ. Στύρων) 7
  7. Τσούλης (Γ.Σ. Στύρων) 7
  8. Μοιρώτσος (Αίας Αλιβερίου) 6
  9. Βογιατζής (Αστέρας Αλιβερίου) 6
  10. Παπακωνσταντίνου (Αστέρας Αλιβερίου) 5
  11. Καρακάσης (Γ.Σ. Στύρων) 4
  12. Σαμαράς (Αίας Αλιβερίου) 3

 

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (10η αγωνιστική)

ΓΑΣ Βασιλικού-Απόλλων Χαλκίδας 82-56

ΑΓΕ Χαλκίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας 52-58

Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΧΒΑ 65-21

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

Στην επόμενη φάση προκρίνονται: ΑΕΕΠ Χαλκίδας & ΑΓΕ Χαλκίδας

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Υ-Κ Ν-Η
1 ΑΕΕΠ Χαλκίδας 10 20 758-444 10-0
2 ΑΓΕ Χαλκίδας 10 18 803-444 8-2
3 ΓΑΣ Βασιλικού 10 16 603-569 6-4
4 Α.Ε.Ν. Αρτάκης 10 14 503-620 4-6
5 Απόλλων Χαλκίδας 10 12 527-696 2-8
6 ΧΒΑ 10 10 335-746 0-10

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 224
  2. Λιάλιαρης (ΓΑΣ Βασιλικού) 182
  3. Ρουμπής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 147
  4. Λειβαδίτης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 136
  5. Δάγκουλας Γ. (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 133
  6. Γκαβρίλοβιτς (ΑΓΕ Χαλκίδας) 131
  7. Στεφάνου (Απόλλων Χαλκίδας) 128
  8. Σταματίου (Απόλλων Χαλκίδας) 122
  9. Κούτρας Ρ. (ΑΓΕ Χαλκίδας) 111
  10. Κούτρας Π. (ΑΓΕ Χαλκίδας) 103
  11. Δάγκουλας Κ. (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 103
  12. Σβώλος (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 96
  13. Πρίφτι (ΓΑΣ Βασιλικού) 94
  14. Κοφίτσας (ΑΓΕ Χαλκίδας) 93
  15. Μέγγουλας (ΓΑΣ Βασιλικού) 79
  16. Στεφανίδης (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 75
  17. Αποστόλου (ΧΒΑ) 73
  18. Κατσίκι (ΧΒΑ) 70
  19. Κουσερής (ΓΑΣ Βασιλικού) 67
  20. Μερδίτης (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 66
  21. Καρκαλής (ΑΓΕ Χαλκίδας) 61
  22. Καπετάνιος (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 60
  23. Γκριτζιάς (ΧΒΑ) 57
  24. Μίσχος (ΑΓΕ Χαλκίδας) 50
  25. Αφένδρας (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 49

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Στεφάνου (Απόλλων Χαλκίδας) 20
  2. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 19
  3. Λειβαδίτης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 19
  4. Καπετάνιος (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 14
  5. Γκαβρίλοβιτς (ΑΓΕ Χαλκίδας) 12
  6. Λιαλιάρης (ΓΑΣ Βασιλικού) 11
  7. Στεφανίδης (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 10
  8. Ρουμπής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 9
  9. Κατσίκι (ΧΒΑ) 8
  10. Κουσερής (ΓΑΣ Βασιλικού) 8
  11. Σβώλος (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 8
  12. Δάγκουλας Γ. (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 7
  13. Γιαννουρής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 6
  14. Καρκαλής (ΑΓΕ Χαλκίδας) 6
  15. Κούτρας Π. (ΑΓΕ Χαλκίδας) 6
  16. Μυτάλας (ΧΒΑ) 5
  17. Ζαχαριάδης (Απόλλων Χαλκίδας) 5
  18. Σταματίου (Απόλλων Χαλκίδας) 5
  19. Μίσχος (ΑΓΕ Χαλκίδας) 4
  20. Δάγκουλας Κ. (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 4
  21. Πρίφτι (ΓΑΣ Βασιλικού) 4
  22. Καπετάνιος (ΓΑΣ Βασιλικού) 3
  23. Μέγγουλας (ΓΑΣ Βασιλικού) 3
  24. Νερούτσος (ΓΑΣ Βασιλικού) 3
  25. Πόνε (ΧΒΑ) 3
  26. Τζίνης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 3
  27. Μερδίτης (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 3
  28. Τσάλας (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 3
  29. Κουταλιανός (Απόλλων Χαλκίδας) 3
  30. Χαραλαμπίδης (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 3
  31. Οικονομίδης (Α.ΕΝ. Αρτάκης) 3

