EVIASPORTS Γ' ΕΠΣΕ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Γ’ ΕΠΣΕ: Πρόγραμμα & διαιτητές (10-11/12)

Συνεχίζεται το Σαββατοκύριακο 10-11/12 το πρωτάθλημα της Γ’ ΕΠΣΕ, με τη διεξαγωγή αγώνων και στους τέσσερις ομίλους.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)

Κυριακή 11/12-11 π.μ.

Αγδίνες-Ολυμπιακός Λίμνης (γήπεδο Γουβών, Δουκάς/Πριόνας-Σιαπλαούρας)

Πανηλιακός-Ευβοϊκός Γουβών (γήπεδο Ιστιαία, Κασομούλης/Αντωνίου Γ.-Αντωνίου Κ.)

ΠΑΟ Λιχάς-Ακράτητος Κεχριών (γήπεδο Αιδηψού, Δάλλας/Βελέντζας-Λιαγκάκης)

ΑΕΚ Νέου Πύργου-ΟΠΑ Αιδηψού 0-3 α.α.

 

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

Κυριακή 11/12

11 π.μ.

Μέσσαπος-Θύελλα Κοντοδεσπότιου 0-3 α.α.

Έραπος-Πάλιουρας (γήπεδο Βούρκου, Χουλιαράς/Ιωάννου-Καμπούρης Α.)

Ακαδημία Ψαχνών-Κύζικος Αρτάκης (γήπεδο Μακρυκάπας, Κοντογιαννίδης/Κοτταρά-Σταμούλης)

3 μ.μ.

Άγιοι Ανάργυροι-Μεσσοποταμία (γήπεδο Τσαλίκη-Παπίλα, Πόγκας/Κοτταρά-Μπούρικας)

 

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

Σάββατο 10/12-3 μ.μ.

Αθλόπολις-Ρομαϊκός (γήπεδο Πάρκο Λαού, Βελέντζας/Μπούρικας-Καρβελάς)

Κυριακή 11/12

11 π.μ.

ΑΕΚ Χαλκίδας-Απόλλων Παραλίας (γήπεδο Πάρκο Λαού, Αντωνίου Χ./Δανιηλίδης-Γαβάθογλου)

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Ολυμπιακός Χαλκίδας (γήπεδο Αγίου Νικολάου, Μπούρικας/Νικολάου Σ.-Ντόβολης Ε.)

3 μ.μ.

Αφράτι-Ανάποδος (γήπεδο Αφρατίου, Τσάκος/Ντόβολης Ε.-Γαβάθογλου)

 

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)

Σάββατο 10/12-3 μ.μ.

Στύρα/Κριεζά (γήπεδο Στύρων, Σιαπλαούρας/Ακριώτης-Νικολάου Σ.)

Κυριακή 11/12-11 π.μ.

Κύμη-Κονίστρες (γήπεδο Μονοδρίου, Σπανός/Ντούρας-Πέττας)

Αιγέας Πετριών-Άρτεμις Αγίου Γεωργίου (γήπεδο Κριεζών, Κούκουρα/Νέγρης-Ντόβολης Ι.)

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Αμαρυνθιακός: ‘Οικογενειακό’ διπλό! (photos)

Κώστας Λαγός

Ταμυναϊκός (γυναίκες): Φιλικό με Αστέρα Χαλκίδας

eviasports

Τα… απόνερα του ντέρμπι ΑΕΚ – Ολυμπιακού, από τον Μπάγεβιτς στον… Δημητρόπουλο

koubanezos.gr