Α' ΕΠΣΕ Β΄ ΕΠΣΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ Γ' ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου 29/10 και το αγωνιστικό πρόγραμμα της Κυριακής 30/10.

ΦΙΛΙΚΑ

ΑΟ Χαλκίς-Μαρκό 1-2

Ταμυναϊκός-ΠΓΑΟ Χαλκίδας 0-11

 

Α’ ΕΠΣΕ

Αλάτσατα-Αρτάκη 0-3

Μακρυκάπα-Απόλλων Ερέτριας 6-1

Ηρακλής Ψαχνών-Ελλήσποντος 2-1

Αμαρυνθιακός-Αυλωνάρι 3-0

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Πισσώνας-Καστέλλα 4-0

ΠΑΟ Πολιτικών-Καθενοί 0-4

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κεραυνός Χαλκίδας-Όλυμπος Γυμνού 2-1

Ερμήλιος-Ζάρακες 5-0

Λήλας Βασιλικού-Καλοχώρι/Παντείχι 3-0

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 30/10
ΦΙΛΙΚΟ

3.30 μ.μ.

ΑΟ Χαλκίς-Παναργειακός 0-0

 

Α’ ΕΠΣΕ

3 μ.μ.

Λουκίσια-Κάρυστος (γήπεδο Λουκισίων, Βελέντζας/Νέγρης-Πασχώνης)

Σταυρός-Ταμυναϊκός (γήπεδο Σταυρού, Χουλιάρας/Σέρρας-Δελχάς)

Νηλέας Νεοχωρίου-Μαντούδι (γήπεδο Δύστου, Παπακυριάκος/Πριόνας-Γεωργαράς)

Δροσιά-Αιδηψός (γήπεδο Δροσιάς, Πόγκας/Παππάς-Μακρής)

 

Β’ ΕΠΣΕ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3 μ.μ.

Κήρινθος-Ιστιαία (γήπεδο Κηρίνθου, Σιαπλαούρας/Πασχαλίδης-Ακριώτης)

Αρτεμησιακός-Δόξα Προκοπίου (γήπεδο Αρτεμησίου, Κωνστάντιος/Καρβελάς-Ντόβολης Ε.)

Ταξιάρχης-Ερμής Πηλίου (γήπεδο Νέου Πύργου, Κοντογιαννίδης/Λιαγκάκης-Αντωνίου Γ.)

Παντριαδικός-Ατρόμητος Βασιλικών (γήπεδο Τριάδας, Ντούρας/Ντόβολης Ι.-Νικολάου Σ.)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

12 μ.μ.

Σκύρος-Μιαούλης Φύλλων (γήπεδο Σκύρου, Βελέντζας/Νέγρης-Πασχώνης)

3 μ.μ.

Προποντίδα-Δύστος (γήπεδο Βούρκου, Δανιηλίδης/Τσάλλα-Καραδήμος)

Μαρμάρι-Άγιος Λουκάς (γήπεδο Καρύστου, Αντωνίου Χ./Γιδάρη-Ρούσσης)

Μονόδρυ-Αυλίδα 3-0 α.α.

 

Γ’ ΕΠΣΕ

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ 1)

11.30 π.μ.

Κύζικος Αρτάκης-Έραπος (γήπεδο Βατώντα, Ντόβολης Ι./Ντούρας-Νικολάου Σ.)

Πάλιουρας-Ακαδημία Ψαχνών (γήπεδο Πάλιουρα, Μπούρικας/Κούκουρα-Καρράς) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΠΑΟ Κανήθου-Θύελλα Κοντοδεσποτίου (γήπεδο Βούρκου, Δάλλας/Μακρής-Καραδήμος) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Άγιοι Ανάργυροι-Μέσσαπος (γήπεδο Τσαλίκη-Παπίλα, Χουλιάρας/Δελχάς-Καμπούρης Τ.) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΤΡΙΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ 2)

11.30 π.μ.

Ρομαϊκός-Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου (γήπεδο Αλεξάνδρου, Τουλούμης/Σέρρας-Ρουμπής)

Ολυμπιακός Χαλκίδας-Αθλόπολις (γήπεδο Πάρκο Λαού, Κοτταρά/Δανιηλίδης-Σταμούλης) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Ληλάντιο-Ανάποδος (γήπεδο Αγίου Νικολάου, Πόγκας/Κηρύκος-Τσάλλα)

3 μ.μ.

ΑΕΚ Χαλκίδας-Αφράτι (γήπεδο Πάρκο Λαού, Κούκουρα/Μπούρικας-Καρράς)

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Τ’ αποτελέσματα του Σαββάτου-το πρόγραμμα της Κυριακής

Κώστας Λαγός

2000: ΑΟ Χαλκίς-Αγερσανί Νάξου 1-0

eviasports

Α’ ΕΠΣΕ: Το πρόγραμμα της 10ης αγωνιστικής (11-12/12)

Κώστας Λαγός