EVIASPORTS Β΄ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Β’ ΕΠΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Πανόραμα (27/11)

Το πανόραμα του νοτίου ομίλου της Β’ ΕΠΣΕ, μετά τη διεξαγωγή της έβδομης αγωνιστικής στις 26-27/11.

1η αγωνιστική

Κεραυνός Χαλκίδας-Ζάρακες 4-0

Μιαούλης Φύλλων-Δύστος 0-1

Όλυμπος Γυμνού-Καλοχώρι/Παντείχι 2-1

Σκύρος-Αυλίδα 3-0 α.α.

Ερμήλιος-Άγιος Λουκάς 3-1

Προποντίδα-Μαρμάρι 5-2

Λήλας Βασιλικού-Μονόδρυ 1-1

2η αγωνιστική

Μιαούλης Φύλλων-Κεραυνός Χαλκίδας 0-1

Ζάρακες-Όλυμπος Γυμνού 1-1

Δύστος-Σκύρος 1-0

Καλοχώρι/Παντείχι-Ερμήλιος 2-0

Αυλίδα-Προποντίδα 0-3 α.α.

Άγιος Λουκάς-Λήλας Βασιλικού 2-1

Μαρμάρι-Μονόδρυ 3-0

3η αγωνιστική

Κεραυνός Χαλκίδας-Όλυμπος Γυμνού 2-1

Σκύρος-Μιαούλης Φύλλων 3-1

Ερμήλιος-Ζάρακες 5-0

Προποντίδα-Δύστος 4-1

Λήλας Βασιλικού-Καλοχώρι/Παντείχι 3-0

Μονόδρυ-Αυλίδα 3-0 α.α.

Μαρμάρι-Άγιος Λουκάς 6-2

4η αγωνιστική

Σκύρος-Κεραυνός Χαλκίδας 1-2

Όλυμπος Γυμνού-Ερμήλιος 2-2

Μιαούλης Φύλλων-Προποντίδα 1-2

Ζάρακες-Λήλας Βασιλικού 0-1

Δύστος-Μονόδρυ 1-1

Καλοχώρι/Παντείχι-Μαρμάρι 0-1

Αυλίδα-Άγιος Λουκάς 0-3 α.α.

5η αγωνιστική

Κεραυνός Χαλκίδας-Ερμήλιος 0-0

Προποντίδα-Σκύρος 5-0

Λήλας Βασιλικού-Όλυμπος Γυμνού 0-0

Μονόδρυ-Μιαούλης Φύλλων 0-1

Μαρμάρι-Ζάρακες 3-0

Άγιος Λουκάς-Δύστος 1-2

Αυλίδα-Καλοχώρι/Παντείχι 0-3 α.α.

6η αγωνιστική

Προποντίδα-Κεραυνός Χαλκίδας 2-0

Ερμήλιος-Λήλας Βασιλικού 3-1

Σκύρος-Μονόδρυ 1-0

Όλυμπος Γυμνού-Μαρμάρι 2-2

Μιαούλης Φύλλων-Άγιος Λουκάς 4-1

Ζάρακες-Αυλίδα 3-0 α.α.

Δύστος-Καλοχώρι/Παντείχι 2-2

7η αγωνιστική

Κεραυνός Χαλκίδας-Λήλας Βασιλικού 0-2

Μονόδρυ-Προποντίδα 0-6

Μαρμάρι-Ερμήλιος 6-1

Άγιος Λουκάς-Σκύρος 0-1

Αυλίδα-Όλυμπος Γυμνού 0-3 α.α.

Καλοχώρι/Παντείχι-Μιαούλης Φύλλων 1-3

Δύστος-Ζάρακες 1-1

  1. Προποντίδα 21
  2. Μαρμάρι 16
  3. Ερμήλιος 14
  4. Κεραυνός Χαλκίδας 13
  5. Σκύρος 12
  6. Δύστος 12
  7. Λήλας Βασιλικού 11
  8. Όλυμπος Γυμνού 10
  9. Μιαούλης Φύλλων 9
  10. Καλοχώρι/Παντείχι 7
  11. Άγιος Λουκάς 6
  12. Μονόδρυ 5
  13. Ζάρακες 5
  14. Αυλίδα 0

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (8η, 3-4/12)

Μονόδρυ-Κεραυνός Χαλκίδας

Λήλας Βασιλικού-Μαρμάρι

Προποντίδα-Άγιος Λουκάς

Ερμήλιος-Αυλίδα

Σκύρος-Καλοχώρι/Παντείχι

Όλυμπος Γυμνού-Δύστος

Μιαούλης Φύλλων-Ζάρακες

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Τουρνουά ‘Νίκος Κούκης’: Στην κορυφή ο Ταμυναϊκός!

Κώστας Λαγός

ΜΟΝΟΔΡΥ: Επιστολή στην ΕΠΣΕ για το ‘ευ αγωνίζεσθε’

Κώστας Λαγός

Β’ ΕΠΣΕ (Β’ Όμιλος): Πανόραμα (22/12)

eviasports