Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ Γ' ΕΠΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 10/12 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 11/12.

Α’ ΕΠΣΕ

Απόλλων Ερέτριας-Αρτάκη 0-6

Ταμυναϊκός-Κάρυστος 2-0

Ελλήσποντος-Μακρυκάπα 1-0

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Δόξα Προκοπίου-Πισσώνας 1-1

Ατρόμητος Βασιλικών-Ταξιάρχης 2-1

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ζάρακες-Σκύρος ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Όλυμπος Γυμνού-Μιαούλης Φύλλων 2-0

Καλοχώρι/Παντείχι-Προποντίδα 4-4

Άγιος Λουκάς-Μονόδρυ 1-2

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αθλόπολις-Ρομαϊκός 0-4

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Στύρα-Κριεζά 0-1

 

Κ16 ΕΠΣΕ

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ληλάντιο-Κονίστρες 5-0

 

Κ14 ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ιστιαία/Πανηλιακός-Ολυμπιακός Λίμνης 9-0

 

Κ12 ΕΠΣΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ακαδημία Ψαχνών-Κύζικος Αρτάκης ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Ακαδημία Αρτάκης-Τίγρεις ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ληλάντιο Β-Αθλόπολις 2-7

Αριστοτέλειος-Προποντίδα 8-0

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Λήλας Βασιλικού-Ακαδημία Ερέτριας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Ληλάντιο-Νεάπολη 9-3

ΠΕΜΠΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ατρόμητος Αλιβερίου-Άτλαντας Κύμης ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Άγιος Λουκάς-Αίολος ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12

Α’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

3 μ.μ.

Αβαντίδες-Λάρισα (γήπεδο ΕΠΣ Ευβοίας, Ζήσιος (Ανατολικής Αττικής)/Παντελίδου (Ανατολικής Αττικής)-Καρανδινάκη (Ανατολικής Αττικής), παρατηρητής: Βρακάς (Εύβοιας))

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

3 μ.μ.

Νηρηίδες Φθίας-Αστέρας Χαλκίδας (γήπεδο Μ. Βρύσης, Καραπλής (Φωκίδας)/Σμαραγδής (Φωκίδας)-Καραγιάννη (Φωκίδας))

Ταμυναϊκός-Λαμία (γήπεδο Γυμνού, Κάρνης (Αθηνών)/Γιαννιώτη (Αθηνών)-Λώνη (Αθηνών))

ΠΓΑΟ Χαλκίδας-Απολλωνίδες Ερέτριας (γήπεδο ΕΠΣ Ευβοίας) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

12 μ.μ.

Λευκίμμη-ΑΟ Χαλκίς (γήπεδο Δημοτικό Λευκίμμης Κέρκυρας, Μαγγιώρος (Ηπείρου)/Τσάντας (Ηπείρου)-Κέφης (Πρέβεζας-Λευκάδας), παρατηρητής: Καλφόγλου (Θεσπρωτίας))

 

Α’ ΕΠΣΕ

3 μ.μ.

Μαντούδι-Αλάτσατα (γήπεδο Μαντουδίου, Σιαπλαούρας/Πριόνας-Δούκας)

Αυλωνάρι-Σταυρός (γήπεδο Αυλωναρίου, Ντούρας/Σπανός-Πέττας)

Δροσιά-Νηλέας Νεοχωρίου (γήπεδο Δροσιάς, Δανιηλίδης/Πασχαλίδης-Αντωνίου Χ.)

Αιδηψός-Ηρακλής Ψαχνών (γήπεδο Αιδηψού, Βελέντζας/Δάλλας-Λιαγκάκης)

Λουκίσια-Αμαρυνθιακός (γήπεδο Λουκισίων, Τουλούμης/Ρουμπής-Δελχάς)

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Ιστιαία-Καστέλλα 3-0 α.α.

Ερμής Πηλίου-ΑΕ Χαλκίδας (γήπεδο Πηλίου, Παπακυριάκος/Ρούσσης-Γιδάρη)

Καθενοί-Παντριαδικός (γήπεδο Πάλιουρα, Χουλιάρας/Ιωάννου-Καμπούρης Α.)

Κήρινθος-ΠΑΟ Πολιτικών (γήπεδο Κηρίνθου, Κασομούλης/Αντωνίου Γ.-Αντωνίου Κ.)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Δύστος-Ερμήλιος (γήπεδο Δύστου, Κούκουρα/Νέγρης-Ντόβολης Ι.)

Κεραυνός Χαλκίδας-Μαρμάρι (γήπεδο Πάρκο Λαού, Γκάτσος/Γεωργαράς-Καραδήμος)

Αυλίδα-Λήλας Βασιλικού 0-3 α.α.

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Αγδίνες-Ολυμπιακός Λίμνης (γήπεδο Γουβών, Δουκάς/Πριόνας-Σιαπλαούρας)

Πανηλιακός-Ευβοϊκός Γουβών (γήπεδο Ιστιαία, Κασομούλης/Αντωνίου Γ.-Αντωνίου Κ.)

ΠΑΟ Λιχάς-Ακράτητος Κεχριών (γήπεδο Αιδηψού, Δάλλας/Βελέντζας-Λιαγκάκης)

ΑΕΚ Νέου Πύργου-ΟΠΑ Αιδηψού 0-3 α.α.

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Μέσσαπος-Θύελλα Κοντοδεσπότιου 0-3 α.α.

Έραπος-Πάλιουρας (γήπεδο Βούρκου, Χουλιαράς/Ιωάννου-Καμπούρης Α.)

Ακαδημία Ψαχνών-Κύζικος Αρτάκης (γήπεδο Μακρυκάπας, Κοντογιαννίδης/Κοτταρά-Σταμούλης)

3 μ.μ.

Άγιοι Ανάργυροι-Μεσσοποταμία (γήπεδο Τσαλίκη-Παπίλα, Πόγκας/Κοτταρά-Μπούρικας)

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

ΑΕΚ Χαλκίδας-Απόλλων Παραλίας (γήπεδο Πάρκο Λαού, Αντωνίου Χ./Δανιηλίδης-Γαβάθογλου)

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Ολυμπιακός Χαλκίδας (γήπεδο Αγίου Νικολάου, Μπούρικας/Νικολάου Σ.-Ντόβολης Ε.)

3 μ.μ.

Αφράτι-Ανάποδος (γήπεδο Αφρατίου, Τσάκος/Ντόβολης Ε.-Γαβάθογλου)

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Κύμη-Κονίστρες (γήπεδο Μονοδρίου, Σπανός/Ντούρας-Πέττας)

Αιγέας Πετριών-Άρτεμις Αγίου Γεωργίου (γήπεδο Κριεζών, Κούκουρα/Νέγρης-Ντόβολης Ι.)

 

Κ16 ΕΠΣΕ

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Ακαδημία/Απόλλων Ερέτριας-Κάρυστος (γήπεδο Ερέτριας, Κοντογιαννίδης/Δασκαλόπουλος-Τσόπας)

 

Κ14 ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

10.30 π.μ.

Ταξιάρχης-ΟΠΑ Αιδηψού (γήπεδο Νέου Πύργου, Παυλάτος)

 

Κ12 ΕΠΣΕ

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

10 π.μ.

Ακαδημία Ψαχνών Β-Ερμήλιος ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Ο Καρλέτο, ο Χάμες και η… άμυνα της πλάκας

koubanezos.gr

ΕΠΣΕ: Ανακοίνωση για την επανέκδοση/αντικατάσταση των δελτίων

Κώστας Λαγός

Photo album απ’ το Προποντίδα-ΑΕ Χαλκίδας

Κώστας Λαγός