Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ Γ' ΕΠΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 3/12 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 4/12.

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣΕ (Β’ ΦΑΣΗ)

Ερμήλιος-Καλοχώρι/Παντείχι 2-1

 

Α’ ΕΠΣΕ

Απόλλων Ερέτριας-Ταμυναϊκός 1-4

Νηλέας Νεοχωρίου-Αμαρυνθιακός 0-4

Ηρακλής Ψαχνών-Λουκίσια ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αρτεμησιακός-Ατρόμητος Βασιλικών 0-1

ΑΕ Χαλκίδας-Καθενοί 0-1

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Όλυμπος Γυμνού-Δύστος 1-0

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κονίστρες-Κριεζά 1-2

 

Κ14 ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ταξιάρχης-ΟΠΑ Αιδηψού ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Μαντούδι/Ερμής Πηλίου-Ιστιαία/Πανηλιακός 0-5

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ερμήλιος-Ακαδημία Ψαχνών ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Αθλόπολις-Κύζικος Αρτάκης1-3

ΑΕΚ Χαλκίδας/Κάνηθος-Προποντίδα 2-0

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αθλόπολις Β-Ακαδημία Ερέτριας 0-5

Λήλας Βασιλικού-Ληλάντιο 0-3

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Όλυμπος Γυμνού-Αίολος 9-2

Άγιος Λουκάς-Ατρόμητος Αλιβερίου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Κάρυστος-Άτλαντας Κύμης ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 4/12

Α’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

1 μ.μ.

Τρίκαλα-Αβαντίδες (γήπεδο Δημοτικό Τρικάλων, Μαργιόλας (Καρδίτσας)/Γιοβάνης (Καρδίτσας)-Καλογριανίτης (Καρδίτσας), παρατηρητής: Κόκκαλης (Τρικάλων))

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

3 π.μ.

ΑΟ Χαλκίς-Ναυπακτιακός Αστέρας (γήπεδο Δημοτικό Χαλκίδας, Μαράνος (ΑΘηνών)/Καμπιώτης (Αθηνών)-Καραγεώργος (Αθηνών), παρατηρητής: Λιανός (Βοιωτίας))

 

Α’ ΕΠΣΕ

3 μ.μ.

Αρτάκη-Μαντούδι (γήπεδο Αρτάκης, Χουλιαράς/Πριόνας-Ιωάννου)

Κάρυστος-Ελλήσποντος (γήπεδο Λαμψάκου, Παπακυριάκος/Ντόβολης Ε.-Περούλιας)

Αλάτσατα-Αυλωνάρι (γήπεδο Αλεξάνδρου, Κασομούλης/Σπανός-Ρούσσης)

Μακρυκάπα-Δροσιά (γήπεδο Μακρυκάπας, Κουκούλης/Αλεξίου-Κελεπούρης)

Σταυρός-Αιδηψός (γήπεδο Σταυρού, Πόγκας/Πασχαλίδης-Γιδάρη)

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Καστέλλα-Δόξα Προκοπίου (γήπεδο Καστέλλας, Βελέντζας/Ακριώτης-Σταύρου)

Πισσώνας-Ερμής Πηλίου (γήπεδο Πισσώνα, Ντούρας/Σέρρας-Σταμούλης)

Ταξιάρχης-ΠΑΟ Πολιτικών (γήπεδο Νέου Πύργου, Λιαγκάκης/Καραβά-Αντωνίου Γ.)

Παντριαδικός-Κήρινθος (γήπεδο Τριάδας, Κούκουρα/Καμπούρης-Νέγρης)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Μιαούλης Φύλλων-Ζάρακες (γήπεδο Αφρατίου, Σιαπλαούρας/Δούκας-Λειβαδιτάκης)

Προποντίδα-Άγιος Λουκάς (γήπεδο Βούρκου, Αντωνίου Χ./Δάλλας-Καραδήμος)

Μονόδρυ-Κεραυνός Χαλκίδας (γήπεδο Μονοδρίου, Κοντογιαννίδης/Ντόβολης-Κοτταρά)

Λήλας Βασιλικού-Μαρμάρι (γήπεδο Λαμψάκου, Δανιηλίδης/Δελχάς-Γεωργαράς)

Σκύρος-Καλοχώρι/Παντείχι ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Ερμήλιος-Αυλίδα 3-0 α.α.

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

10.45 π.μ.

Ακράτητος Κεχριών-Πανηλιακός (γήπεδο Κεχριών, Βελέντζας/Ακριώτης-Σταύρου)

11 π,μ.

ΠΑΟ Λιχάς-Αγδίνες (γήπεδο Αιδηψού, Λιαγκάκης/Καραβά-Αντωνίου Γ.)

Ολυμπιακός Λίμνης-ΟΠΑ Αιδηψού (γήπεδο Σκεπαστής, Πόγκας/Πασχαλίδης-Γιδάρη)

Ευβοϊκός Γουβών-ΑΕΚ Νέου Πύργου 3-0 α.α.

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Μεσσοποταμία-Έραπος (γήπεδο Ενωσιακό, Κούκουρα/Καμπούρης Τ.-Δούκας)

Πάλιουρας-Μέσσαπος (γήπεδο Πάλιουρα, Δάλλας/Αντωνίου Χ.-Καραδήμος)

ΠΑΟ Κανήθου-Ακαδημία Ψαχνών (γήπεδο Βούρκου, Καρράς/Μπούρικας/Νικολάου Σ.)

Θύελλα Κοντοδεσποτίου-Κύζικος Αρτάκης ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Απόλλων Παραλίας-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου (γήπεδο Παραλίας, Χουλιαράς/Πριόνας-Ιωάννου)

Ολυμπιακός Χαλκίδας-Αφράτι (γήπεδο Πάρκο Λαού, Σπανός/Κασομούλης-Ρούσσης)

Ληλάντιο-Αθλόπολις (γήπεδο Αγίου Νικολάου, Δανιηλίδης/Δελχάς-Σταμούλης)

3 μ.μ.

Ανάποδος-Ρομαϊκός (γήπεδο Πάρκο Λαού, Μπούρικας/Καρράς-Νικολάου Σ.)

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Άρτεμις Αγίου Γεωργίου-Άρης Αγίου Ιωάννη (γήπεδο Αυλωναρίου, Κοτταρά/Κοντογιαννίδης-Ντόβολης Ι.)

Αιγέας Πετριών-Κύμη (γήπεδο Κριεζών, Παπακυριάκος/Ντόβολης Ε.-Περούλιας)

 

Κ14 ΕΠΣΕ

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1 μ.μ.

Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Νεάπολη (γήπεδο Αγίου Νικολάου, Δελχάς)

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Γκ. Τόρα: ‘Δίνω το 100% για να πετύχουμε τους στόχους μας’

Χρήστος Σεφερλής

Σαν Σήμερα (17/4/2010): Κονίστρες-Αρτάκη 1-2

eviasports

Πέρσι… σαν σήμερα (31/10/2021)

eviasports