Α' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (10-15/12)

Η ΚΕΔ/ΕΣΚΑΣΕ προχώρησε στον ορισμό διαιτησίας για τους αγώνες των προσεχών ημερών και απομένει να φανεί αν θα έχουμε τελικά αγωνιστική δράση λόγω της επικείμενης αποχής των κριτών από τα πρωταθλήματα.

Δείτε παρακάτω το πρόγραμμα των αγώνων και τον ορισμό διαιτησίας:

ΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ 

17:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Τελεθριακός (Διαιτητές ΕΣΚΑ)

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-ΧΒΑ (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Κένταυρος Λιβαδειάς (Ντάνος-Πατάγιας)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Σπυρόπουλος-Αρτσίτας)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Κάδμος (Τσάλας Γ.-Χατζής)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-ΑΓΕ Χαλκίδας (Χαϊνά-Γερονικολός)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:30 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Γ.Σ. Αυλίδας (Μασλατζίδης-Αποστόλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Αστέρας Αλιβερίου 20-0 α.α.

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Κάδμος ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ 

19:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Μυτιληνάκης-Λαζόπουλος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Λοκρός (Ντάνος-Κόλα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Απόλλων Λιβαδειάς (Πατάγιας-Πανουργιά)

14:30 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.) (Ραμιώτης)

13:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-ΓΑΣ Άμφισσας (Χουσιάδας)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Έσπερος Λαμίας (Γκαράς)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 11 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Ορχομενός (Χατζής-Μυτιληνάκης)

19:30 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-Κονίστρες (Παντελίδης Κυρ.-Γιαπλές)

19:30 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Αλίαρτος (Σπυρόπουλος-Μασλατζίδης)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Αντικύρων Μεδεών-Μαλεσίνα (Καραμπιτσάκος-Κατσέλη)

19:30 Κλειστό Λαμίας Αναγ. Λαμίας-Μπούκαλη (Ζαφείρη-Χουσιάδας)

20:30 Κλειστό Μώλου Μώλος-ΑΠΣ Λαμίας (Κοτσιμπός-Ζάχος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Κάδμος (Τσάλας Ι.-Γκογκορώσης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Κένταυρος Λιβαδειάς (Γερονικολός-Βιορές)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού (Αρτσίτας-Νεστορίδης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Γ.Σ. Στύρων (Αποστόλου Δημ.-Αποστόλου Αντ.)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΧΒΑ (Χατζής-Μυτιληνάκης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΑΓΕ Χαλκίδας (Μασλατζίδης)

17:30 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Άρης Θήβας (Αρτσίτας-Παντελίδης Αντ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Σύλλας (Γερονικολός-Κόλα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Γ.Σ. Ιτέας (Ραμιώτης-Πανουργιά)

 

ΠΕΜΠΤΗ 15 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

Πηγή: stereabasket.gr

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): ΑΕΝ Αρτάκης-Πρωτέας Σχηματαρίου 77-48

Παναγιώτης Νικολάου

Πέρσι… σαν σήμερα (24/7/2019)

eviasports

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ: Αστοχία και… κακή διαιτησία! (Αργοναύτης Ραφ.-ΧΒΑ 70-65)

Παναγιώτης Νικολάου