EVIASPORTS Α' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (3-4/12)

Με πλήρη αγωνιστική δράση συνεχίζονται τα τοπικά πρωταθλήματα το Σαββατοκύριακο 3-4 Δεκεμβρίου, καθώς σε εξέλιξη βρίσκονται οι κατηγορίες ανδρών σε Α’ και Β’ ΕΣΚΑΣΕ, αλλά και με αγώνες στα πρωταθλήματα υποδομής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 3 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

16:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-ΓΑΣ Βασιλικού (Νικολιάς-Κατσέλη)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Ντάνος-Χριστοδούλου)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Λοκρός (Σπυρόπουλος-Χατζής)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Γ.Σ. Ιτέας (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Άρης Θήβας (Διαιτητές ΕΣΚΑ)

20:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Απόλλων Λιβαδειάς (Τσάλας Γ.-Γερονικολός)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Αλίαρτος (Γκαράς-Γιαπλές)

19:00 Κλειστό Ορχομενού Ορχομενός-Αίαντας Αυλίδας (Πατάγιας-Ραμιώτης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Αίας Αλιβερίου (Νικολιάς-Κατσέλη)

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Γ.Σ. Στύρων (Γκαράς-Γιαπλές)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Μυτιληνάκης-Λαζόπουλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Σύλλας (Ντάνος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-ΓΑΣ Άμφισσας (Χουσιάδας-Πανουργιά)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Κάδμος (Μυτιληνάκης-Παντελίδης Αντ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-ΓΑΣ Άμφισσας (Χουσιάδας-Πανουργιά)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας Απόλλων Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Γκογκορώσης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Άρης Θήβας (Πατάγιας)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 4 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΩΣΕΩΝ 

10:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΣΚΑΣΕ-Μικτή Νήσων (U-15) (Σπυρόπουλος-Αρτσίτας)

12:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΣΚΑΣΕ-Μικτή Νήσων (U-16) (Σπυρόπουλος-Αρτσίτας)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-Γ.Σ.Στύρων (Χατζής-Γκογκορώσης)

19:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Αστέρας Αλιβερίου (Τσάλας Ι.-Μυτιληνάκης)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Άρης Αμφίκλειας (Γερονικολός-Χριστοδούλου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΓΕ Χαλκίδας (Μυτιληνάκης-Γαϊτανάρος)

17:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού (Γιαπλές-Αποστόλου  Αντ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Αίαντας Αυλίδας (Καραμπιτσάκος-Καπάνταης)

19:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Ερμής Σχηματαρίου (Καραμπιτσάκος-Καπάνταης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Τελεθριακός (Καραμπιτσάκος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Άτλας Καρπενησίου (Ζαφείρη-Ραμιώτης)

14:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Πρωτέας Λαμίας (Κοτσιμπός-Πανουργιά)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Αστέρας Αλιβερίου (Τσάλας Ι.-Γιαπλές)

17:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Αίας Αλιβερίου (Γκαράς)

Πηγή: stereabasket.gr

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Ανακοίνωση-απάντηση Απόλλωνα Χαλκίδας στους ’12’ της Α’ ΕΣΚΑΣΕ

Παναγιώτης Νικολάου

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα παμπαίδων-παγκορασίδων (3-4/12)

Παναγιώτης Νικολάου

Αρτάκη: Μία ανανέωση & μία προσθήκη στο έμψυχο δυναμικό

Κώστας Λαγός