EVIASPORTS Α' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (12-13/11)

Τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ συνεχίζονται το διήμερο 12-13 Νοεμβρίου με πλήρη αγωνιστική δράση σε όλες τις κατηγορίες και με το πρόγραμμα αγώνων και τους διαιτητές να έχει ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Τελεθριακός (Γερονικολός-Αρτσίτας)

16:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Λοκρός (Χαϊνά-Τσάλας Ι.)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Άρης Θήβας (Νικολιάς-Χατζής)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Απόλλων Λιβαδειάς (Σπυρόπουλος-Τσάλας Γ.)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Κοτσιμπός-Πατάγιας)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Γ.Σ. Ιτέας (Ντάνος-Αποστόλου Δημ.)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Αντικύρων Μεδεών-Σύλλας (Ντάνος-Ζάχος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Γ.Σ. Στύρων (Χαϊνά-Τσάλας Ι.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Απόλλων Χαλκίδας (Γερονικολός-Αρτσίτας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Κένταυρος Λιβαδειάς (Μασλατζίδης-Κόλα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Άτλας Καρπενησίου (Ζαφείρη-Ραμιώτης)

14:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Έσπερος Λαμίας (Ζαφείρη-Ραμιώτης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού (Γκαράς-Παντελίδης Αντ.)

15:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Γκογκορώσης-Παντελίδης Αντ.)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Αλίαρτος (Σπυρόπουλος-Γιαπλές)

19:30 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-Αίαντας Αυλίδας (Σπυρόπουλος-Γιαπλές)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Ορχομενός (Καραμπιτσάκος-Μυτιληνάκης)

20:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Αστέρας Αλιβερίου (Καραμπιτσάκος-Μυτιληνάκης)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:30 Κλειστό Μαρτίνου Μαλεσίνα-ΑΠΣ Λαμίας (Γερονικολός-Ραμιώτης)

18:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Άρης Αμφίκλειας (Κοτσιμπός-Χουσιάδας)

20:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Μώλος (Ζάχος-Ζαφείρη)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Καραμπιτσάκος)

17:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΧΒΑ (Καπάνταης-Μποϊντάς)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Απόλλων Χαλκίδας (Μυτιληνάκης-Αποστόλου Αντ.)

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Άρης Θήβας (Γκογκορώσης-Κόλα)

19:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Κάδμος (Γκογκορώσης-Κόλα)

19:30 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΑΓΕ Χαλκίδας (Αρτσίτας-Νεστορίδης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Μαρτίνου Μαλεσίνα-Ακαδημία Ιστιαίας (Γερονικολός-Σγουρός)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-ΓΣ Άμφισσας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

11:45 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-Απόλλων Λιβαδειάς (Ζάχος)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Επαμεινώνδας Λεύκτρων ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Πηγή: stereabasket.gr

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Απόλλων Χαλκίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας 38-83

Παναγιώτης Νικολάου

Σαν Σήμερα (21/9/2019): Ληλάντιο-Αυλίδα 1-3 (photos)

Κώστας Λαγός

Σαν Σήμερα (22/12/2017): Ηρακλής Χαλκίδας-Εθνικός Αλεξανδρούπολης 3-1 (video)

eviasports