Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ Γ' ΕΠΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 26/11 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 27/11.

Α’ ΕΠΣΕ

Ελλήσποντος-Απόλλων Ερέτριας 1-0

Αμαρυνθιακός-Μακρυκάπα 4-1

Ηρακλής Ψαχνών-Σταυρός 0-2

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Καθενοί-Πισσώνας 3-0

Παντριαδικός-ΑΕ Χαλκίδας 3-1

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Άγιος Λουκάς-Σκύρος 0-1

Δύστος-Ζάρακες 1-1

Καλοχώρι/Παντείχι-Μιαούλης Φύλλων 1-3

Κεραυνός Χαλκίδας-Λήλας Βασιλικού 0-2

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αφράτι-Απόλλων Παραλίας 1-0

Ρομαϊκός-Ληλάντιο 4-0

 

Κ16 ΕΠΣΕ

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κάνηθος-Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 2-2

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κονίστρες-Κάρυστος 1-4

 

Κ12 ΕΠΣΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κύζικος Αρτάκης-Ακαδημία Αρτάκης 14-1

Τίγρεις-Καμάρες 8-0

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αριστοτέλειος-Ακαδημία Ψαχνών Β ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Αθλόπολις-Ερμήλιος 0-2

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ακαδημία Ερέτριας-Ληλάντιο 4-6

Νεάπολη-Ξηρόπολη ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΠΕΜΠΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Άτλαντας Κύμης-Αίολος 1-7

Στύρα-Άγιος Λουκάς 0-9

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11

Α’ ΕΘΝΙΚΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

3 μ.μ.

Αβαντίδες-Βόλος (γήπεδο ΕΠΣ Εύβοιας, Φωστέρης (Ανατολικής Αττικής)/Παντελίδου (Ανατολικής Αττικής)-Καρανδινάκη (Ανατολικής Αττικής), παρατηρητής: Διαμαντής (Εύβοιας))

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

3 π.μ.

Τρίκαλα-ΑΟ Χαλκίς (γήπεδο Δημοτικό Τρικάλων, Τασιόπουλος (Θεσσαλίας)/Αγγελόπουλος (Θεσσαλίας)-Κίττος (Θεσσαλίας), παρατηρητής: Παπαμίχος (Φθιώτιδας))

 

Α’ ΕΠΣΕ

3 μ.μ.

Ταμυναϊκός-Μαντούδι (γήπεδο Δύστου, Κασομούλης/Αντωνίου Χ.-Σέρρας)

Αυλωνάρι-Αρτάκη (γήπεδο Αυλωναρίου, Παπακυριάκος/Κοντογιαννίδης-Ρούσσης)

Δροσιά-Κάρυστος (γήπεδο Δροσιάς, Τσακός/Αλεξίου-Λιαγκάκης)

Αιδηψός-Αλάτσατα (γήπεδο Αιδηψού, Βελέντζας/Δάλλας-Σταύρου)

Λουκίσια-Νηλέας Νεοχωρίου (γήπεδο Λουκισίων, Γκάτσος/Κελεπούρης-Καμπούρης Τ.)

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Ερμής Πηλίου-Καστέλλα (γήπεδο Πηλίου, Μπούρικας/Αντωνίου Γ.-Νικολάου Σ.)

Ατρόμητος Βασιλικών-Ιστιαία (γήπεδο Γουβών, Σιαπλαούρας/Καραβά-Παυλάτος)

ΠΑΟ Πολιτικών-Αρτεμησιακός (γήπεδο Πολιτικών, Κούκουρα/Γιδάρη-Μπακατσέλος)

Κήρινθος-Ταξιάρχης (γήπεδο Κηρίνθου, Πόγκας/Ρουμπής-Ακριώτης)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Μαρμάρι-Ερμήλιος (γήπεδο Καρύστου, Ντούρας/Δελχάς-Τσάλλα)

Μονόδρυ-Προποντίδα (γήπεδο Μονοδρίου, Δανιηλίδης/Ντόβολης Ι.-Ντόβολης Ε.)

Αυλίδα-Όλυμπος Γυμνού 0-3 α.α.

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Ολυμπιακός Λίμνης-Ευβοϊκός Γουβών (γήπεδο Σκεπαστής, Μπούρικας/Αντωνίου Γ.-Νικολάου Σ.)

ΟΠΑ Αιδηψού-ΠΑΟ Λιχάς (γήπεδο Αιδηψού, Δάλλας/Βελέντζας-Σταύρου)

Αγδίνες-Ακράτητος Κεχριών (γήπεδο Γουβών, Σιαπλαούρας/Καραβά-Παυλάτος)

ΑΕΚ Νέου Πύργου-Πανηλιακός 0-3 α.α.

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Μέσσαπος-Μεσσοποταμία 0-3 α.α.

Κύζικος Αρτάκης-ΠΑΟ Κανήθου (γήπεδο Βατώντα, Λιαγκάκης/Κούκουρα-Καραδήμος)

Ακαδημία Ψαχνών-Άγιοι Ανάργυροι (γήπεδο Μακρυκάπας, Παπαδόπουλος/Σταμούλης-Γαβάθογλου)

Θύελλα Κοντοδεσποτίου-Πάλιουρας (γήπεδο Σταυρού, Δούκας/Κακαβάς-Δασκαλόπουλος)

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Αθλόπολις-ΑΕΚ Χαλκίδας (γήπεδο Πάρκο Λαού, Κοντογιαννίδης-Παπακυριακός-Ρούσσης)

Ανάποδος-Ολυμπιακός Χαλκίδας (γήπεδο Πάρκο Λαού, Καρράς/Μαυρομάτης-Γκρίζας)

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Κριεζά-Αιγέας Πετριών (γήπεδο Κριεζών, Αντωνίου Χ./Κασομούλης-Σέρρας)

Στύρα-Άρης Αγίου Ιωάννη (γήπεδο Στύρων, Δελχάς/Ντούρας-Τσάλλα)

Κύμη-Άρτεμις Αγίου Γεωργίου (γήπεδο Μονοδρίου, Ντόβολης Ι./Δανιηλίδης-Ντόβολης Ε.)

 

Κ12 ΕΠΣΕ
ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Προποντίδα-Ληλάντιο Β (γήπεδο Σχολής Ληλαντίου, Καρράς)

ΠΕΜΠΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11.30 π.μ.

Κονίστρες-Ατρόμητος Αλιβερίου (γήπεδο Βρύσης, Περούλιας)

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Κ17 ΕΠΣΕ: Αναβολή αγώνα πρωταθλήματος

Κώστας Λαγός

Θ. Αναγνώστου: ‘Μέσα στη Γυμνού ένιωσα σαν να ξεκινούσα πρώτη φορά!’

Κώστας Λαγός

Σαν Σήμερα (17/4/2010): Ταμυναϊκός-Ωρεοί 2-2

eviasports