Α' ΕΣΚΑΣΕ Β' ΕΣΚΑΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (27-30/10)

Δείτε παρακάτω το ορισμό κριτών στα τοπικά πρωταθλήματα για το χρονικό διάστημα από 27-30 Σεπτεμβρίου, με αγωνιστική δράση σε όλες τις κατηγορίες.

ΠΕΜΠΤΗ 27 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

13:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Έσπερος Λαμίας (Γλωσσόπουλος-Δέδες)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

21:15 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Βελεσιώτη-Μασλατζίδης Στεφ.-Μάγκος)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Τελεθριακός (Κουρούλης-Νταλιάνη-Ντουρντουρέκας)

16:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Απόλλων Λιβαδειάς (Μπάνος-Νταντή-Νικολακάκης)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΓΕ Χαλκίδας (Μάγκος-Κατρακάζος-Μασλατζίδης Κ.)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Άρης Θήβας (Μπάκα-Ρίζος-Μπάκας)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Βελεσιώτη-Γαβριήλ Ειλ.-Τριανταφύλλου)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Λοκρός (Ντόσκουρης-Παύλος-Δρίβα)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:30 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Απόλλων Χαλκίδας (Κατσιμίχα-Ντουρντουρέκας-Κουρούλης)

18:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Γ.Σ. Στύρων (Τζουβάνα-Χανής-Σιαδήμας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Σύλλας (Καλαντζής-Αναγνώστου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-ΓΑΣ Άμφισσας (Δέδες-Γλωσσόπουλος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Μαλεσίνας Αναγέννηση Μαλεσίνας-Τελεθριακός (Καζάς-Τσαμάτη)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Γαβριήλ Ελ.-Παντελή-Μασλαστζίδης Στεφ.)

15:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αστέρας Αλιβερίου (Τριανταφύλλου-Βελεσιώτη-Γαβριήλ Ειλ.)

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΑΓΕ Χαλκίδας (Τσάλα-Κιούσης)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:30 Κλειστό Ορχομενού Ορχομενός-Γ.Σ. Αυλίδας (Νταλιάνη-Ντουρντουρέκας-Κουρούλης)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Κονίστρες (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Α.Σ. Καρυστίας (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας (Χατζησωτηρίου-Κατρακάζος-Νικολακάκης)

16:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΓΑΣ Βασιλικού (Μέτσκα-Παντελή-Μάγκος)

19:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Γαβριήλ Ειλ.-Παντελή-Νταντή)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Αίαντας Αυλίδας (Μπάκα-Ρίζος-Μπάκας)

20:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Μπάκα-Ρίζος-Μπάκας)

16:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Αλίαρτος (Βελεσιώτη-Χανής-Τριανταφύλλου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Κένταυρος Λιβαδειάς (Νιάβης-Σακαρέλος)

15:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Τελεθριακός (Νταλιάνη-Ντουρντουρέκας-Κουρούλης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Αναγέννηση Λαμίας (Τσιμπρίκα-Δέδες-Αναγνώστου)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Πρωτέας Σχηματαρίου (Σιαδήμας-Μασλατζίδης Στεφ.-Τζουβάνα)

19:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Αίας Αλιβερίου (Νικολακάκης-Χατζησωτηρίου-Κατρακάζος)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας (Ντουρντουρέκας-Νταλιάνη-Κουρούλης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Κάδμος (Αλεξίου Αν.-Χριστόπουλος-Μασλατζίδου)

Πηγή: stereabasket.gr

Ακολουθήστε το eviasports.gr στο Google News και μάθετε
πρώτοι όλα τα τελευταία αθλητικά νέα της Εύβοιας!
Ενισχύστε την προσπάθεια του eviasports.gr. Κάντε την Δωρεά σας μέσω PayPal ή μέσω τράπεζας Πειραιώς

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

NBA: Αρνητικοί όλοι (346) οι παίκτες στον κορονοϊό!

eviasports

Νεανίδων ΕΣΚΑΣΕ: Βαθμολογίες & σκόρερς (2η αγωνιστική-26/9)

Παναγιώτης Νικολάου

ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): ΑΣ Καρυστίας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας 40-82

Παναγιώτης Νικολάου