 

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (10η)

Ερμής Σχηματαρίου-Άρης Θήβας 52-68

Αίαντας Αυλίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου αναβλήθηκε

Αλίαρτος-Κάδμος αναβλήθηκε

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΕΞ ΑΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΕΣ)

Πρωτέας Σχηματαρίου-Κάδμος

Πρωτέας Σχηματαρίου-Αλίαρτος

Αίαντας Αυλίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου

Αλίαρτος-Κάδμος

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Υ-Κ Ν-Η
1 Κάδμος 8 15 589-448 7-1
2 Αλίαρτος 8 15 607-411 7-1
3 Πρωτέας Σχημ. 7 13 552-371 6-1
4 Άρης Θήβας 10 13 606-661 3-7
5 Αίαντας Αυλίδας 9 12 542-591 3-6
6 Ερμής Σχημ. 10 10 454-872 0-10

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Βόγγελης (Ερμής Σχηματαρίου) 232
  2. Χαντζής (Πρωτέας Σχηματαρίου) 221
  3. Κουμαρτζάκης (Αίαντας Αυλίδας) 186
  4. Χατζηστάμου (Αίαντας Αυλίδας) 172
  5. Μπόκος (Άρης Θήβας) 160
  6. Θεοδώρου (Κάδμος) 154
  7. Χαλάτσης (Πρωτέας Σχηματαρίου) 147
  8. Τζανόπουλος Τ. (Αλίαρτος) 146
  9. Σκούμας (Κάδμος) 126
  10. Μπόγρης (Κάδμος) 110
  11. Λαλιώτης (Άρης Θήβας) 102
  12. Αρβανίτης (Αλίαρτος) 101
  13. Τζαβαρίνης (Αλίαρτος) 100
  14. Χατζηϊωάννου (Αίαντας Αυλίδας) 83
  15. Αναστασίου Δ. (Κάδμος) 82
  16. Βλαχογιάννης (Ερμής Σχηματαρίου) 81
  17. Αντωνίου (Αλίαρτος) 77
  18. Κατσιμίχας (Αλίαρτος) 74
  19. Μαργαρίτης (Αρης Θήβας) 67
  20. Κουτρουλάρας (Άρης Θήβας) 57
  21. Μπέτα (Πρωτέας Σχηματαρίου) 51
  22. Τζανόπουλος Ε. (Αλίαρτος) 50
  23. Παπαευθυμίου (Άρης Θηβας) 48
  24. Τσιούνης (Ερμής Σχηματαρίου) 48
  25. Λώλος (Κάδμος) 47

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Κουμαρτζάκης (Αίαντας Αυλίδας) 23
  2. Θεοδώρου (Κάδμος) 20
  3. Βόγγελης (Ερμής Σχηματαρίου) 19
  4. Μπόγρης (Κάδμος) 17
  5. Χαντζής (Πρωτέας Σχηματαρίου) 16
  6. Χατζηϊωάννου (Αίαντας Αυλίδας) 15
  7. Τζανόπουλος Ε. (Αλίαρτος) 11
  8. Αναστασίου Δ. (Κάδμος) 10
  9. Κατσιμίχας (Αλίαρτος) 9
  10. Χαλάτσης (Πρωτέας Σχηματαρίου) 8
  11. Σκούμας (Κάδμος) 6
  12. Κουτρουλάρας (Άρης Θήβας) 6
  13. Αρβανίτης (Αλίαρτος) 5
  14. Μαργαρίτης (Άρης Θήβας) 5
  15. Βλαχογιάννης (Ερμής Σχηματαρίου) 5
  16. Τζανόπουλος Τ. (Αλίαρτος) 4
  17. Θανάσαινας (Κάδμος) 3
  18. Τζαβαρίνης (Αλίαρτος) 3
  19. Αργυρός (Αίαντας Αυλίδας) 3
  20. Κουκουσούλας (Ερμής Σχηματαρίου) 3
  21. Κόλλιας (Κάδμος) 2
  22. Αρβανίτης (Κάδμος) 2
  23. Κατσιμήτρος (Πρωτέας Σχηματαρίου) 2
  24. Ντανάσης (Πρωτέας Σχηματαρίου) 2
  25. Αντωνίου (Αλίαρτος) 2
  26. Ματθαίος (Άρης Θήβας) 2
  27. Σούτας (Άρης Θήβας) 2
  28. Τσιούνης (Ερμής Σχηματαρίου) 2

 

