ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Κύπελλο ΕΠΣΕ (Α’ Φάση): Αποτελέσματα & βαθμολογίες (2/11)

Τα μέχρι τώρα αποτελέσματα της πρώτης φάσης και οι βαθμολογίες των ομίλων του κυπέλλου ΕΠΣΕ.

ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Ταξιάρχης-Μαντούδι 0-5

Ατρόμητος Βασιλικών-Πανηλιακός 1-1

2η αγωνιστική

Μαντούδι-Ατρόμητος Βασιλικών 6-0

Πανηλιακός-Ταξιάρχης 3-0

3η αγωνιστική

Ταξιάρχης-Ατρόμητος Βασιλικών 0-3

Πανηλιακός-Μαντούδι 0-3

  1. Μαντούδι 9
  2. Πανηλιακός 4 (0 (4-4))
  3. Ατρόμητος Βασιλικών 4 (-3 (4-7))
  4. Ταξιάρχης 0

 

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Ακράτητος Κεχριών-Αιδηψός 0-8

Ευβοϊκός Γουβών-Δόξα Προκοπίου 0-6

2η αγωνιστική

Αιδηψός-Δόξα Προκοπίου 1-1

Ακράτητος Κεχριών-Ευβοϊκός Γουβών 2-1

3η αγωνιστική

Δόξα Προκοπίου-Ακράτητος Κεχριών 3-0

Ευβοϊκός Γουβών-Αιδηψός 0-5

  1. Αιδηψός 7 (+13 (14-1))
  2. Δόξα Προκοπίου 7 10-1 (+9 (10-1))
  3. Ακράτητος Κεχριών 3
  4. Ευβοϊκός Γουβών 0

 

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

ΟΠΑ Αιδηψού-Ερμής Πηλίου 1-3

Ρεπό: Αρτεμησιακός

2η αγωνιστική

Ερμής Πηλίου-Αρτεμησιακός 1-2

Ρεπό: ΟΠΑ Αιδηψού

3η αγωνιστική

Αρτεμησιακός-ΟΠΑ Αιδηψού 2-0

Ρεπό: Ερμής Πηλίου

  1. Αρτεμησιακός 6
  2. Ερμής Πηλίου 3
  3. ΟΠΑ Αιδηψού 0

 

ΤΕΤΑΡΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Αγδίνες-Κήρινθος 3-6

Ρεπό: Ιστιαία

2η αγωνιστική

Κήρινθος-Ιστιαία 0-3

Ρεπό: Αγδίνες

3η αγωνιστική

Ιστιαία-Αγδίνες 6-0

Ρεπό: Κήρινθος

  1. Ιστιαία 6
  2. Κήρινθος 3
  3. Αγδίνες 0

 

ΠΕΜΠΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Πισσώνας-Σταυρός 1-3

Ηρακλής Ψαχνών-ΑΕ Χαλκίδας 2-1

2η αγωνιστική

Σταυρός-Ηρακλής Ψαχνών 3-0

ΑΕ Χαλκίδας-Πισσώνας 5-1

3η αγωνιστική

Πισσώνας-Ηρακλής Ψαχνών 1-2

ΑΕ Χαλκίδας-Σταυρός 0-3

  1. Σταυρός 9
  2. Ηρακλής Ψαχνών 6
  3. ΑΕ Χαλκίδας 3
  4. Πισσώνας 0

 

ΕΚΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Παντριαδικός-Μακρυκάπα 0-2

Καθενοί-Καστέλλα 3-1

2η αγωνιστική

Μακρυκάπα-Καθενοί 5-0

Καστέλλα-Παντριαδικός 0-4

3η αγωνιστική

Καστέλλα-Μακρυκάπα 0-3

Παντριαδικός-Καθενοί 2-1

  1. Μακρυκάπα 9
  2. Παντριαδικός 6
  3. Καθενοί 3
  4. Καστέλλα 0

 

ΕΒΔΟΜΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Αλάτσατα-Αρτάκη 0-4

ΠΑΟ Πολιτικών-Μέσσαπος 3-0

2η αγωνιστική

Αρτάκη-ΠΑΟ Πολιτικών 9-0

Μέσσαπος-Αλάτσατα 1-10

3η αγωνιστική

Αλάτσατα-ΠΑΟ Πολιτικών 1-0

Μέσσαπος-Αρτάκη 0-10

  1. Αρτάκη 9
  2. Αλάτσατα 6
  3. ΠΑΟ Πολιτικών 3
  4. Μέσσαπος 0

 

ΟΓΔΟΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Μιαούλης Φύλλων-Απόλλων Ερέτριας 0-0

Ελλήσποντος-Ερμήλιος 3-3

2η αγωνιστική

Απόλλων Ερέτριας-Ελλήσποντος 0-1

Ερμήλιος-Μιαούλης Φύλλων 4-0

3η αγωνιστική

Μιαούλης Φύλλων-Ελλήσποντος

Ερμήλιος-Απόλλων Ερέτριας 2-1

  1. Ερμήλιος 7
  2. Ελλήσποντος 4
  3. Απόλλων Ερέτριας 1
  4. Μιαούλης Φύλλων 1

 

ΕΝΑΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Κεραυνός Χαλκίδας-Λουκίσια 0-3

Προποντίδα-Λήλας Βασιλικού 4-0

2η αγωνιστική

Λουκίσια-Προποντίδα 1-1

Λήλας Βασιλικού-Κεραυνός Χαλκίδας 0-0

3η αγωνιστική

Κεραυνός Χαλκίδας-Προποντίδα

Λήλας Βασιλικού-Λουκίσια 2-1

  1. Προποντίδα  4  (+4 (5-1))
  2. Λουκίσια 4 (+2 (5-3))
  3. Λήλας Βασιλικού 4 (-3 (2-5))
  4. Κεραυνός Χαλκίδας 1 0-3

 

ΔΕΚΑΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Αυλίδα-Δροσιά 0-3 α.α.

Καλοχώρι/Παντείχι-Αθλόπολις 4-2

2η αγωνιστική

Δροσιά-Καλοχώρι/Παντείχι 5-0

Αθλόπολις-Αυλίδα 3-0 α.α.

3η αγωνιστική

Αυλίδα-Καλοχώρι/Παντείχι 0-3 α.α.

Αθλόπολις-Δροσιά 1-3

  1. Δροσιά 9
  2. Καλοχώρι/Παντείχι 6
  3. Αθλόπολις 3
  4. Αυλίδα 0

 

ΕΝΔΕΚΑΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Μαρμάρι-Αυλωνάρι 1-7

Κάρυστος-Άγιος Λουκάς 3-0

2η αγωνιστική

Αυλωνάρι-Κάρυστος 0-3

Άγιος Λουκάς-Μαρμάρι 1-4

3η αγωνιστική

Μαρμάρι-Κάρυστος 0-3 α.α.

Άγιος Λουκάς-Αυλωνάρι 1-2

  1. Κάρυστος 9
  2. Αυλωνάρι 6
  3. Μαρμάρι 3
  4. Άγιος Λουκάς 0

 

ΔΩΔΕΚΑΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Δύστος-Ταμυναϊκός 0-8

Αμαρυνθιακός-Ζάρακες 3-0 α.α.

2η αγωνιστική

Ταμυναϊκός-Αμαρυνθιακός 0-1

Ζάρακες-Δύστος 1-1

3η αγωνιστική

Δύστος-Αμαρυνθιακός 0-3 α.α.

Ζάρακες-Ταμυναϊκός 0-6

  1. Αμαρυνθιακός 9
  2. Ταμυναϊκός 6
  3. Ζάρακες 1
  4. Δύστος 1

 

ΔΕΚΑΤΟΣ  ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Όλυμπος Γυμνού-Νηλέας Νεοχωρίου 1-1

Ρεπό: Μονόδρυ

2η αγωνιστική

Νηλέας Νεοχωρίου-Μονόδρυ 4-0

Ρεπό: Όλυμπος Γυμνού

3η αγωνιστική

Μονόδρυ-Όλυμπος Γυμνού 0-1

Ρεπό: Νηλέας Νεοχωρίου

  1. Νηλέας Νεοχωρίου 4 (+4 (5-1))
  2. Όλυμπος Γυμνού 4 (+1 (2-1)
  3. Μονόδρυ 0
Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Σαν Σήμερα (21/2/2010): Ηρακλής Ψαχνών-Ένωση Μιδέας 1-1

eviasports

Σαν Σήμερα (29/3/2015): Ολυμπιακός Χαλκίδας-ΑΟ Χαλκίς 0-0

eviasports

DERNEKI (ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ): Kouragio Vagiekano-Μπουρλωτιέρηδες 9-7

Κώστας Λαγός