ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ

ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ: Βαθμολογίες & σκόρερς (9η αγωνιστική)

Το πρωτάθλημα εφήβων συνεχίστηκε το Σαββατοκύριακο 3-4 Δεκεμβρίου με τα παιχνίδια της 9ης αγωνιστικής, με αναμετρήσεις σε όλους τους ομίλους.

Δείτε παρακάτω αποτελέσματαβαθμολογίες και σκόρερς από τις αναμετρήσεις της 9ης αγωνιστικής:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (9η Αγωνιστική)

Αστέρας Αλιβερίου-Γ.Σ. Στύρων 53-54

Α.Σ. Καρυστίας-Αίας Αλιβερίου (εξ. αναβ.) 70-44

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (10η-18/12)

Α.Σ. Καρυστίας-Αστέρας Αλιβερίου

Ρεπό: Γ.Σ. Στύρων & Αίας Αλιβερίου

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Υ-Κ Ν-Η
1 Αστέρας Αλιβερίου 5 9 357-269 4-1
2 Γ.Σ. Στύρων 6 9 367-341 3-3
3 Α.Σ. Καρυστίας 5 8 329-303 3-2
4 Αίας Αλιβερίου 6 7 315-455 1-5
5 Κονίστρες

*Οι Κονίστρες έχουν αποχωρήσει από το πρωτάθλημα. 

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Χουλιαράς (Γ.Σ. Στύρων) 185
  2. Μακρής (Α.Σ. Καρυστίας) 113
  3. Βογιατζής (Αστέρας Αλιβερίου) 110
  4. Μοιρώτσος (Αίας Αλιβερίου) 101
  5. Καπόλας (Α.Σ. Καρυστίας) 91
  6. Σεφερλής (Αστέρας Αλιβερίου) 60
  7. Βασιλείου (Αστέρας Αλιβερίου) 58
  8. Παπακωνσταντίνου (Αστέρας Αλιβερίου) 53
  9. Σαμαράς (Αίας Αλιβερίου) 50
  10. Τσούλης (Γ.Σ. Στύρων) 46
  11. Τσάλας (Αίας Αλιβερίου) 46
  12. Μπάνος (Αστέρας Αλιβερίου) 41
  13. Φεϊζάϊ (Γ.Σ. Στύρων) 38
  14. Κοκοκύρης (Α.Σ. Καρυστίας) 38
  15. Ρουμελιώτης (Αίας Αλιβερίου) 36
  16. Καρακάσης (Γ.Σ. Στύρων) 28

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Χουλιαράς (Γ.Σ. Στύρων) 20
  2. Μακρής (Α.Σ. Καρυστίας) 14
  3. Καπόλας (Α.Σ. Καρυστίας) 10
  4. Κοκοκύρης (Α.Σ. Καρυστίας) 8
  5. Μπάνος (Αστέρας Αλιβερίου) 8
  6. Λυκούδης (Γ.Σ. Στύρων) 7
  7. Τσούλης (Γ.Σ. Στύρων) 7
  8. Μοιρώτσος (Αίας Αλιβερίου) 6
  9. Βογιατζής (Αστέρας Αλιβερίου) 6
  10. Παπακωνσταντίνου (Αστέρας Αλιβερίου) 5
  11. Καρακάσης (Γ.Σ. Στύρων) 4
  12. Σαμαράς (Αίας Αλιβερίου) 3

 

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (9η αγωνιστική)

Απόλλων Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης 42-48

ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού 74-51

ΧΒΑ-ΑΓΕ Χαλκίδας 31-107

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (10η-18/12)

ΓΑΣ Βασιλικού-Απόλλων Χαλκίδας

ΑΓΕ Χαλκίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΧΒΑ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Υ-Κ Ν-Η
1 ΑΕΕΠ Χαλκίδας 8 16 609-341 8-0
2 ΑΓΕ Χαλκίδας 8 15 692-347 7-1
3 ΓΑΣ Βασιλικού 8 13 482-454 5-3
4 Α.Ε.Ν. Αρτάκης 8 11 387-508 3-5
5 Απόλλων Χαλκίδας 9 11 471-614 2-7
6 ΧΒΑ 9 9 314-681 0-9

