Α' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (4-7/11)

Με αγώνες στα πρωταθλήματα της Α’ ΕΣΚΑΣΕ (4η αγωνιστική), Β’ ΕΣΚΑΣΕ (β’ όμιλος), αλλά και στα πρωταθλήματα υποδομής, συνεχίζονται οι αγώνες των τοπικών κατηγοριών στις 4-7 Νοεμβρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και οι διαιτητές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Σύλλας (Μυτιληνάκης)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 5 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-ΧΒΑ (Σπυρόπουλος-Αποστόλου)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Α.Ε. Καρύστου (Παντελίδης Κ.-Αρτσίτας)

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Κένταυρος Λιβαδειάς (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Κάδμος (Ντάνος-Χατζής)

19:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-ΓΑΣ Βασιλικού (Πατάγιας-Ζάχος)

20:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ Χαλκίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Τσάλας Ι.-Νικολιάς)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:30 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Μαλεσίνα (Πατάγιας-Ζάχος)

19:30 Κλειστό Λαμίας ΑΠΣ Λαμίας-Αναγέννηση Λαμίας (Γερονικολός-Χουσιάδας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Άτλας Καρπενησίου (Βιορές-Κόλα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Κάδμος (Γιαπλές-Νεστορίδης)

15:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΓΕ Χαλκίδας-Άρης Θήβας (Παντελίδης Κ.-Παντελίδης Αντ.)

16:30 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΠΑΠΕΛ (Γκαράς-Γαϊτανάρος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Ακαδ. Ιστιαίας (Ντάνος)

13:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Σύλλας (Κατσέλη)

11:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Κένταυρος Λιβαδειάς (Ζαφείρη)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Απόλλων Λιβαδειάς (Κοτσιμπός)

14:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Πρωτέας Λαμίας (Κοτσιμπός)

17:30 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Άτλας Καρπενησίου (Βιορές-Κόλα)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

11:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Μπούκαλη (Ντάνος-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Μώλου Μώλος-Μεδεών (Κοτσιμπός-Ραμιώτης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Αστέρας Αλιβερίου (Τσάλας Ι.-Γκογκορώσης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Ερμής Σχηματαρίου (Γκαράς-Αποστόλου Αντ.)

19:30 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Άρης Θήβας (Καραμπιτσάκος-Κόλα)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Λοκρός (Γιαπλές-Νεστορίδης)

15:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Απόλλων Λιβαδειάς (Ντάνος-Γερονικολός)

17:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Άρης Αμφίκλειας (Καραμπιτσάκος-Κόλα)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Έσπερος Λαμίας (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

18:30 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Μπούκαλη (Ζάχος-Ζαφείρη)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΧΒΑ (Τσάλας Ι.-Γκογκορώσης)

15:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Γ.Σ. Στύρων (Σπυρόπουλος-Γαϊτανάρος)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Απόλλων Λιβαδειάς (Ντάνος-Γερονικολός)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 7 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΧΒΑ

Πηγή: stereabasket.gr

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Πέρσι… σαν σήμερα (1/8/2021)

eviasports

Στον Κάδμο ο Αλ. Πανταζής

Κώστας Λαγός

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Α.Ε. ΚΑΡΥΣΤΟΥ-ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ 55-49

Παναγιώτης Νικολάου