EVIASPORTS Γ' ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Γ’ ΕΠΣΕ: Σκόρερς (13/11)

Οι σκόρερς στη Γ’ ΕΠΣΕ, μετά τη διεξαγωγή αγώνων στις 13/11.

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 ΓΚΟΛ

Β. Αλεξίου (Ακράτητος Κεχριών), Κούκουρας (Πανηλιακός).

2 ΓΚΟΛ

Δ. Γερογιάννης (Ακράτητος Κεχριών), Μαργκεγκάι (Πανηλιακός).

1 ΓΚΟΛ

Ιωσήφ (Αγδίνες), Παπαδημητρίου (Ακράτητος Κεχριών), Βασιλείου (ΟΠΑ Αιδηψού), Αγγελόπουλος (Πανηλιακός), Κούβαρης (Πανηλιακός).

 

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 ΓΚΟΛ

Σ. Μήτρου (Άγιοι Ανάργυροι), Ι. Μουτουσίδης (Έραπος).

2 ΓΚΟΛ

Τότσι (Ακαδημία Ψαχνών), Σόλιας (Έραπος), Βουγιούκας (Κύζικος Αρτάκης), Γυφτόδημος (Μέσσαπος), Βαταμίδης (ΠΑΟ Κανήθου), Ζυρούκου (ΠΑΟ Κανήθου), Πόγκας (ΠΑΟ Κανήθου).

1 ΓΚΟΛ

Γ. Μήτρου (Άγιοι Ανάργυροι), Θαν. Μήτρου (Άγιοι Ανάργυροι), Θωμ. Μήτρου (Άγιοι Ανάργυροι), Γεωργουσόπουλος (Ακαδημία Ψαχνών), Χουλιάρας (Ακαδημία Ψαχνών), Τυχάλας (Έραπος), Μπαρσάκης (Θύελλα Κοντοδεσποτίου), Ταυρής (Θύελλα Κοντοδεσποτίου), Φαλάγγης (Θύελλα Κοντοδεσποτίου), Αδαμόπουλος (Κύζικος Αρτάκης), Μήτρου (Κύζικος Αρτάκης), Τοκατλίδης (Κύζικος Αρτάκης), Γεωργουσόπουλος (Μέσσαπος), Νούνε (Μέσσαπος), Κικίδης (Μεσοποταμία), Παύλου (Μεσοποταμία), Γιαννακός (ΠΑΟ Κανήθου), Κάσα (ΠΑΟ Κανήθου).

 

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

4 ΓΚΟΛ

Κρεμασμένος (Ληλάντιο).

3 ΓΚΟΛ

Τζάνος (Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου), Δ. Μήτρου (Ρομαϊκός).

2 ΓΚΟΛ

Θεολόγης (Αθλόπολις), Νταλιάνης (Αθλόπολις), Τσαμούρας (Αθλόπολις), Λεοντάρης (Απόλλων Παραλίας).

1 ΓΚΟΛ

Τυλιγάδης (ΑΕΚ Χαλκίδας), Φιόρι (ΑΕΚ Χαλκίδας), Αντίοχος (Ανάποδος), Κυράνας (Ανάποδος), Λουκατζίκος (Απόλλων Παραλίας), Ζαχαριάς (Αφράτι), Κονανάς (Αφράτι), Κυτίνος (Αφράτι), Μακρής (Αφράτι), Ανδρέου (Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου), Ασπρογέρακας (Ληλάντιο), Μπαρώνος (Ληλάντιο), Χ. Καλαμιώτης (Ρομαϊκός), Ν. Κατσαρής (Ρομαϊκός), Δ. Νικολάου (Ρομαϊκός).

 

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 ΓΚΟΛ

Αούρ. Αλιάι (Στύρα).

2 ΓΚΟΛ

Καράπας (Κύμη), Αντ. Αλιάι (Στύρα).

1 ΓΚΟΛ

Ι. Βυργιώτης (Αιγέας Πετριών), Καβαλάρης (Αιγέας Πετριών), Κωσταράς (Αιγέας Πετριών), Β. Τσαλιαγκός (Αιγέας Πετριών), Μωραΐτης (Άρτεμις Αγίου Γεωργίου), Ρίγκος (Κονίστρες), Μέγαρίτης (Κριεζά), Πάλλης (Κριεζά), Περιβολάρης (Κριεζά), Κριτσιμηλιός (Κύμη), Μπενέτος (Κύμη), Λ. Ντέντια (Κύμη), Μ. Ντέντια (Κύμη), Φραγγής (Κύμη), Ευφροσύνης (Στύρα), Κρέστας (Στύρα), Μανώλης (Στύρα).

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ (Γ’ ΦΑΣΗ): Ληλάντιο-Ερμήλιος 3-1

Κώστας Λαγός

Retro Basket: ΑΓΕΧ-Παναθηναϊκός 55-85 για το κύπελλο Ελλάδας το 1982!

Παναγιώτης Νικολάου

Α’ ΕΠΣΕ: Ηρακλής Ψαχνών-Αυλωνάρι 4-0 (video)

Κώστας Λαγός