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 191
  2. Λιαλιάρης (ΓΑΣ Βασιλικού) 138
  3. Ρουμπής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 133
  4. Σταματίου (Απόλλων Χαλκίδας) 122
  5. Γκαβρίλοβιτς (ΑΓΕ Χαλκίδας) 119
  6. Στεφάνου (Απόλλων Χαλκίδας) 115
  7. Λειβαδίτης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 113
  8. Δάγκουλας Γ. (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 109
  9. Κούτρας Π. (ΑΓΕ Χαλκίδας) 96
  10. Κούτρας Ρ. (ΑΓΕ Χαλκίδας) 84
  11. Δάγκουλας Κ. (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 77
  12. Κοφίτσας (ΑΓΕ Χαλκίδας) 75
  13. Κατσίκι (ΧΒΑ) 70
  14. Πρίφτι (ΓΑΣ Βασιλικού) 69
  15. Αποστόλου (ΧΒΑ) 67
  16. Μέγγουλας (ΓΑΣ Βασιλικού) 67
  17. Στεφανίδης (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 63
  18. Σβώλος (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 59
  19. Μερδίτης (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 54
  20. Κουσερής (ΓΑΣ Βασιλικού) 53
  21. Καρκαλής (ΑΓΕ Χαλκίδας) 52
  22. Γκριτζιάς (ΧΒΑ) 51
  23. Αφένδρας (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 49
  24. Μίσχος (ΑΓΕ Χαλκίδας) 43
  25. Καπετάνιος (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 40

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 18
  2. Στεφάνου (Απόλλων Χαλκίδας) 18
  3. Λειβαδίτης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 15
  4. Γκαβρίλοβιτς (ΑΓΕ Χαλκίδας) 11
  5. Λιαλιάρης (ΓΑΣ Βασιλικού) 11
  6. Καπετάνιος (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 9
  7. Στεφανίδης (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 9
  8. Ρουμπής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 8
  9. Κατσίκι (ΧΒΑ) 8
  10. Κουσερής (ΓΑΣ Βασιλικού) 7
  11. Σβώλος (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 6
  12. Γιαννουρής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 6
  13. Καρκαλής (ΑΓΕ Χαλκίδας) 6
  14. Κούτρας Π. (ΑΓΕ Χαλκίδας) 6
  15. Δάγκουλας Γ. (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 6
  16. Μυτάλας (ΧΒΑ) 5
  17. Ζαχαριάδης (Απόλλων Χαλκίδας) 5
  18. Σταματίου (Απόλλων Χαλκίδας) 5
  19. Καπετάνιος (ΓΑΣ Βασιλικού) 3
  20. Μέγγουλας (ΓΑΣ Βασιλικού) 3
  21. Νερούτσος (ΓΑΣ Βασιλικού) 3
  22. Πόνε (ΧΒΑ) 3
  23. Μίσχος (ΑΓΕ Χαλκίδας) 3
  24. Τζίνης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 3
  25. Μερδίτης (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 3
  26. Τσάλας (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 3
  27. Κουταλιανός (Απόλλων Χαλκίδας) 3
  28. Δάγκουλας Κ. (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 3
  29. Χαραλαμπίδης (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 3

 

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (9η)

Πρωτέας Σχηματαρίου-Αλίαρτος αναβλήθηκε

Άρης Θήβας-Αίαντας Αυλίδας 74-60

Κάδμος-Ερμής Σχηματαρίου 91-54

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (10η-18/12)

Αίαντας Αυλίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου

Ερμής Σχηματαρίου-Άρης Θήβας

Αλίαρτος-Κάδμος

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Υ-Κ Ν-Η
1 Κάδμος 8 15 589-448 7-1
2 Αλίαρτος 8 15 607-411 7-1
3 Πρωτέας Σχημ. 7 13 552-371 6-1
4 Αίαντας Αυλίδας 9 12 542-591 3-6
5 Άρης Θήβας 9 11 538-609 2-7
6 Ερμής Σχημ. 9 9 402-804 0-9

