EVIASPORTS Α' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (3-4/12)

Η πρώτη αγωνιστική του Δεκεμβρίου διεξάγεται το προσεχές Σαββατοκύριακο 3-4 Δεκεμβρίου με αγώνες για την Α’ ΕΣΚΑΣΕ, τη Β’ ΕΣΚΑΣΕ (α’ όμιλος), ένα αγώνα για το β’ όμιλο της Β’ κατηγορίας, αλλά και αναμετρήσεις για τα πρωταθλήματα υποδομής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:

ΣΑΒΒΑΤΟ 3 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

16:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-ΓΑΣ Βασιλικού

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Λοκρός

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Γ.Σ. Ιτέας

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Άρης Θήβας

20:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Απόλλων Λιβαδειάς

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Αλίαρτος

19:00 Κλειστό Ορχομενού Ορχομενός-Αίαντας Αυλίδας

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Αίας Αλιβερίου

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Γ.Σ. Στύρων

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Σύλλας

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-ΓΑΣ Άμφισσας

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Κάδμος

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-ΓΑΣ Άμφισσας

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:15 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας Απόλλων Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Άρης Θήβας

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 4 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΩΣΕΩΝ 

10:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΣΚΑΣΕ-Μικτή Νήσων (U-15)

12:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΣΚΑΣΕ-Μικτή Νήσων (U-16)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-Γ.Σ.Στύρων

19:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Αστέρας Αλιβερίου

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Άρης Αμφίκλειας

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΓΕ Χαλκίδας

17:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Αίαντας Αυλίδας

19:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Ερμής Σχηματαρίου

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Τελεθριακός

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Άτλας Καρπενησίου

14:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Πρωτέας Λαμίας

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Αστέρας Αλιβερίου

17:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Αίας Αλιβερίου

Πηγή: stereabasket.gr

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΑΠΣ Σταυρού: Αγιασμός για τη νέα αγωνιστική περίοδο

Κώστας Λαγός

Ένα βήμα πριν την άνοδο! (ΟΠΕ Χαλκίδας-Ζωγράφου 3-0)

Κώστας Λαγός

Δρομείς Χαλκίδας: Συμμετείχαν στον αγώνα δρόμου ‘Στα χνάρια των Ηρώων’

Κώστας Λαγός