 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

Άρης Αμφίκλειας-Απόλλων Λιβαδειάς 54-55

Απόλλων Λιβαδειάς-Κένταυρος Λιβαδειάς 65-87

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (10η)

Σύλλας-Κένταυρος Λιβαδειάς

Απόλλων Λιβαδειάς-Λοκρός

Τελεθριακός-Άρης Αμφίκλειας

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Υ-Κ Ν-Η
1 Λοκρός 9 17 587-418 8-1
2 Κένταυρος Λιβ. 9 17 619-456 8-1
3 Απόλλων Λιβ. 9 15 573-470 6-3
4 Τελεθριακός 9 11 439-500 2-7
5 Σύλλας 9 11 332-523 2-7
6 Άρης Αμφίκλειας 9 10 396-565 1-8

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Μπάτσος (Άρης Αμφίκλειας) 179
  2. Ξηρογιάννης (Λοκρός) 161
  3. Ψιλόπουλος (Κένταυρος Λιβαδειάς) 147
  4. Τσώνης (Απόλλων Λιβαδειάς) 147
  5. Ζώγας (Τελεθριακός) 144
  6. Ζότο (Λοκρός) 142
  7. Πιπινής (Απόλλων Λιβαδειάς) 116
  8. Ανέστης (Λοκρός) 114
  9. Σταμούλης (Κένταυρος Λιβαδειάς) 104
  10. Φακίτσας (Σύλλας) 94
  11. Κουβλής Σ. (Τελεθριακός) 90
  12. Μπεζεντές (Κένταυρος Λιβαδειάς) 73
  13. Πιπέρας (Άρης Αμφίκλειας) 71
  14. Κουβλής Κ. (Τελεθριακός) 69
  15. Παντίσκας (Κένταυρος Λιβαδειάς) 62
  16. Γέρος Κ. (Απόλλων Λιβαδειάς) 56
  17. Ζωγράφος (Άρης Αμφίκλειας) 55
  18. Θεοδώρου (Τελεθριακός) 52
  19. Αγκόλλι (Σύλλας) 49
  20. Παππάς (Κένταυρος Λιβαδειάς) 47
  21. Φίκας (Κένταυρος Λιβαδειάς) 46
  22. Σαρίδης (Απόλλων Λιβαδειάς) 38
  23. Μυρογιάννης (Λοκρός) 36
  24. Γεραγγελής (Λοκρός) 35
  25. Κασσίκος (Τελεθριακός) 34

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Ανέστης (Λοκρός) 17
  2. Ξηρογιάννης (Λοκρός) 14
  3. Πιπέρας (Άρης Αμφίκλειας) 13
  4. Ζώγας (Τελεθριακός) 11
  5. Ψιλόπουλος (Κένταυρος Λιβαδειάς) 9
  6. Σαρίδης (Απόλλων Λιβαδειάς) 8
  7. Φακίτσας (Σύλλας) 8
  8. Τριάντης (Σύλλας) 7
  9. Ζότο (Λοκρός) 5
  10. Γέρος Η. (Απόλλων Λιβαδειάς) 5
  11. Πιπινής (Απόλλων Λιβαδειάς) 5
  12. Μπάτσος (Άρης Αμφίκλειας) 5
  13. Κασσίκος (Τελεθριακός) 5
  14. Παπαγεωργίου (Λοκρός) 4
  15. Μπεζεντές (Κένταυρος Λιβαδειάς) 4
  16. Παντίσκας (Κένταυρος Λιβαδειάς) 4
  17. Παππάς (Κένταυρος Λιβαδειάς) 4
  18. Μπέης (Άρης Αμφίκλειας) 4
  19. Χλωμίσιος (Άρης Αμφίκλειας) 4
  20. Γεραγγελής (Λοκρός) 3
  21. Γέρος Κ. (Απόλλων Λιβαδειάς) 3
  22. Πρένγκα (Σύλλας) 3
  23. Αγκόλλι (Σύλλας) 3

 

 

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (9η)

Αναγέννηση Λαμίας-Πρωτέας Λαμίας 68-66

Μπούκαλη-ΓΑΣ Άμφισσας 94-55

Έσπερος Λαμίας-Άτλας Καρπενησίου 20-0 α.α.

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (10η)

ΓΑΣ Άμφισσας-Αναγέννηση Λαμίας

Άτλας Καρπενησίου-Μπούκαλη 0-20 α.α.