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Χαντζής (Πρωτέας Σχηματαρίου) 221
  2. Βόγγελης (Ερμής Σχηματαρίου) 203
  3. Κουμαρτζάκης (Αίαντας Αυλίδας) 186
  4. Χατζηστάμου (Αίαντας Αυλίδας) 172
  5. Θεοδώρου (Κάδμος) 154
  6. Χαλάτσης (Πρωτέας Σχηματαρίου) 147
  7. Τζανόπουλος Τ. (Αλίαρτος) 146
  8. Μπόκος (Άρης Θήβας) 132
  9. Σκούμας (Κάδμος) 126
  10. Μπόγρης (Κάδμος) 110
  11. Αρβανίτης (Αλίαρτος) 101
  12. Τζαβαρίνης (Αλίαρτος) 100
  13. Λαλιώτης (Άρης Θήβας) 91
  14. Χατζηϊωάννου (Αίαντας Αυλίδας) 83
  15. Αναστασίου Δ. (Κάδμος) 82
  16. Αντωνίου (Αλίαρτος) 77
  17. Κατσιμίχας (Αλίαρτος) 74
  18. Βλαχογιάννης (Ερμής Σχηματαρίου) 68
  19. Μαργαρίτης (Αρης Θήβας) 60
  20. Κουτρουλάρας (Άρης Θήβας) 52
  21. Μπέτα (Πρωτέας Σχηματαρίου) 51
  22. Τζανόπουλος Ε. (Αλίαρτος) 50
  23. Παπαευθυμίου (Άρης Θηβας) 48
  24. Τσιούνης (Ερμής Σχηματαρίου) 48
  25. Λώλος (Κάδμος) 47

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Κουμαρτζάκης (Αίαντας Αυλίδας) 23
  2. Θεοδώρου (Κάδμος) 20
  3. Βόγγελης (Ερμής Σχηματαρίου) 18
  4. Μπόγρης (Κάδμος) 17
  5. Χαντζής (Πρωτέας Σχηματαρίου) 16
  6. Χατζηϊωάννου (Αίαντας Αυλίδας) 15
  7. Τζανόπουλος Ε. (Αλίαρτος) 11
  8. Αναστασίου Δ. (Κάδμος) 10
  9. Κατσιμίχας (Αλίαρτος) 9
  10. Χαλάτσης (Πρωτέας Σχηματαρίου) 8
  11. Σκούμας (Κάδμος) 6
  12. Κουτρουλάρας (Άρης Θήβας) 5
  13. Αρβανίτης (Αλίαρτος) 5
  14. Μαργαρίτης (Άρης Θήβας) 5
  15. Τζανόπουλος Τ. (Αλίαρτος) 4
  16. Θανάσαινας (Κάδμος) 3
  17. Τζαβαρίνης (Αλίαρτος) 3
  18. Αργυρός (Αίαντας Αυλίδας) 3
  19. Κουκουσούλας (Ερμής Σχηματαρίου) 3
  20. Βλαχογιάννης (Ερμής Σχηματαρίου) 3
  21. Κόλλιας (Κάδμος) 2
  22. Αρβανίτης (Κάδμος) 2
  23. Κατσιμήτρος (Πρωτέας Σχηματαρίου) 2
  24. Ντανάσης (Πρωτέας Σχηματαρίου) 2
  25. Αντωνίου (Αλίαρτος) 2
  26. Ματθαίος (Άρης Θήβας) 2
  27. Σούτας (Άρης Θήβας) 2
  28. Τσιούνης (Ερμής Σχηματαρίου) 2

 

 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (9η)

Κένταυρος Λιβαδειάς-Τελεθριακός 65-49

Λοκρός-Σύλλας 75-33

Άρης Αμφίκλειας-Απόλλων Λιβαδειάς αναβλήθηκε

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (10η-17 & 18/12)

Σύλλας-Κένταυρος Λιβαδειάς

Απόλλων Λιβαδειάς-Λοκρός

Τελεθριακός-Άρης Αμφίκλειας

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Υ-Κ Ν-Η
1 Λοκρός 9 17 587-418 8-1
2 Κένταυρος Λιβ. 8 15 532-391 7-1
3 Απόλλων Λιβ. 7 12 453-339 5-2
4 Τελεθριακός 9 11 439-500 2-7
5 Σύλλας 9 11 332-523 2-7
6 Άρης Αμφίκλειας 8 9 342-510 1-7

