EVIASPORTS Γ' ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Γ’ ΕΠΣΕ: Σκόρερς (20/11)

Οι σκόρερς στη Γ’ ΕΠΣΕ, μετά τη διεξαγωγή αγώνων στις 19-20/11.

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

7 ΓΚΟΛ

Κούκουρας (Πανηλιακός).

3 ΓΚΟΛ

Β. Αλεξίου (Ακράτητος Κεχριών).

2 ΓΚΟΛ

Ιωσήφ (Αγδίνες), Δ. Γερογιάννης (Ακράτητος Κεχριών), Μαργκεγκάι (Πανηλιακός).

1 ΓΚΟΛ

Παπαδημητρίου (Ακράτητος Κεχριών), Βασιλείου (Ευβοϊκός Γουβών), Τσούτσικας (Ευβοϊκός Γουβών), Βασιλείου (ΟΠΑ Αιδηψού), Μάνδελος (ΟΠΑ Αιδηψού), Αγγελόπουλος (Πανηλιακός), Κατσάρης (Πανηλιακός), Κούβαρης (Πανηλιακός), Η Λαμπόπουλος (ΠΑΟ Λιχάς).

 

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

7 ΓΚΟΛ

Σόλιας (Έραπος).

3 ΓΚΟΛ

Σ. Μήτρου (Άγιοι Ανάργυροι), Ι. Μουτουσίδης (Έραπος), Βουγιούκας (Κύζικος Αρτάκης), Ζυρούκου (ΠΑΟ Κανήθου), Πόγκας (ΠΑΟ Κανήθου).

2 ΓΚΟΛ

Τότσι (Ακαδημία Ψαχνών), Μήτρου (Κύζικος Αρτάκης), Γυφτόδημος (Μέσσαπος), Βαταμίδης (ΠΑΟ Κανήθου).

1 ΓΚΟΛ

Γ. Μήτρου (Άγιοι Ανάργυροι), Θαν. Μήτρου (Άγιοι Ανάργυροι), Θωμ. Μήτρου (Άγιοι Ανάργυροι), Γεωργουσόπουλος (Ακαδημία Ψαχνών), Καλαβρής (Ακαδημία Ψαχνών), Α. Ματράκας (Ακαδημία Ψαχνών), Χουλιάρας (Ακαδημία Ψαχνών), Μεταξάς (Έραπος), Μωυσίδης (Έραπος), Ρήγας (Έραπος), Τυχάλας (Έραπος), Μπαρσάκης (Θύελλα Κοντοδεσποτίου), Ταυρής (Θύελλα Κοντοδεσποτίου), Φαλάγγης (Θύελλα Κοντοδεσποτίου), Αδαμόπουλος (Κύζικος Αρτάκης), Γκοϊντέσι (Κύζικος Αρτάκης), Τοκατλίδης (Κύζικος Αρτάκης), Γεωργουσόπουλος (Μέσσαπος), Νούνε (Μέσσαπος), Κικίδης (Μεσσοποταμία), Σπανός (Μεσσοποταμία), Παύλου (Μεσοποταμία), Γιαννακός (ΠΑΟ Κανήθου), Κάσα (ΠΑΟ Κανήθου), Μπαμπίν (ΠΑΟ Κανήθου), Σιαράπης (ΠΑΟ Κανήθου).

 

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

5 ΓΚΟΛ

Κρεμασμένος (Ληλάντιο).

4 ΓΚΟΛ

Τζάνος (Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου).

3 ΓΚΟΛ

Τσαμούρας (Αθλόπολις), Δ. Μήτρου (Ρομαϊκός).

2 ΓΚΟΛ

Θεολόγης (Αθλόπολις), Νταλιάνης (Αθλόπολις), Λεοντάρης (Απόλλων Παραλίας), Λάμπρου (Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου), Ι. Κατσαρής (Ρομαϊκός).

1 ΓΚΟΛ

Τυλιγάδης (ΑΕΚ Χαλκίδας), Φιόρι (ΑΕΚ Χαλκίδας), Τσουπέης (Αθλόπολις), Αντίοχος (Ανάποδος), Κυράνας (Ανάποδος), Αρκάς (Απόλλων Παραλίας), Λουκατζίκος (Απόλλων Παραλίας), Χατζηστάμου (Απόλλων Παραλίας), Ζαχαριάς (Αφράτι), Κονανάς (Αφράτι), Κυτίνος (Αφράτι), Μακρής (Αφράτι), Ανδρέου (Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου), Νάνος (Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου), Ασπρογέρακας (Ληλάντιο), Μάρκου (Ληλάντιο), Μπαρώνος (Ληλάντιο), Αλεξανδράκης (Ολυμπιακός Χαλκίδας), Γιαπράκης (Ολυμπιακός Χαλκίδας), Χ. Καλαμιώτης (Ρομαϊκός), Ν. Κατσαρής (Ρομαϊκός), Δ. Νικολάου (Ρομαϊκός), Π. Νικολάου (Ρομαϊκός).

 

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 ΓΚΟΛ

Αούρ. Αλιάι (Στύρα).

2 ΓΚΟΛ

Μωραΐτης (Άρτεμις Αγίου Γεωργίου), Ρίγκος (Κονίστρες), Ο. Χαϊράνι (Κονίστρες), Περιβολάρης (Κριεζά), Καράπας (Κύμη), Αντ. Αλιάι (Στύρα).

1 ΓΚΟΛ

Ι. Βυργιώτης (Αιγέας Πετριών), Καβαλάρης (Αιγέας Πετριών), Κωσταράς (Αιγέας Πετριών), Β. Τσαλιαγκός (Αιγέας Πετριών), Καντάρης (Άρτεμις Αγίου Γεωργίου), Μπρεγκανάκου (Άρτεμις Αγίου Γεωργίου), Πίγκος (Κονίστρες), Μεγαρίτης (Κριεζά), Πάλλης (Κριεζά), Κριτσιμηλιός (Κύμη), Μπενέτος (Κύμη), Λ. Ντέντια (Κύμη), Μ. Ντέντια (Κύμη), Φραγγής (Κύμη), Αντώνενας (Στύρα), Ευφροσύνης (Στύρα), Κρέστας (Στύρα), Μανώλης (Στύρα).

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Β’ ΕΠΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Λουκίσια-Απόλλων Παραλίας 2-4

Κώστας Λαγός

ΑΠΣ Σταυρού: Ο Ηλ. Παπαϊωάννου στην τεχνική ηγεσία

Κώστας Λαγός

Απόλλων Ερέτριας: Νέο ξεκίνημα! (photos)

Κώστας Λαγός