Πρωτέας Λαμίας-Έσπερος Λαμίας

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Υ-Κ Ν-Η
1 Έσπερος Λαμίας 9 16 604-439 7-2
2 Μπούκαλη 9 16 592-495 7-2
3 Αναγ. Λαμίας 9 16 589-593 7-2
4 Πρωτέας Λαμίας 9 11 507-597 2-7
5 ΓΑΣ Άμφισσας 9 11 481-593 2-7
6 Άτλας Καρπ. 9 9 453-516 2-7
  • Ο Άτλας Καρπενησίου έχει δύο μηδενισμούς. 

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Λιαράκης (ΓΑΣ Άμφισσας) 243
  2. Χαρίλας (Έσπερος Λαμίας) 242
  3. Παπαγεωργίου Φ. (Μπούκαλη) 199
  4. Αγγελόπουλος (Αναγ. Λαμίας) 181
  5. Κεφαλληνάκης (Έσπερος Λαμίας) 174
  6. Κιαμούρης (Μπούκαλη) 136
  7. Κεφαλάς (Αναγ. Λαμίας) 108
  8. Ζιάκας (Πρωτέας Λαμίας) 107
  9. Κατσαούνος (Πρωτέας Λαμίας) 106
  10. Κουμπούρας (Αναγ. Λαμίας) 105
  11. Κοντογιώργος (Πρωτέας Λαμίας) 103
  12. Κοκοτίνης (Άτλας Καρπενησίου) 99
  13. Σταμούλης (Άτλας Καρπενησίου) 90
  14. Τσιγαρίδας (Άτλας Καρπενησίου) 86
  15. Αθανασόπουλος (Αναγ. Λαμίας) 77
  16. Κωνσταντίνου (ΓΑΣ Άμφισσας) 75
  17. Πιλάτος (Έσπερος Λαμίας) 73
  18. Παπαγεωργίου Ν. (Μπούκαλη) 70
  19. Γαλανός (Αναγ. Λαμίας) 61
  20. Παπαναγιώτου (Πρωτέας Λαμίας) 61
  21. Ανδρέου (Άτλας Καρπενησίου) 60
  22. Καμπάς (Μπούκαλη) 58
  23. Αγραφιώτης (Πρωτέας Λαμίας) 48
  24. Γεωργαλής (Άτλας Καρπενησίου) 45
  25. Αντωνόπουλος (Μπούκαλη) 43

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Παπαγεωργίου Φ. (Μπούκαλη) 22
  2. Λιαράκης (ΓΑΣ Άμφισσας) 18
  3. Χαρίλας (Έσπερος Λαμίας) 17
  4. Τσιγαρίδας (Άτλας Καρπενησίου) 14
  5. Αγγελόπουλος (Αναγ. Λαμίας) 12
  6. Πιλάτος (Έσπερος Λαμίας) 11
  7. Κοκοτίνης (Άτλας Καρπενησίου) 9
  8. Χαλεπλής (Έσπερος Λαμίας) 9
  9. Κατσαούνος (Πρωτέας Λαμίας) 9
  10. Παπαγεωργίου Ν. (Μπούκαλη) 8
  11. Σταμούλης (Άτλας Καρπενησίου) 8
  12. Κεφαλληνάκης (Έσπερος Λαμίας) 6
  13. Καμπάς (Μπούκαλη) 6
  14. Αθανασόπουλος (Αναγ. Λαμίας) 5
  15. Ζιάκας (Πρωτέας Λαμίας) 5
  16. Μήλιος (Πρωτέας Λαμίας) 4
  17. Παπαναγιώτου (Πρωτέας Λαμίας) 4
  18. Βελέντζας (ΓΑΣ Άμφισσας) 4
  19. Καραχρήστος (Έσπερος Λαμίας) 3
  20. Μαφούνης (Μπούκαλη) 3
  21. Κοντογιώργος (Πρωτέας Λαμίας) 2
  22. Μαδούρας (Πρωτέας Λαμίας) 2
  23. Σπανέας (Πρωτέας Λαμίας) 2
  24. Τριανταφυλλόπουλος (Άτλας Καρπενησίου) 2
  25. Γεωργαλής (Άτλας Καρπενησίου) 2
  26. Κοκολόγος Α. (ΓΑΣ Άμφισσας) 2
  27. Κωνσταντίνου (ΓΑΣ Άμφισσας) 2
  28. Κεφαλάς (Αναγ. Λαμίας) 2
  29. Καλαθάς (Αναγ. Λαμίας) 2

Πηγή: stereabasket.gr

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Μετά την απόδοση 20.08 (!) ο Νίκος Μποζιονέλος ποντάρει… μπασκετικά

koubanezos.gr

Πέρσι… σαν σήμερα (8/4/2019)

eviasports

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Βαθμολογία & σκόρερς (4η αγωνιστική)

Παναγιώτης Νικολάου