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Ξηρογιάννης (Λοκρός) 161
  2. Μπάτσος (Άρης Αμφίκλειας) 150
  3. Ζώγας (Τελεθριακός) 144
  4. Ζότο (Λοκρός) 142
  5. Ψιλόπουλος (Κένταυρος Λιβαδειάς) 120
  6. Ανέστης (Λοκρός) 114
  7. Τσώνης (Απόλλων Λιβαδειάς) 109
  8. Πιπινής (Απόλλων Λιβαδειάς) 100
  9. Φακίτσας (Σύλλας) 94
  10. Σταμούλης (Κένταυρος Λιβαδειάς) 94
  11. Κουβλής Σ. (Τελεθριακός) 90
  12. Πιπέρας (Άρης Αμφίκλειας) 70
  13. Μπεζεντές (Κένταυρος Λιβαδειάς) 69
  14. Κουβλής Κ. (Τελεθριακός) 69
  15. Γέρος Κ. (Απόλλων Λιβαδειάς) 56
  16. Παντίσκας (Κένταυρος Λιβαδειάς) 55
  17. Θεοδώρου (Τελεθριακός) 52
  18. Αγκόλλι (Σύλλας) 49
  19. Φίκας (Κένταυρος Λιβαδειάς) 44
  20. Παππάς (Κένταυρος Λιβαδειάς) 41
  21. Ζωγράφος (Άρης Αμφίκλειας) 40
  22. Μυρογιάννης (Λοκρός) 36
  23. Γεραγγελής (Λοκρός) 35
  24. Κασσίκος (Τελεθριακός) 34
  25. Σαρίδης (Απόλλων Λιβαδειάς) 27
  26. Σαββόπουλος (Σύλλας) 27

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Ανέστης (Λοκρός) 17
  2. Ξηρογιάννης (Λοκρός) 14
  3. Πιπέρας (Άρης Αμφίκλειας) 13
  4. Ζώγας (Τελεθριακός) 11
  5. Φακίτσας (Σύλλας) 8
  6. Τριάντης (Σύλλας) 7
  7. Ψιλόπουλος (Κένταυρος Λιβαδειάς) 6
  8. Ζότο (Λοκρός) 5
  9. Σαρίδης (Απόλλων Λιβαδειάς) 5
  10. Γέρος Η. (Απόλλων Λιβαδειάς) 5
  11. Μπάτσος (Άρης Αμφίκλειας) 5
  12. Κασσίκος (Τελεθριακός) 5
  13. Παπαγεωργίου (Λοκρός) 4
  14. Μπεζεντές (Κένταυρος Λιβαδειάς) 4
  15. Παντίσκας (Κένταυρος Λιβαδειάς) 4
  16. Πιπινής (Απόλλων Λιβαδειάς) 4
  17. Μπέης (Άρης Αμφίκλειας) 4
  18. Χλωμίσιος (Άρης Αμφίκλειας) 4
  19. Γεραγγελής (Λοκρός) 3
  20. Παππάς (Κένταυρος Λιβαδειάς) 3
  21. Γέρος Κ. (Απόλλων Λιβαδειάς) 3
  22. Πρένγκα (Σύλλας) 3
  23. Αγκόλλι (Σύλλας) 3
  24. Παπαθανασίου (Κένταυρος Λιβαδειάς) 2
  25. Μαρκάκης (Λοκρός) 2
  26. Κεράστας (Απόλλων Λιβαδειάς) 2
  27. Σκοτίδας (Απόλλων Λιβαδειάς) 2
  28. Σιλιβίστρας (Κένταυρος Λιβαδειάς) 2
  29. Σαββόπουλος (Σύλλας) 2
  30. Κέφος (Άρης Αμφίκλειας) 2

 

 

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (9η)

Αναγέννηση Λαμίας-Πρωτέας Λαμίας 68-66

Μπούκαλη-ΓΑΣ Άμφισσας 94-55

Έσπερος Λαμίας-Άτλας Καρπενησίου 20-0 α.α.

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (10η-17 & 18/12)

ΓΑΣ Άμφισσας-Αναγέννηση Λαμίας

Άτλας Καρπενησίου-Μπούκαλη

Πρωτέας Λαμίας-Έσπερος Λαμίας

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Υ-Κ Ν-Η
1 Έσπερος Λαμίας 9 16 604-439 7-2
2 Μπούκαλη 9 16 592-495 7-2
3 Αναγ. Λαμίας 9 16 589-593 7-2
4 Πρωτέας Λαμίας 9 11 507-597 2-7
5 ΓΑΣ Άμφισσας 9 11 481-593 2-7
6 Άτλας Καρπ. 9 9 453-516 2-7
  • Ο Άτλας Καρπενησίου έχει δύο μηδενισμούς. 

