Α' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (7-15/12)

Με αγωνιστική δράση σε Α’ και Β’ κατηγορία, αλλά και στα πρωταθλήματα υποδομής συνεχίζονται οι τοπικές διοργανώσεις, με την προϋπόθεση ασφαλώς ότι θα βρεθεί λύση με την αποχή των κριτών και θα διεξαχθούν κανονικά οι αγώνες.

Η ΕΣΚΑΣΕ πάντως, όρισε ως όφειλε τους αγώνες των επόμενων ημερών που είναι οι εξής:

ΤΕΤΑΡΤΗ 7 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

21:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΓΕ Χαλκίδας

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ 

17:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Τελεθριακός

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-ΧΒΑ

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Κένταυρος Λιβαδειάς

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Κάδμος

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-ΑΓΕ Χαλκίδας

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:30 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Γ.Σ. Αυλίδας

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Αστέρας Αλιβερίου 20-0 α.α.

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Κάδμος ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ 

19:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Α.Ε.Ν. Αρτάκης

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Λοκρός

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Απόλλων Λιβαδειάς

14:30 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)

13:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-ΓΑΣ Άμφισσας

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Έσπερος Λαμίας

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 11 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Ορχομενός

19:30 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-Κονίστρες

19:30 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Αλίαρτος

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Αντικύρων Μεδεών-Μαλεσίνα

19:30 Κλειστό Λαμίας Αναγ. Λαμίας-Μπούκαλη

20:30 Κλειστό Μώλου Μώλος-ΑΠΣ Λαμίας

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Κάδμος

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Κένταυρος Λιβαδειάς

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Γ.Σ. Στύρων

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΧΒΑ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΑΓΕ Χαλκίδας

17:30 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Άρης Θήβας

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Σύλλας

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Γ.Σ. Ιτέας

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 12 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Κάδμος

 

ΠΕΜΠΤΗ 15 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

Πηγή: stereabasket.gr

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΕΣΚΑΣΕ: Με 4 ομάδες το πρωτάθλημα γυναικών!

Παναγιώτης Νικολάου

Οι ακαδημίες του Αλέξανδρου Αρτάκης στο ‘παλατάκι’ του ΠΑΟΚ!

Παναγιώτης Νικολάου

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: ΧΒΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 100-59

Παναγιώτης Νικολάου