EVIASPORTS Γ' ΕΠΣΕ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Γ’ ΕΠΣΕ: Πρόγραμμα & διαιτητές (3-4/12)

Συνεχίζεται το Σαββατοκύριακο 3-4/12 το πρωτάθλημα της Γ’ ΕΠΣΕ, με τη διεξαγωγή αγώνων και στους τέσσερις ομίλους.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)

Κυριακή 4/12

10.45 π.μ.

Ακράτητος Κεχριών-Πανηλιακός (γήπεδο Κεχριών, Βελέντζας/Ακριώτης-Σταύρου)

11 π,μ.

ΠΑΟ Λιχάς-Αγδίνες (γήπεδο Αιδηψού, Λιαγκάκης/Καραβά-Αντωνίου Γ.)

Ολυμπιακός Λίμνης-ΟΠΑ Αιδηψού (γήπεδο Σκεπαστής, Πόγκας/Πασχαλίδης-Γιδάρη)

Ευβοϊκός Γουβών-ΑΕΚ Νέου Πύργου 3-0 α.α.

 

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)

Κυριακή 4/12-11 π.μ.

Μεσσοποταμία-Έραπος (γήπεδο Ενωσιακό, Κούκουρα/Καμπούρης Τ.-Δούκας)

Πάλιουρας-Μέσσαπος (γήπεδο Πάλιουρα, Δάλλας/Αντωνίου Χ.-Καραδήμος)

ΠΑΟ Κανήθου-Ακαδημία Ψαχνών (γήπεδο Βούρκου, Καρράς/Μπούρικας/Νικολάου Σ.)

Θύελλα Κοντοδεσποτίου-Κύζικος Αρτάκης ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)

Κυριακή 4/12

11 π.μ.

Απόλλων Παραλίας-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου (γήπεδο Παραλίας, Χουλιαράς/Πριόνας-Ιωάννου)

Ολυμπιακός Χαλκίδας-Αφράτι (γήπεδο Πάρκο Λαού, Σπανός/Κασομούλης-Ρούσσης)

Ληλάντιο-Αθλόπολις (γήπεδο Αγίου Νικολάου, Δανιηλίδης/Δελχάς-Σταμούλης)

3 μ.μ.

Ανάποδος-Ρομαϊκός (γήπεδο Πάρκο Λαού, Μπούρικας/Καρράς-Νικολάου Σ.)

 

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)

Σάββατο 3/12-3 μ.μ.

Κονίστρες-Κριεζά (γήπεδο Βρύσης, Ντούρας/Δανιηλίδης-Ντόβολης Ι.)

Κυριακή 4/12-11 π.μ.

Άρτεμις Αγίου Γεωργίου-Άρης Αγίου Ιωάννη (γήπεδο Αυλωναρίου, Κοτταρά/Κοντογιαννίδης-Ντόβολης Ι.)

Αιγέας Πετριών-Κύμη (γήπεδο Κριεζών, Παπακυριάκος/Ντόβολης Ε.-Περούλιας)

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Κ. Νιφόρος: ‘Δεν υπάρχει καλό κλίμα & κάποια διάδοχη λύση’

Κώστας Λαγός

Ηλ. Τζίτζιρας: ‘Θα κάνουμε καλή πορεία’

Χρήστος Σεφερλής

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Απόλλων Χαλκίδας-Αίας Αλιβερίου 54-41

Κώστας Λαγός