EVIASPORTS Γ' ΕΠΣΕ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Γ’ ΕΠΣΕ: Πρόγραμμα & διαιτητές (19-20/11)

Συνεχίζεται το Σαββατοκύριακο 19-20/11 το πρωτάθλημα της Γ’ ΕΠΣΕ, με τη διεξαγωγή αγώνων και στος τέσσερις ομίλους.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)

Κυριακή 20/11-11 π.μ.

Αγδίνες-ΟΠΑ Αιδηψού (γήπεδο Γουβών, Βελέντζας/Ρούσσης-Αντωνίου Γ.)

Πανηλιακός-Ολυμπιακός Λίμνης (γήπεδο Ιστιαίας, Λιαγκάκης/Κοντογιαννίδης-Καραβά)

ΠΑΟ Λιχάς-Ευβοϊκός Γουβών (γήπεδο Αιδηψού, Χουλιάρας/Πριόνας-Δελχάς)

Ακράτητος Κεχριών-ΑΕΚ Νέου Πύργου 3-0 α.α.

 

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)

Κυριακή 20/11-11 π.μ.

Έραπος-Ακαδημία Ψαχνών (γήπεδο Βούρκου, Ρουμπής/Πασχαλίδης-Καμπούρης Τ.)

Μεσσοποταμία-Θύελλα Κοντοδεσποτίου (γήπεδο Ενωσιακό, Γκάτσος/Πόγκας-Κελεπούρης)

Άγιοι Ανάργυροι-ΠΑΟ Κανήθου (γήπεδο Τσαλίκη-Παπίλα, Μπούρικας/Καρράς-Σταμούλης)

Πάλιουρας-Κύζικος Αρτάκης (γήπεδο Πάλιουρα, Κούκουρα/Γεωργαράς-Νέγρης)

 

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)

Σάββατο 19/11-3 μ.μ.

Ολυμπιακός Χαλκίδας-Ρομαϊκός (γήπεδο Πάρκο Λαού, Παπαδόπουλος/Ντόβολης Ε.-Νικολάου Ε.)

Κυριακή 20/11-11 π.μ.

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Αθλόπολις (γήπεδο Αγίου Νικολάου, Κοτταρά/Μπακατσέλος-Ιωάννου)

Απόλλων Παραλίας-Ανάποδος (γήπεδο Αυλίδας, Αντωνίου Χ./Δανιηλίδης-Κηρύκος)

ΑΕΚ Χαλκίδας-Ληλάντιο (γήπεδο Πάρκο Λαού, Ντόβολης Ι./Ντούρας-Νικολάου Σ.)

 

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική)

Σάββατο 19/11-3 μ.μ.

Άρης Αγίου Ιωάννη-Κονίστρες (γήπεδο Αγίου Ιωάννη, Ντούρας/Ντόβολης Ι.-Πέττας)

Κυριακή 20/11-11 π.μ.

Άρτεμις Αγίου Γεωργίου-Στύρα (γήπεδο Αυλωναρίου, Δάλλας/Κασομούλης-Σέρρας)

Κύμη-Κριεζά (γήπεδο Μονοδρίου, Παπαδόπουλος/Ντόβολης Ι.-Πέττας)

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

DERNEKI (ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ): Πανόραμα (19/7)

eviasports

Ηρακλής Χαλκίδας: Ήττα για κορασίδες από Θέτις

Κώστας Λαγός

Κ16 ΕΠΣΕ: Αναβολή αγώνα πρωταθλήματος

Κώστας Λαγός