Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ Γ' ΕΠΣΕ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 12/11 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 13/11.

Α’ ΕΠΣΕ

Αμαρυνθιακός-Απόλλων Ερέτριας 7-0

Ηρακλής Ψαχνών-Αρτάκη 0-4

Σταυρός-Αλάτσατα 3-0

Λουκίσια-Μακρυκάπα 1-1

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ταξιάρχης-Ιστιαία 0-2

ΑΕ Χαλκίδας-Πισσώνας 8-0

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Προποντίδα-Σκύρος 5-0

Άγιος Λουκάς-Δύστος 1-2

Λήλας Βασιλικού-Όλυμπος Γυμνού 0-0

Κεραυνός Χαλκίδας-Ερμήλιος 0-0

 

Κ14 ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΠΑ Αιδηψού-Μαντούδι/Ερμής Πηλίου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Ιστιαία/Πανηλιακός-Ολυμπιακός Λίμνης ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Ρεπό: Ιστιαία

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αθλόπολις-Ερμήλιος 0-3

Κύζικος Αρτάκης-ΑΕΚ Χαλκίδας/Κάνηθος 1-5

Προποντίδα-Ακαδημία Ψαχνών ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ξηρόπολη/Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-Λήλας Βασιλικού 3-0

Ακαδημία Ερέτριας-Ληλάντιο 0-3

Νεάπολη-Αθλόπολις Β ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αίολος-Άγιος Λουκάς ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Ατρόμητος Αλιβερίου-Άτλαντας Κύμης 5-0

Όλυμπος Γυμνού-Κάρυστος ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/11
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

3 μ.μ.

Ύπατο-ΑΟ Χαλκίς (γήπεδο Δημοτικό Αλιάρτου, Νικολάου (Αθηνών)/Γκουντάς (Αθηνών)-Σερεβέτας (Αθηνών), παρατηρητής: Παπαμίχος (Φθιώτιδας))

 

Α’ ΕΠΣΕ

3 μ.μ.

Ελλήσποντος-Αυλωνάρι (γήπεδο Λαμψάκου, Γκάτσος/Κωνστάντιος-Κελεπούρης)

Δροσιά-Μαντούδι (γήπεδο Δροσιάς, Βελέντζας/Δανιηλίδης-Δούκας)

Αιδηψός-Ταμυναϊκός (γήπεδο Αιδηψού, Χουλιάρας/Πριόνας-Ιωάννου)

Νηλέας Νεοχωρίου-Κάρυστος (γήπεδο Κριεζών, Κηρύκος/Δάλλας-Σέρρας)

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Ατρόμητος Βασιλικών-Ερμής Πηλίου (γήπεδο Αρτεμησίου, Πόγκας/Σταύρου-Αντωνίου Γ.)

ΠΑΟ Πολιτικών-Δόξα Προκοπίου (γήπεδο Πολιτικών, Παπακυριάκος/Ντόβολης Ε.-Γιδάρη)

Παντριαδικός-Καστέλλα (γήπεδο Τριάδας, Παπαδόπουλος/Τσάλλα-Σταμούλης)

Κήρινθος-Αρτεμησιακός (γήπεδο Κηρίνθου, Κούκουρα/Δελχάς-Λιαγκάκης)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Μαρμάρι-Ζάρακες (γήπεδο Καρύστου, Κασομούλης/Κοτταρά-Πέττας)

Μονόδρυ-Μιαούλης Φύλλων (γήπεδο Μονοδρίου, Ντούρας/Αντωνίου Χ.-Ντόβολης Ι.)

Αυλίδα-Καλοχώρι/Παντείχι 0-3 α.α..

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Πανηλιακός-ΠΑΟ Λιχάς (γήπεδο Ιστιαίας, Λιαγκάκης/Κούκουρα/Δελχάς)

Ευβοϊκός Γουβών-Αγδίνες (γήπεδο Γουβών, Πόγκας/Σταύρου-Αντωνίου Γ.)

ΟΠΑ Αιδηψού-Ακράτητος Κεχριών (γήπεδο Αιδηψού, Χουλιάρας/Πριόνας-Ιωάννου)

Ολυμπιακός Λίμνης-ΑΕΚ Νέου Πύργου 3-0 α.α.

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Ακαδημία Ψαχνών-Μέσσαπος (γήπεδο Μακρυκάπας, Παπακυριάκος/Ντόβολης Ε.-Γιδάρη)

ΠΑΟ Κανήθου-Έραπος (γήπεδο Βούρκου, Δούκας/Μπούρικας-Καραδήμος)

Κύζικος Αρτάκης-Άγιοι Ανάργυροι (γήπεδο Βατώντα, Κοντογιαννίδης/Ρούσσης-Νικολάου)

3 μ.μ.

Πάλιουρας-Μεσοποταμία (γήπεδο Πάλιουρα, Μπούρικας-Καρράς-Αλεξίου)

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Αθλόπολις-Αφράτι (γήπεδο Πάρκο Λαού, Παπαδόπουλος/Τσάλλα-Σταμούλης)

3 μ.μ.

Ληλάντιο-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου, Τουλούμης/Κοντογιαννίδης-Ακριώτης)

Ολυμπιακός Χαλκίδας-Απόλλων Παραλίας (γήπεδο Πάρκο Λαού, Σιαπλαούρας/Καρβελάς-Καραδήμος)

Ρομαϊκός-ΑΕΚ Χαλκίδας (γήπεδο Αλεξάνδρου, Τσακός/Πασχαλίδης-Νικολάου)

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

11 π.μ.

Άρης Αγίου Ιωάννη-Αιγέας Πετριών (γήπεδο Αγίου Ιωάννη, Δάλλας/Κηρύκος-Σέρρας)

Κονίστρες-Στύρα (γήπεδο Βρύσης, Αντωνίου Χ./Ντούρας-Ντόβολης Ι.)

Κριεζά-Άρτεμις Αγίου Γεωργίου (γήπεδο Κριεζών, Κοτταρά/Κασομούλης-Πέττας)

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Ποδοσφαιριστές & προπονητές ΑΟ Χαλκίς: ‘Τα ψέματα τέλειωσαν, η υπομονή εξαντλήθηκε…’

Κώστας Λαγός

Σαν Σήμερα (26/8/2017): Μακρυκάπα-Καστέλλα 1-0

eviasports

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

eviasports