EVIASPORTS Γ' ΕΠΣΕ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Γ’ ΕΠΣΕ: Πρόγραμμα & διαιτητές (5-6/11)

Συνεχίζεται το Σαββατοκύριακο 5-6/11 το πρωτάθλημα της Γ’ ΕΠΣΕ, με τη διεξαγωγή αγώνων και στους τέσσερις ομίλους.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Κυριακή 6/11

11 π.μ.

ΟΠΑ Αιδηψού-Ευβοϊκός Γουβών (γήπεδο Αιδηψού, Γκάτσος/Κωνστάντιος-Δελχάς)

Αγδίνες-Πανηλιακός (γήπεδο Γουβών, Σιαπλαούρας/Σταύρου-Αντωνίου Γ.)

11.30 π.μ.

Ακράτητος Κεχριών-Ολυμπιακός Λίμνης (γήπεδο Κεχριών, Κούκουρα/Ακριώτης-Νικολάου Σ.)

ΑΕΚ Νέου Πύργου-ΠΑΟ Λιχάς 0-3 α.α.

 

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)

Κυριακή 6/11

11.30 π.μ.

Μέσσαπος-ΠΑΟ Κανήθου (γήπεδο Καστέλλας, Δάλλας/Περιβολάρης-Καραδήμος)

Μεσοποταμία-Κύζικος Αρτάκης (γήπεδο Πάλιουρα, Κοτταρά/Σέρρας-Καρβελάς)

Έραπος-Άγιοι Ανάργυροι (γήπεδο Βούρκου, Κασομούλης/Καρράς-Γιδάρη)

3 μ.μ.

Ακαδημία Ψαχνών-Θύελλα Κοντοδεσποτίου (γήπεδο Μακρυκάπας, Καρβελάς/Κοτταρά-Σέρρας)

 

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)

Κυριακή 6/11

11.30 π.μ.

Αφράτι-Ληλάντιο (γήπεδο Αφρατίου, Μπούρικας/Ντούρας-Ντόβολης Ι.)

Αθλόπολις-Ανάποδος (γήπεδο Πάρκο Λαού, Λιαγκάκης/Κελεπούρης-Πασχαλίδης)

Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου-ΑΕΚ Χαλκίδας (γήπεδο Αγίου Νικολάου, Παπακυριάκος/Καμπούρης Α.-Σταμούλης)

3 μ.μ.

Απόλλων Παραλίας-Ρομαϊκός (γήπεδο Παραλίας, Κασομούλης/Καρράς-Γιδάρη)

 

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Σάββατο 5/11-3 μ.μ.

Στύρα-Αιγέας Πετριών (γήπεδο Στύρων, Ντούρας/Ντόβολης Ι.-Περούλιας)

Κυριακή 6/11

11 π.μ.

Άρτεμις Αγίου Γεωργίου-Κονίστρες (γήπεδο Αυλωναρίου, Τουλούμης/Πριόνας-Νέγρης)

11.30 π.μ.

Κύμη-Άρης Αγίου Ιωάννη (γήπεδο Μονοδρίου, Κοντογιαννίδης/Βελέντζας-Γεωργαράς)

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Photo album απ’ το Ταμυναϊκός-Απόλλων Ερέτριας

Κώστας Λαγός

ΕΠΣΕ: Νέα σχολή διαιτησίας

Κώστας Λαγός

Β’ ΕΠΣΕ: Πρόγραμμα & διαιτητές (9-10/3)

Κώστας Λαγός