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Λιαράκης (ΓΑΣ Άμφισσας) 243
  2. Χαρίλας (Έσπερος Λαμίας) 242
  3. Παπαγεωργίου Φ. (Μπούκαλη) 199
  4. Αγγελόπουλος (Αναγ. Λαμίας) 181
  5. Κεφαλληνάκης (Έσπερος Λαμίας) 174
  6. Κιαμούρης (Μπούκαλη) 136
  7. Κεφαλάς (Αναγ. Λαμίας) 108
  8. Κατσαούνος (Πρωτέας Λαμίας) 106
  9. Κουμπούρας (Αναγ. Λαμίας) 105
  10. Κοκοτίνης (Άτλας Καρπενησίου) 93
  11. Ζιάκας (Πρωτέας Λαμίας) 92
  12. Αθανασόπουλος (Αναγ. Λαμίας) 77
  13. Κοντογιώργος (Πρωτέας Λαμίας) 77
  14. Κωνσταντίνου (ΓΑΣ Άμφισσας) 75
  15. Τσιγαρίδας (Άτλας Καρπενησίου) 74
  16. Πιλάτος (Έσπερος Λαμίας) 73
  17. Σταμούλης (Άτλας Καρπενησίου) 70
  18. Παπαγεωργίου Ν. (Μπούκαλη) 70
  19. Γαλανός (Αναγ. Λαμίας) 61
  20. Παπαναγιώτου (Πρωτέας Λαμίας) 61
  21. Καμπάς (Μπούκαλη) 58
  22. Ανδρέου (Άτλας Καρπενησίου) 50
  23. Αγραφιώτης (Πρωτέας Λαμίας) 44
  24. Αντωνόπουλος (Μπούκαλη) 43
  25. Χαλεπλής (Έσπερος Λαμίας) 38

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Παπαγεωργίου Φ. (Μπούκαλη) 22
  2. Λιαράκης (ΓΑΣ Άμφισσας) 18
  3. Χαρίλας (Έσπερος Λαμίας) 17
  4. Αγγελόπουλος (Αναγ. Λαμίας) 12
  5. Τσιγαρίδας (Άτλας Καρπενησίου) 12
  6. Πιλάτος (Έσπερος Λαμίας) 11
  7. Κοκοτίνης (Άτλας Καρπενησίου) 9
  8. Χαλεπλής (Έσπερος Λαμίας) 9
  9. Κατσαούνος (Πρωτέας Λαμίας) 9
  10. Παπαγεωργίου Ν. (Μπούκαλη) 8
  11. Σταμούλης (Άτλας Καρπενησίου) 7
  12. Κεφαλληνάκης (Έσπερος Λαμίας) 6
  13. Καμπάς (Μπούκαλη) 6
  14. Αθανασόπουλος (Αναγ. Λαμίας) 5
  15. Μήλιος (Πρωτέας Λαμίας) 4
  16. Ζιάκας (Πρωτέας Λαμίας) 4
  17. Παπαναγιώτου (Πρωτέας Λαμίας) 4
  18. Βελέντζας (ΓΑΣ Άμφισσας) 4
  19. Καραχρήστος (Έσπερος Λαμίας) 3
  20. Μαφούνης (Μπούκαλη) 3
  21. Κοντογιώργος (Πρωτέας Λαμίας) 2
  22. Μαδούρας (Πρωτέας Λαμίας) 2
  23. Σπανέας (Πρωτέας Λαμίας) 2
  24. Τριανταφυλλόπουλος (Άτλας Καρπενησίου) 2
  25. Κοκολόγος Α. (ΓΑΣ Άμφισσας) 2
  26. Κωνσταντίνου (ΓΑΣ Άμφισσας) 2
  27. Κεφαλάς (Αναγ. Λαμίας) 2
  28. Καλαθάς (Αναγ. Λαμίας) 2

Πηγή: stereabasket.gr

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΕΟΚ: Αναστολή των Εθνικών πρωταθλημάτων

Κώστας Λαγός

Έσπασε η συμφωνία της Γ’ Εθνικής! Ξεχωριστές οι προτάσεις στην ΕΟΚ!

Παναγιώτης Νικολάου

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Αστέρας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας 38-55

Παναγιώτης Νικολάου