Α' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (26-27/11)

Με την επανεκκίνηση της Α’ ΕΣΚΑΣΕ αλλά και αγώνες για όλες τις υπόλοιπες κατηγορίες συνεχίζονται τα τοπικά πρωταθλήματα το Σαββατοκύριακο 26-27 Νοεμβρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:

ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-ΑΓΕ Χαλκίδας

17:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Α.Ε. Καρύστου

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-ΧΒΑ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Κένταυρος Λιβαδειάς

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Κάδμος

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Πρωτέας Σχηματαρίου

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Αίας Αλιβερίου

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Πρωτέας Σχηματαρίου

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Μαλεσίνα

13:00 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-Αλίαρτος

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)

14:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Άτλας Καρπενησίου

14:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Πρωτέας Λαμίας

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 27 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:30 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Σύλλας

14:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Μεδεών

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Μώλος

20:30 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-ΑΠΣ Λαμίας

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Πρωτέας Λαμίας

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΧΒΑ-Α.Σ. Καρυστίας

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Απόλλων Χαλκίδας

16:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Ερμής Σχηματαρίου

17:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΠΑΠΕΛ

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Τελεθριακός

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Γ.Σ. Ιτέας

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Αίας Αλιβερίου 20-0 α.α.

18:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αστέρας Αλιβερίου

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΓΑΣ Άμφισσας

Πηγή: stereabasket.gr

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (2ος ΟΜΙΛΟΣ): Αποτελέσματα & Βαθμολογία (11η αγωνιστική)

Παναγιώτης Νικολάου

Φιλικό: Γ.Σ. Αυλίδας-Δροσιά 53-42

Παναγιώτης Νικολάου

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Α.Ο. ΚΥΜΗΣ-Α.Ε. ΚΑΡΥΣΤΟΥ 93-45

Παναγιώτης Νικολάου